Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Hivatalosan is megerősítve, hogy Alden Ehrenreich lesz Han Solo... én személy szerint elég szkeptikus vagyok a filmet illetően, mivel tudjuk, hogyan nézett ki fiatalon Solo kapitány

Kb így fog kinézni, ha csak a haját csinálják meg...

 

Ez jó. Mint egy kopaszodó heroinista. Na Ő kellet a tisztelt forumtársaknak. Most megkaptuk.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig nem tudom felfogni, hogy erre a filmre mi szükség van.

Ezzel nem vagy egyedül.

 

Még csak nem is hasonlít rá..

Lehet, hogy az arca megsérül egy robbanásban, így új ábrázatot kap a végén. Még ezt is könnyebben venné be a gyomrom, mint azt, hogy ő ugyanaz a fickó, akit a sztori szerint pár évvel később Ford játszik. Lehet akármilyen jó színész, ez szimplán illúzióromboló.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem semmit nem CGI-znek az arcán. Borzasztó amikor úgy néz ki egy figura mintha egy rajzfilmből jött volna elő.

 

Ha igényesen megcsinálják, akkor észre sem lehet majd venni.

 

Különben meg ez van. Azért majd megnézem a filmet. :D (de talán ezzel mindenki így van. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig nem tudom felfogni, hogy erre a filmre mi szükség van.

Tényleg nincs sok szükség rá de én várom mert szerintem egy nagyon jó szórakoztató filmet lehet csinálni ebbe a témában ha jól nyúlnak ehhez a csempész, fejvadász, alvilághoz és jól ötvözik ezt Han Solo karakterévvel. Stílusban egy Guardians of the Galaxy szerű filmet várok. A legnagyobb veszély nálam hogy ne tolják túl poénokat.

 

Szerintem még ne temessük a Castingot. Ezt a jó embert 3000 ember közül választották ki szóval valamit tényleg tudhat amiért őt választották. És ez a kép se mérvadó egy megfelelő sminkel és frizurával sokkal jobban fog hasonlítani.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyanok, mint két tojás. Mint egy strucc és egy kolibritojás. Én is Ingrubernek drukkoltam, de mára azért elismerem, hogy a színészi múlt és a tehetség sokkal fontosabb, mint a hasonlóság. Azért valamennyire egyetértek Darth Sky-al, minimálisan nekem is illúzióromboló lesz.

Úgy vagyok amúgy a filmmel, hogy persze, nincs szükség rá, de jó, ha van :D Nagyon várom ezt is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alapján nekem tetszik a srác.

Jó kisfiú, kiskutya szemekkel. Lányoknak jó lesz. Egyébként rendezőtöl függ, hogy mit hoz ki a színészeiből. Coen fivérek keze alatt mindenki brillirozik. Cameron keze alatt Swarzi is kihozta magábol a maximumot. Majd meglátjuk. Azt a Ford féle félmosolyt, azt nagyon kéne gyakorolni.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztozom a lelkesedésen. Egy jó alvilági SW sztori a nagyvásznon, ha jól csinálják óriási móka lehet.

 

Szerintem még ne temessük a Castingot. Ezt a jó embert 3000 ember közül választották ki szóval valamit tényleg tudhat amiért őt választották. És ez a kép se mérvadó egy megfelelő sminkel és frizurával sokkal jobban fog hasonlítani.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

 

De azért tetszik a következetesség:

Jajj, nem kell Rebels!

Ádekujvajóezarebölsz!

Boa, minek ep7?

Basszusdekirályfilmezafórszavékensz!

Uhh, minek Rogue One?

Tipp: dekibebatyottjófilmvótezarógván!

Semmi szükség Han Solo filmre!

Tipp: berottyantokolyanjóvótezahánszólófilmezpontkellettmerelmélyítetteakaraktert! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem semmit nem CGI-znek az arcán. Borzasztó amikor úgy néz ki egy figura mintha egy rajzfilmből jött volna elő.

Egyáltalán nincs is szükség semmi hasonlóra, csak egy jó Han Solora :D

 

Na jó, komolyabbra véve, én is nagyon várok egy jó alvilági filmet, ezt a srácot pedig biztosan nem véletlenül választották ki a szerepre.

