Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bár már pár hozzászólással feljebb leírtam a véleményem ezzel a Star Wars-os tévésorozattal kapcsolatban, de most azt kiegészíteném. 

Mivel Yodáról tudtommal édeskevés információnak vagyunk birtokában (legjobb tudomásom szerint ismeretlen a faja, meg azt se tudjuk, honnan jött ő), és mivel ő egy eléggé jelentős, központi karaktere a SW-univerzumnak, mindenképpen megérdemelne mondjuk egy 13 részes minisorozatot, mint ahogy például a Marvel/Netflix csinálta Luke Cage-dzsel (bár annak talán lesz 2. évada). De egy róla szóló hosszabb sorozatnak is nagyon örülnék, bár lehet, hogy elég lenne neki kb. 10 (plusz-mínusz 2-3) epizód. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy is fogalmaznék, hogy teljesen kizárt. Elképesztő összeget vinne el, ha egy animált karakter ilyen jelentős szerepet kapna (főleg, hogy főszereplő státuszban minimum moziminőségűnek kell lennie). Plusz őszintén szólva, nem is akarom, hogy Yodáról többet tudjunk meg. Az ő karakterének lételeme, hogy semmit sem tudunk róla. Nem kell mindent megmagyarázni. Ő egy vén Jedi mester, pont. Maradjon is meg ennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Én úgy is fogalmaznék, hogy teljesen kizárt. Elképesztő összeget vinne el, ha egy animált karakter ilyen jelentős szerepet kapna (főleg, hogy főszereplő státuszban minimum moziminőségűnek kell lennie). Plusz őszintén szólva, nem is akarom, hogy Yodáról többet tudjunk meg. Az ő karakterének lételeme, hogy semmit sem tudunk róla. Nem kell mindent megmagyarázni. Ő egy vén Jedi mester, pont. Maradjon is meg ennek.

Szerintem előbb-utóbb többet fogunk róla megtudni. Egy pár száz évvel ezelőtti trilógiába például kézenfekvően adná magát, mint összekötő elem. Szóval készülj fel szerintem, hogy nem fogja örökké jótékony homály fedni a múltját. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 500 vagy egy 400 éves Yodától még nem másznék falra, de egy padawan Yodától lehet kifeküdnék. Van, amit nem kell abajgatni, mert úgy jó, ahogy van. Persze beleszólásom sajnos nincs, úgyhogy édes mindegy a panaszkodásom. De majd elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen most, Dzséjt írta:

Egy 500 vagy egy 400 éves Yodától még nem másznék falra, de egy padawan Yodától lehet kifeküdnék. Van, amit nem kell abajgatni, mert úgy jó, ahogy van. Persze beleszólásom sajnos nincs, úgyhogy édes mindegy a panaszkodásom. De majd elválik.

Egy Padawan Yoda :D ezen kifeküdnék. :lol2: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 6/20/2005 at 2:46 PM, Ody Mandrell írta:

Ha tudtok valami újabb fejleményről, hírről, ide beírhatjátok. Főleg azért is, mert pl. én kevésbé kísérem figyelemmel ezt a "szálat" :)

 

Kíváncsi vagyok mi sül ki a dologból. Első hallásra kicsit soknak tűnik az a száz rész...

Szerkesztette:  Ody Mandrell

 

4.5 év után volt rajta egy szerkesztés is. Most 12.5 év után kezd alakulni valami. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem előbb-utóbb többet fogunk róla megtudni. Egy pár száz évvel ezelőtti trilógiába például kézenfekvően adná magát, mint összekötő elem. Szóval készülj fel szerintem, hogy nem fogja örökké jótékony homály fedni a múltját. :) 

Alapvetően egyetértek, valóban ő lenne az ideális összekötőelem. Furcsa belegondolni de hát Yoda sem volt mindig öreg és bölcs, engem érdekelne is a fiatalkora. Jó lenne többet megtudni róla, mert annak ellenére hogy mennyire fontos része a történetnek, meglepően elhanyagolták szegény Yoda "magánéletét"

Amúgy viszont nem annyira lelkesedek a kb 800 évvel az Ep1 előtt játszódó történet ötletéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Jar-Jar Binks írta:

Alapvetően egyetértek, valóban ő lenne az ideális összekötőelem. Furcsa belegondolni de hát Yoda sem volt mindig öreg és bölcs, engem érdekelne is a fiatalkora. Jó lenne többet megtudni róla, mert annak ellenére hogy mennyire fontos része a történetnek, meglepően elhanyagolták szegény Yoda "magánéletét"

Amúgy viszont nem annyira lelkesedek a kb 800 évvel az Ep1 előtt játszódó történet ötletéért.

