Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Arca azt mondanám hogy jó lenne de fizikálisan nem. Kicsi és tömzsi hozzá. A felnőtt Ahsoka 188cm, ide egy modell alkat kéne.. Közbe eszembe jutott hogy itt még közel se felnőtt és ahhoz passzolna Emillia testalkata. :D

Hát érdekes lenne ha tényleg ő lenne Ahsoka, és ugye ők Chewbacca-val ismerik egymást szóval még nem is lenne annyira erőltet.

A felnőtt Ahsoka 188 centijét montrálokkal együtt kell nézni, szóval egy 1,7 méter magas színésznő már elég lenne hozzá. Viszont Emilia még így is nagyon kicsi lenne a szerephez, főleg, hogy ebben az időben Ahsoka már nem tini, hanem 26 éves felnőtt.

 

Régi vágyam, hogy Ahsoka is bekerüljön az élőszereplős SW-be, akár olyasmi cameo szintjén, mint a Ghost. De valahogy nem érzem azt, hogy ez a film lenne rá a legalkalmasabb (akkor már legyen indokolt a jelenléte). Koncentráljanak Hanra, Landóra, Chewie-ra, Sanára (?) és az alvilági söpredékre. Pl. tök jó lenne látni Han és Chewie megismerkedését, a Falcon elnyerését Landótól, Han és Sana "házasságát", egy két összetűzést Boba Fettel, efféléket. A Jediket és az Erőt akár teljesen ki is hagyhatnák a filmből, aminek szerintem több értelme lenne, mint beleerőltetni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnőtt dolgot úgy értettem hogy 10 évre vagyunk a Rebels Ahsokától és simán meglehetne magyarázni togruta faj sajátosságaként a növekedést. De jobban megnézve a dolgot Emilia még így is kicsi hozzá bár hatát esett.

 

Viszont maximálisan egyetértek sztem se szükséges ide Ahsoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont el tudnám képzelni , hogy Ashoka szerepeljen. Ha nem használja az erőt és az se derülne ki hogy jedi volt simán jöhetne. Akár még álnéven is. A nézőknek akik nem ismernék nem kellene elmagyarázni a történetét, hanem kapnának egy jó karaktert, akiről nem tudják hogy igazából jedi volt. De mi tudnánk, meg örülnénk mert Ashoka ott van a vásznon. Szerintem működne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont el tudnám képzelni , hogy Ashoka szerepeljen. Ha nem használja az erőt és az se derülne ki hogy jedi volt simán jöhetne. Akár még álnéven is. A nézőknek akik nem ismernék nem kellene elmagyarázni a történetét, hanem kapnának egy jó karaktert, akiről nem tudják hogy igazából jedi volt. De mi tudnánk, meg örülnénk mert Ashoka ott van a vásznon. Szerintem működne.

Ezt így nehezen képzelem el..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Pletykák szerint A Han Solo film premierje is átkerült 2018 decemberére.

Nem lenne meglepő, elvégre kezd tradíció kialakulni a decemberi SW bemutatókkal.

Ráadásul az elmúlt két SW film a decemberi időszak Box Office átkát is átadta a múltnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk elég nagy hülyeség is volt a 2018 májusi bemutató. Fél évvel az EPVIII után. :facepalm:

Eredetileg az EpVIII is májusi lett volna, csak áttolták. Valószínűleg ott még ki akartak várni a Han Solo film kapcsán, hogy ugyanezt a csúsztatást megcsinálják-e azzal is. Ha a Rogue One mondjuk leszerepelt volna decemberben, akkor kisebb esélyt látnék a Solo film csúsztatására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont el tudnám képzelni , hogy Ashoka szerepeljen. Ha nem használja az erőt és az se derülne ki hogy jedi volt simán jöhetne. Akár még álnéven is. A nézőknek akik nem ismernék nem kellene elmagyarázni a történetét, hanem kapnának egy jó karaktert, akiről nem tudják hogy igazából jedi volt. De mi tudnánk, meg örülnénk mert Ashoka ott van a vásznon. Szerintem működne.

