Ugrás a kommentre

Korabeli forgatási képek


Ajánlott hozzászólás

(nemigazán tudtam eldönteni, hogy hova tegyem hsz-t, remélem jó lesz itt)

Na kérem, május 4-e lévén egy kis nosztalgiával készültem nektek!

Ha már felhántorgattam tegnap a rajongói múltat az akkor és mostban, hogy lássátok, nem csak a szám jár előtűrtam egy régi 650 megás adat cd-t amire a floppyról írt képek kerültek, bizám az Úr 2000. évében,amikor a klónok támadását forgatták és az akkori starwars.com ilyenekkel etette a várakozó rajongókat:

Igazi időutazós képek jönnek, remélem lesz aki emlékszik rájuk(érdekességük, hogy nemegy abszolut filmidegennek hathat) :)

 

select3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg azthiszem ez Luminara keze..

 

Anakin_Skywalker_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez nem a film kockája, de az egyik első kép Haydenről, asszem még háttérképem is volt.-ez külön vicc a felbontását tekintve, dehát 15 év az 15 év..

 

tatooine_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez egy klassz kép, bár még nem tudtuk, hogy ki van rajta..

 

Boba_Fett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Temuerra vicceskedik, érdekes ,hogy Boba Fettnek neveztem el a képet.. :facepalm:

 

EII_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez vlószínüleg a 3 hajtóműves transport gép a hiperűrben, a filmből nemigen emlékszem rá.. ;)

 

Ep2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez talán Windu a templomban

 

EII_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Naboo-i sétány, persze akkoriban csak találgattunk..hangulatos kép..

 

Kamino_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez nemtom mi..Kamino-nak nevztem, de a bolygó végül nem ilyen lett, várom a tippeket..

 

Jango_Obi-Wan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ezt sokáig néztem mire rájöttem anno, hogy 2 szereplőt ábrázol..Persze a mozdulat nincs a filmben.. ;)

 

George_Lucas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg A maestro..

 

select10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez nemtommi..

szerk: ennyi év után ma jobban megnéztem és szerintem ez az Anakin/Dooku párbaj "piros/kék fény játsszon az arcotokon" jelenet felvétele lehet..

 

select5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ezt sem..vagy a coruscanti bár, ahol Zamet elfogják..

 

Orn_Free_Taa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Free Taa(ismeretlen jelenet)..

 

Jango_Boba_Fett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Fett family

 

Obi-Wan_E2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Nocsak egy valódi film képkocka! :rock:

 

Boba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ez is talán..

 

Anakin.__www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ennek érdekessége, hogy én világosítottam ki, és már itt kiderült Obi-wan combsérülése..Még jó mert addig elég meleg kép volt..Jedik egymás közt.."egy mester combja a párnám"..-Ákos után szabadon. ;)

az a gáz, hogy felülírtam és az eredeti kép már sehol sincs..de higgyétek el nem látszott a seb..

 

Zam_Wesell_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Zam, bár akkoriban ment a találgatás..

 

select17_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Rejtélyes helyszín érdekes kép=Dexter bárja ha nem tévedek..vagy a transport hajó kiszolgáló pultja..

 

select16_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Végül Shaak Ti egy filmidegen közelin..

 

Szóval így is lehetett új részt várni, sejtelmesen, vakon, mint Esmeralda..

 

Ráadás: ezek már más képek:

 

Darth_Tyranus02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Dooku..Hát őt is hiába vártuk két karddal..:D

 

Kenobi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez a poszterszerűség miatt meggyőződésem volt, hogy Kenobi megtartja a második részre a mestere kardját..Logika is volt benne, hisz az övét elvesztette(leszámítva azt mikor Palpatine gratulációjakor kikandikál a köpeny alól..)

 

Na ennyit gondoltam mára!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek, köszi csoli. :) A Windus kép az a Jedi templomban van inkább nem? A halszem optikás fotón pedig a Tatooine van. :)

Ja, azóta beírtam pár módosítást..Most szemezgettem őket végig én is újra..Ej de rég volt nem? Csoda, hogy meglettek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nosztalgikus összeállítás. Ejj, anno hogy vártam Dookut két karddal - na jó, az a párbaj sosem volt csalódás, de érdekes, hogy Yoda ellen így is harcolt volna.

A zöld kard miatt én is azt hittem, hogy Obi-Wan Qui-Gon kardját használja. Meg is lepődtem, amikor a későbbi, más jelenetekből vett képeken már a régi kardja szerepelt, ebben a jelenetben pedig átkerült Anakin kezébe a zöld kard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nosztalgikus összeállítás. Ejj, anno hogy vártam Dookut két karddal - na jó, az a párbaj sosem volt csalódás, de érdekes, hogy Yoda ellen így is harcolt volna.

Igen, én is vártam és mikor megvettem eredeti videókazin, azthittem, hogy filmbe ollózva lesznek a kimaradt jelenetek, amiket a borító igért..Megint csalódnom kellett. ;)

De utólag abszolut megértem, hogy miért nem került be így. Rombolt volna a tekintélyén. Egy Anakin-suhancnak még pillanatnyi előny lehet két kard, de egy Sith ne ékeskedjen idegen kék karddal; azzal főzzön amije van! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Amúgy egyik-másik werkfilmben látni, ahogy veszik fel a jelenetet, szerintem gázul is nézett volna ki. Épp elég lehetett megkoreografálni egy karddal is, hogy a dublőr a semmivel küzd, kettővel már nem igazán ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, üt a nosztalgia-faktor rendesen :) Arra a "Boba néz az esőben" képre emlékszem, meg hogy (utólag) teljesen pontos jelenetleírás volt hozzá, de akkor csak spekulációnak éreztem. Az esernyőset viszont csak jóval később láttam..... és hol volt még, hogy videó is készült belőle? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó képek. :) Én nem követtem az előkészületeket anno, így nekem mindegyik újdonság. Köszi, csoli! :)

Nagyon szívesen. Ez a minimum egy "képfelelőstől". ;)

Tegnap jutottak eszembe ezek, az ep 7 várakozás kapcsán.

Rég biz így vártunk egy új részt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jóisten??? Ki ez a csávó?

Hát Charles Taylor..de gáz hogy nem tudod.. :hehe:

Mondjuk az imdb-n sincs.. de a kardja meg a nője eredeti nem?

És a háttér is egész hasonló a korábban berakott Naboo-i "select" képhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Charles Taylor..de gáz hogy nem tudod.. :hehe:

Mondjuk az imdb-n sincs.. de a kardja meg a nője eredeti nem?

És a háttér is egész hasonló a korábban berakott Naboo-i "select" képhez.

 

 

Életemben nem hallottam róla. Ő lett volna a fiatal Anakin csak aztán Haydent választották?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Életemben nem hallottam róla. Ő lett volna a fiatal Anakin csak aztán Haydent választották?

Természetesen más sem. Addig és azóta sem. És valószínüleg a casting közelében sem volt a fiatalember a képről..Egyszerűen kamuposzter.

Csak jókor volt jó helyen és akkoriban én "megettem"..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Meh, én meg előre elolvastam a regényt, abban pedig benne volt, hogy alakváltó, így nekem még csalódás is volt, hogy ennyire futotta. :( (A Star Trek: Deep Space Nine-on és a Star Trek VI-on szocializálódtam alakváltás témában, és ahhoz képest Zam fasorban sincs.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.