Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Elég megnézni ezt a videót, és látszik, hogy mennyire tud színészkedni: semennyire. Ez utánzás, nem színészkedés. Remekül látszik, amikor a szemmozgással és a szemöldök felvonással (az elején) túljátssza a karaktert. Az, hogy hasonlít Harrison Fordra még kevés, édeskevés. Megjegyzem, engem eléggé kizökkentene, ha valaki olyat találnának, aki meg köszönő viszonyban sincs külsőre Forddal. De ez főleg majd a Han Solo Prequel megítélését fogja igencsak befolyásolni.

Lehet, hogy itt ez is volt a cél. Ha tök amatőr a srác, de van hozzá tehetsége, akkor fel tudják világosítani, hogy mit hogyan (és hogy ne) csináljon. Csak necces, mert nem csupán egy sokadik mellékszereplő lenne, hanem rá lenne építve az egész. Bár ha Kristen Stewart a Twilight-ban mutatott játékától el tudott fejlődni odáig, hogy nemrég díjat nyerjen, akkor semmi nem elképzelhetetlen. :D De egyetértek amúgy. Mondjuk a felsoroltak közül se ismerem egyiket se, úgyhogy nem tudom mennyire jók.

 

Han Solo-val is úgy vagyok, mint Boba-val, nem különösebben vágynék külön filmjére, sőt még annyira se. Boba legalább többnyire páncélban lenne, sisak nélkül gondolom nem sokat szerepelne, szóval játszhatná kb. bárki, az eredeti színész is. Amúgy se láttuk sisak nélkül, csak még gyerekként. Ellenben Han annyira egybenőtt Ford-dal, amire ráadásul az Ep.7 még rá is erősített, hogy nem tudom mennyire venné be az emberek (köztük én is) gyomra, ha más játszaná. Főképp, hogy azért egy huszonéves fickó annyira szerintem nem különbözik egy 30-astól, hogy még csak ne is hasonlítson rá. :) Szóval le kéne akasztani egy Ford-ra hasonlító, de hasonlóan tehetséges színészt, akinek ráadásul a a kisugárzása és sármja is működik. Sok sikert hozzá! :) Meg valahogy nekem annyira tökéletesnek tűnik Han belépője a 4-ben, most meg kapunk hozzá előzményfilmet.

Lehet jobb lenne tényleg összevonni a Boba és Han filmet, aztán akkor nem az új színész lenne totál főszerepben. Az alvilág (csempészet - fejvadászat) és Jabba amúgy is jó kapcsolódási pontok lehetnek. Gondolom Chewie-nak is fel kell tűnnie, nála legalább nincs gond a színészválasztással. :) Lando-t nem tudom akarják-e szerepeltetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2010-es Tron filmben Jeff Bridges-t CGI-al visszafiatalitották, az akkor egész jól meg volt csinálva, és azóta már 6 év eltelt, biztos fejlődött a technikája. Esetleg egy ilyet tudnék elképzelni, hogy Ford játszik és ilyen módon oldják meg. Bár hosszútávon lehet hogy már nagyon feltűnő lenne, hiszen itt a főszerep az övé a Tron-al ellentétben, ahol a fiattal Bridges ha jól emlékszem csak jelenetekben tünt fel.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han Solo-val is úgy vagyok, mint Boba-val, nem különösebben vágynék külön filmjére, sőt még annyira se. Boba legalább többnyire páncélban lenne, sisak nélkül gondolom nem sokat szerepelne, szóval játszhatná kb. bárki, az eredeti színész is. Amúgy se láttuk sisak nélkül, csak még gyerekként.

Ezt gondold végig újra... tudod, Boba klón. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg egy ilyet tudnék elképzelni, hogy Ford játszik és ilyen módon oldják meg.