 

Nagyon nagyon idegen Han Solo-tól ez az egész Ahsoka-vonal. Szerintem ebben még kevésbé lesznek Jedik, mint a Rogue One-ban.

 

Igazából ha belegondolunk, ez lesz az első film az új érában, aminek a klasszikus karakterek lesznek ténylegesen a főszereplői (ha eltekintünk persze attól, hogy új színészek játsszák majd őket), az új trilógiában csak mellékszerepig juthatnak a klasszikus karakterek, a Rogue One-ban Tarkin és Vader is csak epizódszereplő volt. Itt viszont Han-t, Lando-t és Chewie-t fogjuk látni, a Falcont, és nagy valószínűséggel Jabba és talán Boba Fett is nagy szerephez jut a sztoriban, utóbbi maximum akkor nem, ha őt megtartják egy későbbi spin-offra. Más ne térjen vissza, és az is jó lenne, ha elszakadnánk egy picit a birodalom-lázadók konfliktustól, és ebben a filmben még rohamosztagosok is csak néhol jelennének meg. Amúgy el tudom azt is képzelni, hogy a Han Solo-film után a Boba Fett-mozi jön, és utána lesz egy olyan film, ahol már össze is találkoznak, így elindítva egy sorozatszerűséget. Bár én a magam részéről jobban örülnék egy Obi-Wan-filmnek Ewan McGregorral Han után.

 

Amúgy el tudok képzelni Ewan McGregorral, Alden Ehrenreich-hal, Donald Gloverrel talán 10-15 év múlva egy tényleges eredeti trilógia-remake-et. Mondjuk valószínűleg addig nézném az SW-t. :D Nem tudom, melyik lenne rosszabb, az Episode X, vagy a remake-elt Episode IV.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy el tudok képzelni Ewan McGregorral, Alden Ehrenreich-hal, Donald Gloverrel talán 10-15 év múlva egy tényleges eredeti trilógia-remake-et. Mondjuk valószínűleg addig nézném az SW-t. :D Nem tudom, melyik lenne rosszabb, az Episode X, vagy a remake-elt Episode IV.

 

Inkább koncentráljanak az ep1 előtti időkre, ha kész a 9. rész és a 3. spin-off. Hatalmas potenciál van azokban a korszakokban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagyon idegen Han Solo-tól ez az egész Ahsoka-vonal. Szerintem ebben még kevésbé lesznek Jedik, mint a Rogue One-ban.

Ebbe az időben már nem. Ahsoka ilyenkor már Fulcrum ügynök ként tevékenykedik hogy segítse a lázadást. Ezért nagy eséllyel ő is sokat mozog az alvilági körökben hogy információkhoz jusson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe az időben már nem. Ahsoka ilyenkor már Fulcrum ügynök ként tevékenykedik hogy segítse a lázadást. Ezért nagy eséllyel ő is sokat mozog az alvilági körökben hogy információkhoz jusson.

 

Lehet, hogy az idővonal szerint nem idegen, de azért elég érezhetően stílusidegen. Han Solo abszolút az eredeti trilógia figurája, sokkal inkább, mint bárki más a sorozatban. Ahsoka, mint Fulcrum megjelenése pedig értelmezhetetlen lenne a legtöbb néző számára (azoknak, akik nem követik a sorozatokat), ha nem fedné fel valódi kilétét. De teljesen mindegy, mert rendkívül kicsi az esélye annak, hogy szerepeljen ebben a filmben Ahsoka. Ahogyan más Jedi is. Nem kell mindig intertextus, én azt várom, hogy egy jó, érdekfeszítő történetet kapjunk. Mint írtam, ezúttal maguk a főszereplők gondoskodnak a kapcsolódási pontokról az eddig látottakhoz.

