Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

37 perccel korábban, RacerX írta:

Úgy hallottam hogy nem mai a forgatókönyv. Lehet Kasdan már rég kitalálta és a TCW-be is úgy került. 

Valószínűtlen. Az Eminance 2013. januárjában lett bemutatva, vagyis már 2012-ben dolgoztak rajta, az sem lehetetlen, hogy a forgatókönyve már 2011-ben készen volt. Kasdant csak 2012. októberében keresték meg azzal, hogy írna-e egy Solo-filmet. Kizárt, hogy az ő agyszüleménye lenne.

 

Szerk.: kicsit kutakodtam, és kiderült, hogy a Pyke-okat Lucas találta ki:

https://www.starwars.com/video/shadows-of-the-sith

3:15 magasságában mondja Filoni.

 

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a Pyke vonal azért is érdekes, mert Kasdanről nem feltételezném, hogy ismer egy TCW-ben is mellékszereplő fajt.

Lehet, hogy Lawrence nem is, de a fia, Jon talán jobban képben van, és az ő ötlete volt. Vagy felülről kapott utasítást, hogy tetszik vagy sem, de kellenek bele ilyen utalások. Vagy a forg. könyvben csak annyi volt, hogy "idegen bűnöző", aztán a többit már később költötték hozzá azok, akik az ilyen háttérdolgok kidolgozásával foglalkoznak. A story group is sokszor jelen van az ilyen kreatív megbeszéléseken, szóval az ötlet akár tőlük is származhatott. A fene tudja, hogyan születnek ezek a dolgok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van fentebb az a kutyákat eleresztős bejátszás, imádom. A kép jobb szélén az egyik rohamoszi azonnal futni kezd utánuk, ennyi látszik. Az egész helyszíntől kész vagyok így előre, ez a majdnem feka-fehér színvilág, hmmm. Rohamoszik, sorokban terelt alakok, stb. A 2 kutyus is állat... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak mondanotok kellett.... el is olvastam :D 

Te jó ég gyerekek, van egy fordulat a filmben amit igy hirtelen el se akarok hinni. Lehet hogy picit megosztó lesz de itt a fórumon a többség imádni fogja. Nem akarom elhinni hogy ezt meglépték. Igazából most igy értem hogy mire gondolt az aki azt irta, hogy nem tudja hogy a Lucasfilmnek innen mi lesz a következő lépése. Hát most én se. És várhatok másfél hetet mire kitudjuk beszélni. Igy jártam :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.