Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Október 8-11. a New York-i Comic Con. Nem látok kedvezőbb alkalmat, bár a véleményemet most sem kérték ki. :)

Azután már nem nagyon lesz esemény, ahova össze tudnák csődíteni a népet.

Szerintem lehet reménykedni. Kösz az infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olvastam egy tweet-et miszerint már kész van az új tréler. Bemutatási időpontról persze szó sincs. Jellemző.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma olvastam egy tweet-et miszerint már kész van az új tréler. Bemutatási időpontról persze szó sincs. Jellemző.

Viszont már az az illető, Jordan Maison is azt hallja, hogy november lesz a végső előzetes.

 

Egyre több forrás mondja a novembert. 007 James Bond, Hunger Games és Disney féle Dínó tesó előtt ha rongyosra játsszák majd az új előzetest, azt hiszem nem lesz semmi baj a marketinggel, mert nagy tömegekhez fog eljutni a film híre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont már az az illető, Jordan Maison is azt hallja, hogy november lesz a végső előzetes.

 

Egyre több forrás mondja a novembert. 007 James Bond, Hunger Games és Disney féle Dínó tesó előtt ha rongyosra játsszák majd az új előzetest, azt hiszem nem lesz semmi baj a marketinggel, mert nagy tömegekhez fog eljutni a film híre.

 

A november a legpesszimistáb elképzeléseimet is felülmúlja időhúzásban.

A végén amit írsz az kicsit vicces. Novemberben tényleg lesz még, akit "ébreszteni kell" egy Trailerrel?

Ha van ilyen akkor az idén nem érdemel Ep 7-et karácsonyra! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én novemberben ugyanúgy fogok örülni egy előzetesnek, mint holnapután. Nyilván fokozná a várakozást, de szvsz semmivel nem fognak kevesebben beülni a moziba, csak mert később láthatták a trailert. A Star Wars eleve egy olyan jelenség, amit nem kell agyonreklámozni. Akinek van internete, az már biztos tudja, hogy lesz új SW film. Nem hiszem, hogy egy traileren fog múlni a film sikerének mértéke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én novemberben ugyanúgy fogok örülni egy előzetesnek, mint holnapután. Nyilván fokozná a várakozást, de szvsz semmivel nem fognak kevesebben beülni a moziba, csak mert később láthatták a trailert. A Star Wars eleve egy olyan jelenség, amit nem kell agyonreklámozni. Akinek van internete, az már biztos tudja, hogy lesz új SW film. Nem hiszem, hogy egy traileren fog múlni a film sikerének mértéke.

Arról nem beszélve, hogy szerintem tavasz óta nem ültem be olyan mozifilmre, ami előtt nem adták le valamelyik korábbi trailert. A blockbusterek előtt agyba-főbe megy a promózás. Aligha számít, hogy ehhez mikor csapnak hozzá egy harmadik variánst.

 

Én is örülnék az új trailernek, még december 17-én is megnézném szerintem.

De alapvetően türelmetlen típus vagyok, és már tegnap szerettem volna látni!

Tíz év után az a másfél hónap már kibírhatatlan idő? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg azért nincs erőltetett EPVII marketing, mert az EPI túl volt hájpolva, maximalizálták az egyéni elvárást, ahonnan csak lefelé vezetett az út. Korábban olvastam erről egy érdekes szösszenetet, ami az EPI körüli negatív kritikákat ecsetelte. Ott esett szó róla, hogy csak Dart Maulból valami 15 féle figurát dobtak piacra, mielőtt még kihozták volna a filmet. Az EPI olyan rajongói elvárásokkal nézett szembe, annyira "túltolták" a hájpot, hogy annak nem is tudott volna megfelelni. Érzéseim szerint a Disney okult ebből, ezért minimálisra vette a reklámot. Nem szabad túlságosan feltornázni a várakozást, mert az könnyen csalódáshoz vezethet. Az EPI esetében a legtöbb ember privát vágyakkal felvértezve ült be a moziba, amit az erőszakos, addig még sosem tapasztalt reklámhadjárat az egekbe tornázott. Sajnos ez vezetett az EPI "bukásához". A Disney sokkal óvatosabban kezeli az EPVII-et, mert tudják, hogy a film nem fogja tudni kiszolgálni a különböző rajongói igényeket. Ebből a szempontból nagyon is érthető, miért van a film körül ennyire visszafogott reklámhadjárat. Rossz a marketing, de érthető okokból rossz.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figurák terén én úgy látom az ep.7 se áll rosszul. Lehet, hogy nincs 15 féle Kylo Ren figura, de hogy 10 fajta van az szinte biztos. Twitteren követek egy-két SW fant akik bevásároltak a merchandisingból és még mindig meg tud lepni hogy hány féle kütyüt kapni egy olyan filmhez, aminek a legfontosabb főszereplőiről szinte még semmit nem tudni.

 

De ez mondjuk pont az a része a marketingnek ami hozzánk nem igazán ér el. Az USA-ban mennyire vannak a játékboltok kitáblázva most az SW-vel? Ha valaki bemegy egy bevásárlóközpontba mennyi idő mire belefut valami SW-s cuccba? Én nem tudom a választ, de a széles kínálatot elnézve ezen a fronton már nagyonis nyomul az SW.

 

Egyébként továbbra is úgy vélem, hogy a december eleje végig az SW-ről fog szólni és a Disney is nagyon nyomni fogja. Az SW nem új franchise. Bőven elég a hajrában beindítani a rakétákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért csendben megjegyzem, hogy a veszprémi plázában ma a bejárattól tíz méterre már Star Wars fogadott. Jobboldalt a játékboltban szinte csak ep7-es dolgok voltak a kirakatban (legó, figurák, stb.), baloldalt a cipőbolt bejáratánál Rebels reklám vigyorgott, szembe Star Warsos pólók virítottak. Míg a sétálóutcán a a város legnagyobb játékboltjának kirakta szintén Star Wars legóktól roskadozott. Szóval szerintem idehaza sem olyan rossz a helyzet, legalábbis úgy gondolom, hogy ha Veszprémben ez van a plázában és a sétáló utcán, akkor Budapesten sem hiszem, hogy szerencse kell ahhoz, hogy valami Star Wars dologba fusson az ember. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fővárosi plázákban is így van, tehát nem hiszem, hogy nagyon más lenne a marketing, csak a legtöbbünk már felnőtt 1999 óta, így a matricás albumok, kifestők stb. kevésbé jutnak a látókörünkbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na.. csoli téged talán érdekel

 

Van isten? :D

 

OFF: Pécs legnagyobb játékboltjában már a duplaajtóban egy óriás Lego Rey/BB poszter fogadott. Ahogy belptünk a szemben lévő polcok 20 centis Kylo és más figurákkal voltak tele. 10.000.-/db!! Az új Lego Falcon óriás vitrinben összerakva. Áhh sz@rásig volt minden sw-vel. Vettem a fiamnak egy Hot-wheels-Darth Maul kocsit! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van isten? :D

 

OFF: Pécs legnagyobb játékboltjában már a duplaajtóban egy óriás Lego Rey/BB poszter fogadott. Ahogy belptünk a szemben lévő polcok 20 centis Kylo és más figurákkal voltak tele. 10.000.-/db!! Az új Lego Falcon óriás vitrinben összerakva. Áhh sz@rásig volt minden sw-vel. Vettem a fiamnak egy Hot-wheels-Darth Maul kocsit! :rock:

Nálunk is itt a Plázában óriás Vader poszter!felirat; Megérkeztek!

Tele van az egész játékbolt SW cuccal!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.