 

De ha már TCW-s és Rebelses utalások megjelenése, ami szerintem nem lenne idegen tőle, az Coruscant alvilágának, illetve Cad Bane-nek a szerepeltetése, pláne, ha igaz, hogy némiképp westernes hangvételű lesz a film.

 

Bolygók szintjén Kessel, Tatooine és talán Kashyyyk visszatértére, és Corellia debütálására is van esély szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka, mint Fulcrum megjelenése pedig értelmezhetetlen lenne a legtöbb néző számára (azoknak, akik nem követik a sorozatokat), ha nem fedné fel valódi kilétét.

És? Szerintem Mon Mothma szerepeltetése is "értelmezhetetlen volt" a legtöbb néző számára, ennek ellenére mi rajongók nagyon örültünk a megjelenésének.

 

Egyébként még várat magára, hogy a projekt felkeltse az érdeklődésemet. Ahsoka, vagy valaki hasonló kaliberű karakter beemelése elérné a hatást, de egyelőre abban sem vagyok biztos, hogy ezt moziban akarom megnézni :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zsivány Egyes arról szólt, hogy lopják el a Lázadók a Halálcsillag terveit. Lehet, hogy az átlag nézőnek nem mondott sokat Mon Mothma szerepeltetése, de logikus volt és az átlag-Bélát se zavarhatta össze csak el kellett fogadnia, hogy ez a nő akiről fogalma sincs a Lázadás vezetője. Ez a spin-off viszont egy olyan figuráról szól, aki híres az Erő-szkepticizmusáról. Ahsoka felbukkanása értelmetlen és erőltetett lenne. Eleve jó lenne ha kiderülne hogy a galaxis kicsit nagyobb mint egy magyarországi kisváros és olyan figurák akiknek nincs sok közük egymáshoz nem futnának össze. Az egyébként zseniális Zsivány Egyes pont ott botlik meg egy picit nálam mikor Pondababa teljesen feleslegesen feltűnik a Jedhán.

 

A film iránit érdeklődésemet egyébként már felkeltette a Zsivány Egyes. A story group és a filmek mögötti döntéshozók bebizonyították, hogy értik a dolgukat. Remélem nem fölösleges fan servise-el akarják érdekesebbé tenni a filmet, hanem valódi eredeti ötletekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre engem is hidegen hagy a film... Én bírom Hant, de sose tartozott a kedvenc karaktereim közé. És jelen pillanatban nem is tudom elképzelni, hogyan illeszkedne ez a film a nagy egészbe (úgy ahogy a RO is illeszkedik pl.). Na meg aggódom kicsit, hogy elviszik valami könnyed akcióvígjáték stílusba ezt a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az egyik főhőst fogják kibontani ezer meg egy lehetőség van rá, hogy ezzel a filmmel új szint adjanak a meglévő filmeknek. Példának okáért kiderülhetne miként ismerte meg Han Maz Kanatát. Szerepelhetne a híres Kessel futam, új színt kaphat Chewie és Han barátsága vagy a Landoval való kapcsolata, az alvilág új arcát mutathatná meg. Kiderülhetne hogy kerül Han Jabbához. És most csak azokat írtam amik hirtelen eszembe jutottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre engem is hidegen hagy a film... Én bírom Hant, de sose tartozott a kedvenc karaktereim közé. És jelen pillanatban nem is tudom elképzelni, hogyan illeszkedne ez a film a nagy egészbe (úgy ahogy a RO is illeszkedik pl.). Na meg aggódom kicsit, hogy elviszik valami könnyed akcióvígjáték stílusba ezt a filmet.

Pedig valószínűleg ez a film csak nagyon lazán fog kapcsolódni a fő sodorba. De szerintem ez nem baj, bár kissé veszélyes is, hogy ez majd mennyire fogja érdekelni az átlagnézőt. Főleg úgy, hogy ez már a negyedik SW mozi lesz négy év alatt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.