 

Tipp: berottyantokolyanjóvótezahánszólófilmezpontkellettmerelmélyítetteakaraktert! :evil:

:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vannak kétségeim. Ha így előzetesen a SW fontosabb karakterei közül valakinek nincs szüksége önálló filmre, akkor az Han Solo. Valahogy tök jól működött, hogy a tatooine-i kocsmában a semmiből belefutnak egy ismeretlen nagy kakiban lévő, zsivány csempészbe, akiből aztán nagy ember lesz. Ráadásul Leia és Luke se tök ismeretlen már számunkra, a nagy öregekről már nem is beszélve. Jó pár szereplő a Rebels-ben is feltűnik, Chewie-val is nem egyszer találkoztunk már. Nagyon kellett legalább egy főkarakter, aki tényleg senkiként tűnik fel a színen.

 

Ha már elkészül a film, akkor nagyon fontos a főszereplő személye, hiszen nem csupán Han Solo, de Harrison Ford is egy legenda. És itt is vannak problémák, mert ugyan biztos nagyon jó színészt választottak a szerepre, de Ford se csak szakmailag volt nagy, hanem volt egy karakteres fizimiskája, ill. egy kisugárzása, amit nem lehet pusztán színészi kvalitásokkal visszaadni.

Nyilván nem lett volna jobb egy őt majmoló, amúgy középszerű arc se, de igenis fontos a kinézet. Han Solo-t szerintem csak egy olyan ember tudja hitelesen visszaadni, aki remek színész ÉS eléggé hasonlít is rá. Akármilyen színész is pl. Benedict Cumberbatch vagy Tom Hiddleston, egy Rozsomákot (Jackman után) aligha tudnák kellő minőségben alakítani, pedig amúgy nem is egy vészesen nehéz szerep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vannak kétségeim. Ha így előzetesen a SW fontosabb karakterei közül valakinek nincs szüksége önálló filmre, akkor az Han Solo. Valahogy tök jól működött, hogy a tatooine-i kocsmában a semmiből belefutnak egy ismeretlen nagy kakiban lévő, zsivány csempészbe, akiből aztán nagy ember lesz. Ráadásul Leia és Luke se tök ismeretlen már számunkra, a nagy öregekről már nem is beszélve. Jó pár szereplő a Rebels-ben is feltűnik, Chewie-val is nem egyszer találkoztunk már. Nagyon kellett legalább egy főkarakter, aki tényleg senkiként tűnik fel a színen.

 

Ha már elkészül a film, akkor nagyon fontos a főszereplő személye, hiszen nem csupán Han Solo, de Harrison Ford is egy legenda. És itt is vannak problémák, mert ugyan biztos nagyon jó színészt választottak a szerepre, de Ford se csak szakmailag volt nagy, hanem volt egy karakteres fizimiskája, ill. egy kisugárzása, amit nem lehet pusztán színészi kvalitásokkal visszaadni.

Nyilván nem lett volna jobb egy őt majmoló, amúgy középszerű arc se, de igenis fontos a kinézet. Han Solo-t szerintem csak egy olyan ember tudja hitelesen visszaadni, aki remek színész ÉS eléggé hasonlít is rá. Akármilyen színész is pl. Benedict Cumberbatch vagy Tom Hiddleston, egy Rozsomákot (Jackman után) aligha tudnák kellő minőségben alakítani, pedig amúgy nem is egy vészesen nehéz szerep.

 

Teljesen egyetértek. De ugyanakkor optimistán állok a filmhez. Dzséjtnek abban igaza van hogy először minden szidva lett aztán tökre bejött nekünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állitólag a Hant játszó Aldent három filmre szerződtették le. Ez még csak pletyka, de nem lepne meg. Ezen a ponton valószinűbb hogy ez lesz az egyetlen Han film, de ha véletlenül kolosszális siker lesz és a közönség és a kritikusok is mind maguk alá petéznek akkor ha utólag akarnak új filmet nagyon kemény tárgyalásokat kéne kezdeni Aldennel, aki óriási lóvét tudna igy kiszedni belőlük. Így hogy előre szerződnek viszont bebiztositották, hogy erre véletlenül se kerülhessen sor. De a Disney-nek rengeteg olyan filmre van szerződése, amikből sose lett semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.