Jump to content

Recommended Posts

Szerintem túl sok ujjuk van ahhoz hogy trandok legyenek. De amúgy nagyon hangulatos kép!

28 perccel korábban, RacerX írta:

Szerintem túl sok ujjuk van ahhoz hogy trandok legyenek. De amúgy nagyon hangulatos kép!

EW:

"The Mandalorian fights Trandoshans in new photo from Star Wars series"

Tetszetős kép.

1 órával korábban, RacerX írta:

A trandók ujjainak száma amúgy is változó. A legtöbbnek valóban három van, de például Gha Nachkt-nak négy volt, Nack Movers-nek meg öt.

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Állat jó ez a kép. Örülök hogy a régi fajok ekkora teret kapnak.

Csak most meg aztán nehogy az legyen, hogy az új fajok kerülnek háttérbe, vagy meg sem jelennek. :)

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez dugig lesz ismert fajokkal. Nem is baj.

@Darth Cupsy úgy érted műanyag hatást kelt? 

Szerintem is műanyag.

Nagyon szépen. Remélem h kapunk betekintést h mi lett a Birodalom maradékával és szépen apránként csöpögtetnek infókat az ERről is. :)

Jó kis átvezető sori lehetne ez a két trilógia között.

2019. 09. 03. - 20:58, Dzséjt írta:

Csak most meg aztán nehogy az legyen, hogy az új fajok kerülnek háttérbe, vagy meg sem jelennek. :)

Egyetértek. :)

(Egyébként ha nem jelent volna meg annak idején hivatalos guide, álmomban se gondoltam volna, hogy Gha Nachkt trandoshai. :D Fajtája szégyene.)

2019. 09. 03. - 19:29, Ody Mandrell írta:

@Darth Cupsy úgy érted műanyag hatást kelt? 

Kicsit a háttér, meg előtte a karakterek olyan összképet adnak a számomra, mint mikor a kisebb (egy két karakteres) diorámák mögé bevágnak egy hátteret.

Ez egy főnök sátra lehet ha van benne jacuzzi is. :D

Ezt se mondanám egy jó minőségű képnek, kis túlzással a 90-es évek tv-sorozatait idézi.

Én nem akartam írni, hátha azt mondjátok itt vészmadárkodok folyton :D Amúgy szerintem/remélem ezek nem a felvett anyagból kiollózott képek, hanem külön géppel fényképezett képek és azért ilyenek amilyenek.

2019. 09. 05. - 19:05, Bomarr írta:

A képek természetesen nem a sorozatból vannak. Egy fotós Melinda Sue Gordon készítette őket, teljesen más világitással, utómunkával mint amit a sorozat használ. Ez bevett dolog. Egyébként itt egy másik kép:

huc-8738732982398320.jpg

Ez a ház hasonlít arra a vízi ewok településre, amit még Ralph McQuarrie festett a Jedi visszatér előkészületei idején. 

804.jpg?913973355 

Szép találat! Baromi hangulatos ez a kép. 

A TCW és a Rebels idején is minden alkalommal megörültem, amikor évtizedekkel később végre megvalósult egy gyönyörű Ralph McQuarrie rajz. Filoni szerencsére gyakran élt ezzel.

McQuarrie számomra amúgy is holtversenyben John Williams-el 2. legfontosabb ember a franchise történetében.

Szép találat! :) 

Bryce Dallas Howard ejtett pár szót a The Mandalorian rendezéséről.

A lényeg: nagyon biztonságos volt együtt dolgozni Filonival és Favreau-val, mert ő nem igazán volt képben a Star Wars-szal, sok dolgot nem értett, de az említett két úriember mindig a rendelkezésére állt, hogy elmagyarázza a dolgokat.

• Köszönöm 1
  • Tetszik 1

Az EW készített egy interjút Jon Favreauval, aki beszélt egy kicsit a 2. évadról: elmondta, hogy Filonival javában dolgoznak a következő évadon és elmondta, hogy szeretne rendezni is. Az első évadnál a Lion King élőszereplős filmjének készítése miatt nem jutott rá sor, de most semmi akadálya annak, hogy végre egy részt rendezzen.

Filoni: "Amikor látod, hogy a karaktered felsétál és elmondja a szöveget abban az öltözékben, amit te elképzeltél egy csodálatos dolog."

Utóbbi érdekes kérdést vet fel, esélyes, hogy láthatunk Filoni által kitalált karaktereket a sorozatban? TCW? Rebels?

Ami még jobb: Favreau a sorozat készítése előtt megírt 4 részt. Ezzel biztosítva, hogy azt a sorozatot készítsék el, amit ő szeretett volna. Ezek után kollaborált Filonival és kalapos barátunk is megkapta az esélyét arra, hogy az első rész rendezésén kívül még írjon egy részt! :clap:

• Like 1
  • Tetszik 1

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Utóbbi érdekes kérdést vet fel, esélyes, hogy láthatunk Filoni által kitalált karaktereket a sorozatban? TCW? Rebels?

Sabinera vagy Ahsokra tippelnék.

Szerintem Sabine esélyesebb, bár ő Ezra keresésére indult. Mindenesetre nagyon érik egy animációs karakter felbukkanása élőszereplős sorozatban. Valamelyik Mandalore harcosra tippelnék.

Szerintem elég sok karakter szóba jöhet a The Mandalorian témáját tekintve: Sugi, Cad Bane, Hondo és Embo a fejvadászok téma miatt, Sabine, de szeintem még inkább Bo-Katan a mandalori téma miatt, de ezen a vonalon megjelenhet Fenn Rau, Tristan és Ursa Wren is. És ez csak néhány a szerintem legesélyesebbek közül.

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Cad Bane meghalt már nem? 

A fejvadász szálban eredetileg Boba és Cad egy pisztolypárbajt vívtak volna ahol Boba megölte volna a durosit.

De mivel még nem jelent meg így bármit csinálhatnak vele. Bár Pabloék szerint a történeteket ők kánonnak tekintik.

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Cad Bane meghalt már nem? 

Egyetlen kiadott történetben sem jelent meg az esemény, és még soha sehol sem utaltak rá, szóval nem. Jelenleg él és virul.

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Egyetlen kiadott történetben sem jelent meg az esemény, és még soha sehol sem utaltak rá, szóval nem. Jelenleg él és virul.

De.