Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért érdekes abba is belegondolni, hogy majdnem minden eddigi Disney SW-filmnél volt rendező és/vagy forgatókönyvíró csere. Az antológia filmeknél nagyon komoly utóforgatások is.

Ennél a sorozatnál pedig úgy meg voltak elégedve a készítőkkel, hogy Favreau írta a 2. évadot is, Rick Famuyiwát hívták Cassian Andort rendezni, Deborah Chow pedig megkapta az Obi-Wan sorozatot. Mivel Kennedy korábban többször is hangsúlyozta, így valószínűleg a diverzitás is közrejátszott az eredeti kiválasztásuknál, de ha nem lennének jók, úgysem kaptak volna további feladatot.

Egyszóval örülök, hogy eddig az élőszereplő Star Wars sorozatok világában minden remekül halad, remélem így is marad, sőt a mozifilmek készítésénél is ezt szeretném látni. :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Brodie írta:

Egyszóval örülök, hogy eddig az élőszereplő Star Wars sorozatok világában minden remekül halad, remélem így is marad, sőt a mozifilmek készítésénél is ezt szeretném látni. :)

Engem pedig a végeredmény érdekel nem pedig ki mennyire barátkozott a forgatáson. A mozifilmek minőségével sincs semmi baj. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is ezt mondtam. De lehet úgy is jó filmet készíteni, hogy forgatás előtt vagy közben nem rúgják ki a rendezőket, vagy az utóforgatásnál nem állítják félre. A filmek 99%-a így készül.

Kennedy alatt egy ilyen volt, ez ep8. És nem az lett a legjobb? 

Az nem barátság, ha valaki újabb feladatot kap a korábbi megbízójától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézőként az a legfontosabb. Ha megyek egy étterembe, az a lényeg, hogy finom-e a vacsi. De ha tudom kik a szakácsok és szimpatizálok gyerekkorom óta a hellyel, akkor drukkolok, hogy az étterem a lehető legjobban menjen, az a szakács fejezze be a steaket, aki elkezdte, ne csúsztassák fél órával a vacsit, mert újra kell tervezni stb. És úgy látom, hogy az egyik új részlege az étteremnek kifogástalanul működik, és azt szeretném, hogy a teljes étterem így működjön, ennyi az egész. :)

Még a vitákkal sincs baj, mert sok esetben az mozdítja előre a készítést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a szakács épp készül odaégetni az egész kaját akkor remélem találnak egy jobbat a helyére. Én nagyon örülök neki, hogy ahol bajt észleltek ott közbeléptek. Ahol rendező-cserére került sor vagy behivtak új embert segiteni ott ez csak segített az adott produkción. Nem sokáig járnék egy olyan étterembe ahol pocsék kaját tesznek elém és amikor ezt kikérem magamnak közlik velem, hogy pedig azt a kaját teljes egészében egy szakács készitette és bizony amikor elkezdte túlsózni a levesemet akkorse akarták elküldeni, mert hagyják kibontakozni az embereket.... ez a biztos jel lenne arra hogy oda sose menjek.

A Rogue One egyébként majdnem olyan jó mint az ep.8 sőt a szinvonalt egyértelműen egyenletesebbnek tartom. Kifejezetten jót tettek neki a variálások a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a Rogue One és az ep9 esetében jobban jártunk, a Solo is nagyon tetszik, de az eredeti rendező duót sem írnám le, mert minden filmjük jól sikerült.

Viszont ha maradhatunk az étterem vonalnál, ha szinte mindig olyan szakácsot alkalmazok, akiről főzés közben kiderül, hogy nem alkalmas a feladatra, akkor jó étteremvezető vagyok? :) 

(Tudtam, hogy a RO-t nagyon szereted, de jobban bejön, mint az ep7? Én annyira szeretem az ep7-et, hogy amikor nézem, akkor még legbelül az ep8 elsőségében is elbizonytalanodom :) )

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Brodie írta:

(Tudtam, hogy a RO-t nagyon szereted, de jobban bejön, mint az ep7? Én annyira szeretem az ep7-et, hogy amikor nézem, akkor még legbelül az ep8 elsőségében is elbizonytalanodom :) )

OFF

A Rogue One-t egyértelműen jobban szeretem mint az ep.7-et :) Az ep.8-ig magasan az volt a kedvencem. Az étterem hasonlatnál maradva: amig jók a kaják addig én nem panaszkodom az étterem vezetésre.

 

ON

Még mindig fura belegondolni, hogy ez a Mandalori előbb jön mint az ep.9. Jó móka lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A The Mandalorian sorozat

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.