Ha jól tudom, akkor Ford nem akarja többet eljátszani Han-t, főképp főszerepben nem. Persze ezt azt hiszem a 6-7-nél is eljátszotta, de szerintem így nem vállalná. Aztán lehet, hogy inkább belemegy, csak ne játssza más Solo-t. :D

 

Ezt gondold végig újra... tudod, Boba klón. :D

Jó, hát konkrétan Boba-t nem láttuk. :D Morrison nem tudom milyen formában van, de Logan is játszhatná, szerintem nem zökkenne meg rajta senki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2010-es Tron filmben Jeff Bridges-t CGI-al visszafiatalitották, az akkor egész jól meg volt csinálva, és azóta már 6 év eltelt, biztos fejlődött a technikája. Esetleg egy ilyet tudnék elképzelni, hogy Ford játszik és ilyen módon oldják meg. Bár hosszútávon lehet hogy már nagyon feltűnő lenne, hiszen itt a főszerep az övé a Tron-al ellentétben, ahol a fiattal Bridges ha jól emlékszem csak jelenetekben tünt fel.

A technika nagyot fejlődött azóta, ha erről meg akarsz győződni, ajánlom az Ant-Man első öt percét, amiben Michael Douglas jelent meg visszafiatalítva (esetleg a Benjamin Button különös élete című filmet, amiben ugyanezt a technikát használták az egész moziban).

Itt inkább költségvetési és korbeli problémák lehetnek. A Tron Legacy-ban azért Bridges elég sokat szerepelt a fiatal Clue-ként, és többek között ezért is került 170 millióba, nem sokkal kevesebbe, mint az ep7. Szerintem azért a Lucafilm szívesen fog spórolni ott, ahol lehet, pláne egy mellékfilmnél. Egy Star Wars így is éppen elég költséges. Másrészt, Ford 73 éves, nem tud már olyan dolgokat művelni, mint ifjú korában, ez meg is látszik az ep7-en, ahol olyan nagypapás.

Inkább legyen egy új, ifjú színész. Lehet, hogy nem lesz kiköpött Ford, de ha át tudja adni Han Solót, szerintem már nyert ügyünk van. Én úgy viszonyulok ehhez, mint Kirkhöz. A karakter összenőtt William Shattnerrel, Chris Pine mégis lazán hozza Kirköt. És csak annyiból másabb az ő figurája, hogy lendületesebb - de ez ugye abból is fakad, hogy a TOS és a Star Trek tempóban is mások. Pine rálelt azokra a finom (nem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok írni Shattnerrel kapcsolatban) színészi gesztusokra, amik Kirköt Kirké tették, így bár Pine baromira nem hasonlít Shattnerre, simán rávágom, hogy ez ugyanaz a James T. Kirk kapitány. Pedig a két Kirk karakter között mindössze 7 év különbség van, szóval ez sem indokolná, hogy annyira mások legyenek külsőleg.

Ha az új színész el tudja csípni Ford azon gesztusait, amit Hant Hanná tették, akkor tapasztalataim szerint túl lehet lépni azon, hogy ugyanazt más formálja meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az új színész el tudja csípni Ford azon gesztusait, amit Hant Hanná tették, akkor tapasztalataim szerint túl lehet lépni azon, hogy ugyanazt más formálja meg.

Remélem, hogy így lesz, mert különben nem hiszem, hogy fogom tudni élvezni a filmet. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az infók alapján elég hosszadalmas a casting. Meglepne ha nem lenne fontos szempont hogy jól visszaadja a szinész a szükséges nüanszokat. Csipem Harrison Fordot de nem gondolom hogy bármi utánozhatatlant csinált volna. Ha körültekintően választják ki az utódját akkor szerintem nem lesz baj. Én valahogy a főszereplő miatt nem aggódom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az infók alapján elég hosszadalmas a casting. Meglepne ha nem lenne fontos szempont hogy jól visszaadja a szinész a szükséges nüanszokat. Csipem Harrison Fordot de nem gondolom hogy bármi utánozhatatlant csinált volna. Ha körültekintően választják ki az utódját akkor szerintem nem lesz baj. Én valahogy a főszereplő miatt nem aggódom.