Egyetértek, én kimondottan kíváncsi lennék Yoda múltjára. Én az a fajta vagyok, aki nem szereti, ha egy műben vajmi keveset tudni egy igen jelentős karakterről. 

Ugyan fentebb már ki lett tárgyalva, hogy egy Yoda-központú sorozat óriási összegeket emésztene fel az animáció miatt, így szinte majdhogynem esélytelen az egész. De én akár egy izgalmas regény formájában is szívesen megismerkednék a kis zöld lény múltjával. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C.S.I. Mos Eisly.

 

Lenne dolguk rendessen.

 

Viccet félre téveszerintem valami érdekes mellékszereplőhöz kapcsolódó sorozat lenne, amolyan Történetek Jabba palotájából vonal.

 

Én a Solo vonalat is így hoztam volnabe, önállófilm helyett.

 

Ami nagyon érdekelne - de kis esélyt látok rá - az az Endor utáni dolgok (amit részben az új Battlefront játék is bemutat), esetleg az Első Rend megalakulásáig, amire szeritnem egy különálló mozifilm kevés lenne.

 

A Rebelsis jó(jobb) lett volanélőszereplős sorozatként, kevésbé agyerekszereplőket célozva, a végén az RO-bacsatlakozva.

 

Ami még érdekes lenne Maze és Chirrut vagy más RO karakterek köré egy rövidebb, egy évados sorozat.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A Szolgálólány meséjét készítő rendezőnő elméletileg a pletykák alapján a fő kiszemelt a Lucasfilmnél minimum a pilot elkészítésére.

 

De már most van egy számomra fura döntése: Peter Dinklage-et akarja a főszerepre. Nem teljesen örülök ennek. Egy átlagos TV-s sztárnak két nagy sorozata van, az egyik, amiben felível a karrierje és felfedezték, a másik, amiben lehanyatlik. Dinklage persze jó színész. De nagyon rányomná a bélyegét a Trónok harcás szereplése. Jobban örülnék friss arcoknak, amilyen Dinklage is volt a Trónok harca elején, meg kb. az egész GoT cast. Persze azon is múlik, hogy mennyire más karaktert játszana ebben a sorozatban, mint Tyrion. De azért Tyrion elég jellegzetes rétegzett főhős, ha itt is főhős lesz, nem nagyon lehet más a karaktere (és mivel TV, motion capture-t kizárnék). 

 

Azért kissé zavarbaejtő, hogy lassan a Star Wars átveszi a teljes GoT szereplőgárdát: Gwendoline Christie, Emilia Clarke, Max von Sydow (-azért ő több is, mint GoT szereplő), még Thomas Brodie-Sangster, Ian McElhinney és Kate Dickie is feltűnt kisebb szerepekben. (Julian Glover szerencsére előbb volt Veers tábornok mint Pycelle nagymester)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A fiatal Yodát eljátszhatná :D

Neki magas nem? :D:evil:

 

OFF: Nektek is máshogy néz ki a vigyorgó fejem? Nálam nem úgy néz ki, mint fent Yodánál, pedig ugyanúgy írtam, mint eddig "kettőspont+D"

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Telefonról másképp néznek ki a smiley-k

PC-n nyomom, de egyébként telón is úgy szokott kinézni, mint általában. Meg a tiéd úgy néz ki, ahogy szokott :D

 

szerk.: most ezt már ugyanúgy mutatja, sőt az előző smiley-mat is ahogy szokta, ki érti ezt :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.