Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Ha Alden jó lesz, a film is működni fog, ez meggyőződésem. A forgatókönyvekkel a Disney-érában nem volt gond, most is figyeltek erre baromira, az tuti... a film gerince, főbb sztorijai kb. tudhatóak, számunkra érdekesek, mi kell még a Solo filmhez? ILM. ;) Én bizakodom, a fenti hír is megerősít. E.Clarke remélem tud hozni vmi tök más stylt is, a többiek már bizonyítottak. Nálam. :) Hajrá, Solo!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Tudom de lehet, hogy járt ott azért említi. Meg az isn lehet, hogy csak simán hallott róla. :)

Csak simán hallott róla. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy ha felrobbantok valamit, akkor Guantanamo Bay-be küldenek. Életemben nem jártam ott, de hallottam már róla. A Birodalomban meg elég nagy híre van a kesseli bányáknak, lásd legelső része a Rebelsnek.

 

Ez a kis szösszenet a Solóról biztató. De most már tényleg jöhetne az a fránya trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik látták az izelitőt azt mondják hogy fel fog spanolni minket, ha látni fogjuk hogy ki a film főgonosza. Elvileg egy teljesen új karakter. Kiváncsi vagyok hogy egy eddig ismeretlen figura látványa mivel tud felspanolni. Talán a faja miatt? Valami obskurus TCW faj egyik tagja lesz? Vagy csak olyan menő lesz a designja? Remélhetőleg pár nap és kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 17. - 22:15, Darth Porg írta:

Ha Alden jó lesz, a film is működni fog, ez meggyőződésem. A forgatókönyvekkel a Disney-érában nem volt gond, most is figyeltek erre baromira, az tuti... a film gerince, főbb sztorijai kb. tudhatóak, számunkra érdekesek, mi kell még a Solo filmhez? ILM. ;) Én bizakodom, a fenti hír is megerősít. E.Clarke remélem tud hozni vmi tök más stylt is, a többiek már bizonyítottak. Nálam. :) Hajrá, Solo!

Nem csak forgatókönyv, színészek és ILM sajnos. Az olyan, mintha a házadhoz lenne téglád, csereped a tetőnek, de nincs kötőanyagod. Egy jó rendező, aki az egészet készben tartja. És ennél a filmnél ez egy neuralgikus pont. Ezt igazán nem tudhatjuk, milyen állapotok vannak. Szóval két kulcsfontosságú pont van: Alden Ehrenreich személyében tényleg Han Solo-t látjuk-e majd (olyan korban élünk, ahol Mark Hamill Luke-ját sem fogadják el Luke-nak :D ), és rendezés. Ha ez a kettő jó, vagy az egyik korrekt, a másik kiemelkedő és a forgatókönyv valóban olyan zseniális, ahogy azt korábban elmondták, és amiért érdemes volt Kasdan-nak kipenderítenie a Lord-Miller duót, na AKKOR jó film lehet. A Lego-készletek alapján egy szint már megvan: a Solo világa ugyanaz lesz, mint az OT-ban megismert, de minden eleme kicsit másképp tér vissza. A következő szint a trailer lesz. Új karakterek, akik érdekeljenek Hanék mellett, az a nyüzsgő cantina-világ, amit elvárok egy Han Solo-film gondolatától is, és amely érzésvilágot egyetlen űrlény megmutatásával a Lord-Miller duó képes volt előcsalni ebben a videóban:

 

Am az a baj, hogy Paul Bettany-ról az a pletyka járta, hogy sajna nem űrlényt fog játszani. Eredetileg CGI űrlény lett volna a karakter, amíg Michael Kenneth Williams alakította, de őt is leváltották a rendezőcserével, mert már nem tudta egyeztetni Howard elhúzódó forgatásával a többi projektjét. Ezután egy ember Bettany-ra cserélték. Legalábbis ez volt a rumor. Aztán meglátjuk, ne nekem legyen igazam. Egyébként simán lehet, hogy Beckett is antagonista lesz, bár Han mentora, a film egy pontjától simán negatív figurává válhat, hasonlóan Shrike-hoz (mondjuk ő végig negatív, de Han mentora is, ezt meg kell hagyni).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meglepett az infó! Az nagyon hosszú! De örülök. Nagyon megrémített volna mondjuk egy 95 perc vagy valami hasonló. Akkor egyből azt hittem volna, hogy Jurassic Park III szindróma van. (Amit amúgy szeretek, de méltatlan hossz ez egy nagy franchise-nál.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El sem tudok képzelni Star Wars élőszereplős filmet 120 percnél rövidebben. Az azt jelenti, hogy nincs igazán mit mesélni. 90 percben az agyatlan akciófilmek férnek el, egy több évet felölelő filmtől minimum elvárom a két órát, mert csak úgy nem lesz sűrű. Így is kicsit nehezen képzelem el, hogyan lesznek ezek az időugrások megoldva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 23. - 19:36, RacerX írta:

2 óra 23 perces lesz a film

Waow az nem kevés. De legyen csak ennyi, így legalább biztos jutna benne idő az univerzumépítésnek. Az SW alvilág mindig is a gyengém volt, szóval legyen csak hosszú film.