Igen, a félelmem inkább annak szól, hogy felül fogok-e tudni emelkedni az eltérő fizimiskán. Nálam ezek nem működnek könnyen (pl. Dario lecserélése a Trónokban), de biztató, hogy a Ewan - Alec párossal nincs gondom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg tudok barátkozni mert jóval ez EPIV előtt játszódik, így ezzel nem lesz baj. Bár azért legyen olyan színész aki valóban vissza tudja adni az attitűdöt. Ez sokat számít, de ezt nyilván tudják a készítők is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a félelmem inkább annak szól, hogy felül fogok-e tudni emelkedni az eltérő fizimiskán. Nálam ezek nem működnek könnyen (pl. Dario lecserélése a Trónokban), de biztató, hogy a Ewan - Alec párossal nincs gondom. :)

 

Igen, az egy fantasztikus cast volt Ewan esetében. Am nagyon érdekes, hogy a 7-ben a szereplőknek tökre más hangulatot teremtettek finom sminkkel, frizurával, mint ahogy a színészek kinéznek civilben. Kb. mindnél azt éreztem, hogy most nem ezt és ezt a színészt látom, hanem az adott karaktert. Különösen igaz volt ez Driverre és Hamillre. És legkevésbé persze Fordra.

 

Szóval az, hogy kiválasztanak egy színészt sztem még nem jelenti azt, hogy a végső filmben nem fogja azt az érzetet kelteni, h ő Han Solo. A Looper a legjobb példa erre.

 

Szerintem arcra a legjobb választás Jack Reynor, az ő tekintetében érzek egy hasonló csibészséget, mint Fordéban. Ugyanakkor kételkedem a színészi kvalitásaiban a Transformers 4 agypusztítása óta. Még ez a Blake Jenner sem rossz, de nem tudok róla semmit. Miles Teller remek színész, de hacsak nem motion capture-rel akarják életrekelteni a világ legvagányabb űrcsempészét, sajnos nem alkalmas a feladatra. Scott Eastwood pedig az apja fia, ha Hollywood-i pénzéhes producer lennék, most bejelenteném a Piszkos Harry, vagy a Dollár-trilógia rebootját vele. De Han Solónak? A cowboyság megvan, de egészen más arca van, ezek a barázdák másról szólnak ezen az arcon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Érdekes pletyka röppent fel a Han Solo-film szereplőválogatásáról, ami megmagyarázná, miért találunk 30 körülieket és ifjú Han Solónak sokkal inkább beillő 20-25 éveseket is az esélyesként emlegetett színészek között. Állítólag azért, mert valójában két különböző szerepre válogatják ezeket a színészeket, a történetben ugyanis a fiatal Han Solo mellett a bátyja is felbukkanna. Vagyis az alkotók most párokat keresnek, egy kicsit idősebb és egy fiatalabb Solót, akik összeillenek.

Ha ez igaz, akkor Han szerepére Ansel Elgort (21), Blake Jenner (23), Logan Lerman (24), Jack Reynor (24) és Emory Cohen (25) pályázhat, míg Miles Teller (28), Scott Eastwood (29) és Dave Franco (30) inkább a bátyját alakíthatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Talán nem nagy hír de Bob Iger megerősítette, hogy Chewbacca is benne lesz a filmben. Talán megtudjuk miként találkoztak össze Han és Csubi?

Engem meglepett valamilyen szinten. Bár baromi kézenfekvő. Csubi kora lefed némi időt! ;)

Új arcokkal, félek nagyon egy ízetlen filmtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

De nem ám...Most elkezdenek kísérletezni egy SW ikonnal. Miért nem kérik fel őt, erre született és már játszotta is a fiatal Fordot: anthony_ingruber_2.jpg Ja persze.... a pénz. Végül is Ewan Mcgregor is pénzbe kerül. Ő belefér a költségvetésbe?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki ez az Alden Ehr...?

De nem is fontos. Nem hasonlít. És ezesetben ez baj.