Azért Ron Howard elképesztő bravúrt hajt végre, ha egy ilyen hosszú filmet "gond nélkül" befejez úgy, hogy csak beesett forgatás közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a legelső EU-ban szerepelt, a '78-as Splinter of the Mind's Eye-ben. De a kánonba már korábban visszakerült, mert a Rookiesban említették. Érdekesség: egy ideig úgy volt, hogy az lesz az egyik fő helyszíne a Rogue One-nak, aztán találták ki a Jedhát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

Érdekesség: egy ideig úgy volt, hogy az lesz az egyik fő helyszíne a Rogue One-nak, aztán találták ki a Jedhát.

Kinézete alapján egy teljesen más bolygó mint a Jedha. Már persze ha hinni lehet a wookipediának. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, RacerX írta:

Mit lehet tudni arról a bolygóról? 

A Legendsben egy nagyrészt felfedezetlen dzsungel világ. A Birodalom energiabányászati céllal volt jelen a bolygón. De ezen a helyen rejlett az értékes kaiburr kristály is. Gondolom, a filmben ezt lecserélik kyber kristályra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ughh ne már, még egy kyberlelőhely? Lassan több ilyen bolygó van, mint ahány nem kyberlelőhely. Bízom benne, hogy ha szerepel is a bolygó, akkor nem megint a kyber körül fog menni a hercehurca. Han-nak semmi köze sincs sem a fénykardokhoz, sem a Halálcsillaghoz (a történet ezen pontján).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Lassan több ilyen bolygó van, mint ahány nem kyberlelőhely.

Naaaaaagyon lassan. Ha tíz éven át minden egyes filmben csak ilyen bolygó lenne, valószínűleg akkor sem érnék be a kyberrel nem bíró bolygókat. Azért ne csináljunk már úgy, mintha legalább fel tudnánk sorolni ötven ilyen bolygót. Szerintem sokan még ötöt sem a Wookieepedia használata nélkül. Ráadásul még senki egy szóval sem mondta, hogy a Solóban Mimbanon kyber van. Még az EU-ban sem volt. ;) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Naaaaaagyon lassan. Ha tíz éven át minden egyes filmben csak ilyen bolygó lenne, valószínűleg akkor sem érnék be a kyberrel nem bíró bolygókat. Azért ne csináljunk már úgy, mintha legalább fel tudnánk sorolni ötven ilyen bolygót. Szerintem sokan még ötöt sem a Wookieepedia használata nélkül. Ráadásul még senki egy szóval sem mondta, hogy a Solóban Mimbanon kyber van. Még az EU-ban sem volt. ;) 

 

Dzséjt: nyilván én sem tudom, hogy lesz-e a Solo-ban felbukkanó Mimban kapcsán szó a kyber-ről. De - mivel eddig ez volt az egyetlen ismert tulajdonsága a legends kánonban, hogy van rajta kyber (pontosabban a legends szerint kaiburr, de evidens a kettő közti kapcsolat) - gondolom, nem véletlenül ezt a bolygót hozzák vissza. Különben, ha csak egy namedropping, az nem túl elegáns, azt gondolom. Ez olyan, mintha úgy hozták volna vissza a kánonba Thrawn főadmirálist, hogy a neve ugyanaz, de ezúttal egy aqualish tábornok a lázadás oldalán.

A kyberlelőhelyes bolygós mondatom nyilvánvalóan ironikus volt, és túlzó... De azt gondolom, most akkor egyszerűsítve, hogy igen furcsa lenne, ha másfél éven belül a második Star Wars film, az eddig elkészült antológiafilmek közül kettőből kettő a kyber-kristályokat tematizálná. Főleg úgy, hogy a számozott részekben nem esik szó erről. Főleg úgy, hogy Han Solo ep. IV. előtti történetéhez nem illik, mivel a kyber a Halálcsillaghoz és a Jedik fegyveréhez szükséges, elég gáz lenne, ha Han bármelyikhez is olyan közel kerülne, hogy éppen nem tudja meg, mi az: Han mindkettővel kapcsolatban elég cinikus az ANH elején. És szerintem ez a két dolog, amit jó lenne nem látni ebben a filmben: Halálcsillagot és Jediket.

De, mint mondtam, nem tudom, hogy lesz-e szó kyber-ről Mimban kapcsán, mert én is csak annyit tudok, mint bárki más. De mivel fórumos tevékenységeink 90%-a részinformációk alapján szövögetett spekuláció (ami nagyon izgalmas tevékenység), azt hiszem, a gondolataim nem lógtak ki a sorból.

 

 

Nabo: igen, ott tök logikus is lett volna a visszahozása. De én is jobban örülök, hogy váltottak a Jedhára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.