Mert már láttunk fiatal Han-t az OT-ben így egy szintén kánon műben hasonlítani kell.

 

Én is Ingruber-re szavaznék, ha lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon remélem, hogy a hasonlóságnál millioszor fontosabb hogy baromi jó kisugárzása és jó szinész legyen. Hasonmást akkor keressenek ha reklámfilmet vagy rajongói filmet forgatnak. Ez túl nagy feladat ahhoz hogy ez legyen a legfontosabb szempont. Nem tudom ki volt a castingos de ha Nina Goldnak ebben is benne van a keze akkor azt hiszem nincs sok izgulnivaló, hogy jó lesz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem ám...Most elkezdenek kísérletezni egy SW ikonnal. Miért nem kérik fel őt, erre született és már játszotta is a fiatal Fordot: anthony_ingruber_2.jpg Ja persze.... a pénz. Végül is Ewan Mcgregor is pénzbe kerül. Ő belefér a költségvetésbe?

Mert szerinted ez a noname senki, aki elnézve, még csak nem is színész, és egyetlen érdeme, hogy hasonlít Fordra, annyiba kerül, mint Ewan McGregor? :facepalm: Most komolyan, te gondolkodol, még mielőtt ezeket a baromságokat leírod? :pfff:

 

Istenem, persze, legyen inkább egy tehetségtelen májer, mint egy színész. Kit érdekel, ha sz*rul játszik, a lényeg, hogy hasonlít Fordra... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ki ez az Alder Ehren"Harmadik"reich fiú, hogy itt kardoskodtok érte. Nekem még semmit nem bizonyított.

 

Ahogy én itt olvasom senki sem Alden mellett kardoskodik, viszont Ingruber ellenében, ami viszont teljesen érthető, attól hogy hasonlít Fordra nem kell még előtte hasra esni.

Amúgy meg nem értem mit kell Alden nevével g*cizni senki sem tehet arról, hogy hívjákicon25.gif

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én itt olvasom senki sem Alder mellett kardoskodik, viszont Ingruber ellenében, ami viszont teljesen érthető, attól hogy hasonlít Fordra nem kell még előtte hasra esni.

Amúgy meg nem értem mit kell Alder nevével g*cizni senki sem tehet arról, hogy hívjákicon25.gif

Jogos, töröltem. De ez a fiú akkor sem Han Solo. De öt fogjuk nézni megnyugodhat mindenki.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl kellene lépni a hasonlósági mizérián és megérteni, hogy nagyon, nehéz ha nem lehetetlen egy megfelelően tehetséges színészt találni a szerepre aki még hasonlít is Fordra. A két színész közötti különbséget meg szerintem jól érzékelteti az imdb adatlapjuk, míg Ingrubernek nem sikerült komoly szerepekig eljutni addig Alden-nek igen. Valamint biztosra veszem, hogy a Disney-nél se hülyék ülnek a castingoló székekben, hanem olyanok akik tudják milyen emberre van szükségük és olyan embert is választanak aki megfelelő a feladatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl kellene lépni a hasonlósági mizérián és megérteni, hogy nagyon, nehéz ha nem lehetetlen egy megfelelően tehetséges színészt találni a szerepre aki még hasonlít is Fordra. A két színész közötti különbséget meg szerintem jól érzékelteti az imdb adatlapjuk, míg Ingrubernek nem sikerült komoly szerepekig eljutni addig Alden-nek igen. Valamint biztosra veszem, hogy a Disney-nél se hülyék ülnek a castingoló székekben, hanem olyanok akik tudják milyen emberre van szükségük és olyan embert is választanak aki megfelelő a feladatra.

 

Respect. Megnéztem én is. Ha a Coen tesóknak jó volt a fiú, nekem is jó lesz.Úgy sincs más választásom.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert szerinted ez a noname senki, aki elnézve, még csak nem is színész, és egyetlen érdeme, hogy hasonlít Fordra, annyiba kerül, mint Ewan McGregor? :facepalm: Most komolyan, te gondolkodol, még mielőtt ezeket a baromságokat leírod? :pfff:

 

Istenem, persze, legyen inkább egy tehetségtelen májer, mint egy színész. Kit érdekel, ha sz*rul játszik, a lényeg, hogy hasonlít Fordra... :roll:

 

Csak csendesen jegyzem meg, hogy a gázsi tekintetében a Robert Downey Jr. fiaskóra értettem. Vélhetően a Disney nem akar egy szerepre egy leválthatatlan színészt szerződtetteni tízmilliókért, aki, ha leváltanák, a karakterét is magával rántaná mint Downey a Vasembert. Érthető, ez az Ingruber srác már jó pár éve elkönyvelt Ford hasonmás a köztudatban, és a vásznon is alalkította már a fiatalt Fordot. Vélhetően ez is játszik a háttérben. Ezt a "szarul játszik, de hasonlít", vagy "nem hasonlít, de jól játszik" dilemma meg majd eldől. Úgyse rajtam múlik. Én csak elmondtam hogy nem jön be a srác. Ennyi.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ki ez az Alder Ehrenreich fiú, hogy itt kardoskodtok érte. Nekem még semmit nem bizonyított.

Ó, elnézést, nem tudtam, hogy csak az játszhatja el Han Solót, aki méltóságod előtt már bizonyított... :roll: Ő legalább már szerepelt pár mozifilmben, ellenben az imitátorral szemben. Mert ugye, mit is bizonyított Ingruber? Hogy hasonlít Harrison Fordra. Hát ez aztán k*rva nagy szám, oda neki egy komplett filmszerepet. Hála a magasságosnak, hogy közötök sincs semmilyen film castingjához, nem, hogy Star Warséhoz...

 

Csak csendesen jegyzem meg, hogy a gázsi tekintetében a Robert Downey Jr. fiaskóra értettem. Vélhetően a Disney nem akar egy szerepre egy leválthatatlan színészt szerződtetteni tízmilliókért, aki, ha leváltanák, a karakterét is magával rántaná mint Downey a Vasembert. Érthető, ez az Ingruber srác már jó pár éve elkönyvelt Ford hasonmás a köztudatban, és a vásznon is alalkította már a fiatalt Fordot. Vélhetően ez is játszik a háttérben. Ezt a "szarul játszik, de hasonlít", vagy "nem hasonlít, de jól játszik" dilemma meg majd eldől. Úgyse rajtam múlik. Én csak elmondtam hogy nem jön be a srác. Ennyi.

A lópikulát játszik. Meghallgatások százain rostálták ki végül a megfelelő embert, aki talán Ehrenreich (mert még nincs hivatalos bejelntés tudtommal). Downey Jr.-ral meg aztán marha nagy fiaskót követett el a Disney. Megmondom mekkorát: semekkorát, csak az egyik húzónév, ha nem A húzónév. Nem mintha ő lenne az egyetlen színész az MCU-ban, aki sztárgázsit kap és összenőtt a szereppel, épp csak mind azok (Samuel L. Jackson, Scarlett Johanson, Chris Evans, Chris Hemsworth, stb... mindegyik drága és egyiket sem válthatják csak úgy le). De a Disney tulajdonképpen olyan sóher, hogy Samuel L. Jacksonnak képesek voltak fizetni, hogy egy tévésorozatban epizódszerepeljen, mert ő Nick Fury, és hát szerepelnie kellett. Ráadásul egyszer épp csak beugrott vagy két perc és néhány sor erejéig. Meg egy mellékfilmre tulajdonképpen összerittyentették majdnem az összes főszereplőt, ami eddig csak MCU főfilmekre (a két Avengers) volt jellemző... De igen, ők ilyen sóherek, hogy nem akarnak valakit, aki összenőhet a szerepre és sztár. Más kérdés, hogy Ingruber ismeretlen senki, akit aprópénzért fel lehetne bérelni, szóval épp csak a logika hiányzik az érvelésből, de oda se neki. Pláne vicces egy ilyen kijelentés azután, hogy még az ep3-ból kinyesett színészt is visszahozták a régi szerepére. Szóval nyilván, a Disney már most tervezi, hogyan tehetné ki az új színészeit.

Azzal nincs is baj, hogy elmondtad, nem tetszik, csak a hülyeségkörítést mellőznéd, meg az ilyen Disney-konspirációs teóriákat, ami jellemzően a pénz körül forog. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván tök jó lenne, ha találnának egy olyan remek színészt, aki még hasonlít is Ford-ra, de ez azért nem annyira valószínű. Már csak azért sem, mert Ford egyrészt igen egyedi fizimiskával bír, másrészt kiemelkedő színész. Ha pedig már választani kell, akkor inkább alakítsa egy jó színész, aki a szakmai kvalitásait tekintve van közelebb hozzá, mint egy gyengébb figura, aki viszont hasonlít rá. Semmi kedvem egy Ford-hasonmás ripacskodását bámulni órákon át, csak azért, mert hát mennyire hasonlít rá. A színészi kvalitásokat nehéz pótolni, a kinézeten még faraghatnak sminkkel vagy akárhogy ügyesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, elnézést, nem tudtam, hogy csak az játszhatja el Han Solót, aki méltóságod előtt már bizonyított... :roll: Ő legalább már szerepelt pár mozifilmben, ellenben az imitátorral szemben. Mert ugye, mit is bizonyított Ingruber? Hogy hasonlít Harrison Fordra. Hát ez aztán k*rva nagy szám, oda neki egy komplett filmszerepet. Hála a magasságosnak, hogy közötök sincs semmilyen film castingjához, nem, hogy Star Warséhoz...

 

 

A lópikulát játszik. Meghallgatások százain rostálták ki végül a megfelelő embert, aki talán Ehrenreich (mert még nincs hivatalos bejelntés tudtommal). Downey Jr.-ral meg aztán marha nagy fiaskót követett el a Disney. Megmondom mekkorát: semekkorát, csak az egyik húzónév, ha nem A húzónév. Nem mintha ő lenne az egyetlen színész az MCU-ban, aki sztárgázsit kap és összenőtt a szereppel, épp csak mind azok (Samuel L. Jackson, Scarlett Johanson, Chris Evans, Chris Hemsworth, stb... mindegyik drága és egyiket sem válthatják csak úgy le). De a Disney tulajdonképpen olyan sóher, hogy Samuel L. Jacksonnak képesek voltak fizetni, hogy egy tévésorozatban epizódszerepeljen, mert ő Nick Fury, és hát szerepelnie kellett. Ráadásul egyszer épp csak beugrott vagy két perc és néhány sor erejéig. Meg egy mellékfilmre tulajdonképpen összerittyentették majdnem az összes főszereplőt, ami eddig csak MCU főfilmekre (a két Avengers) volt jellemző... De igen, ők ilyen sóherek, hogy nem akarnak valakit, aki összenőhet a szerepre és sztár. Más kérdés, hogy Ingruber ismeretlen senki, akit aprópénzért fel lehetne bérelni, szóval épp csak a logika hiányzik az érvelésből, de oda se neki. Pláne vicces egy ilyen kijelentés azután, hogy még az ep3-ból kinyesett színészt is visszahozták a régi szerepére. Szóval nyilván, a Disney már most tervezi, hogyan tehetné ki az új színészeit.

Azzal nincs is baj, hogy elmondtad, nem tetszik, csak a hülyeségkörítést mellőznéd, meg az ilyen Disney-konspirációs teóriákat, ami jellemzően a pénz körül forog. :roll:

 

Baráti tanács: hűtsd le magad. Nem venném a lekemre ha történe veled valami. A vélemény szabad, éljen a Star Wars. Teljesen mindegy mit írok. Nem? Ha hülyeségeket írok akkor küld egy röhögös smilie-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.