Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Egy Vader+előképei kellene... :(

 

Aláírásleszedőknek a helyedben személy szerint felkeresném a fórumját és néhány kedves szó kíséretében beklinkelném az oldalamat azzal a szöveggel, hogy ott még több jó kép van, aztán ha kifejti valaki ott hogy "jé tényleg" na akkor lehet felajánlani némi csemegéért, hogy keressék meg a különbséget az eredeti és az ellopott kép között. Úgy tud a lopó felé nagyon ciki lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Vader+előképei kellene... :)

 

Aláírásleszedőknek a helyedben személy szerint felkeresném a fórumját és néhány kedves szó kíséretében beklinkelném az oldalamat azzal a szöveggel, hogy ott még több jó kép van, aztán ha kifejti valaki ott hogy "jé tényleg" na akkor lehet felajánlani némi csemegéért, hogy keressék meg a különbséget az eredeti és az ellopott kép között. Úgy tud a lopó felé nagyon ciki lenni.

Gondoltam, hogy Krandénak is tetszene ez a Grivi+Vader dolog. :D

Viszont most egy kis szusszanás jön, azt hiszem. :)

 

Krande: ez a fórumba írogatós egész jó ötlet. :) (Bár ez az oldal spanyol, ha jól láttam, ami gondot okozna.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Most, hogy jöttem haza nagyimtól és Győrben a vasútálomásról masíroztunk ki az aluljárón át a buszmegállóba a falon, ahol általában mindenféle pószter és képösszeállítás szokott lenni, egy ilyen filmes-videójátékos pószteregyveleges palettán (azt hiszem, de több, mint valószínű, hogy) ezt a képet pillantottam meg:

ep3-poster11b.jpg

 

Le akartam fényképezni, de a szar fényviszonyok miatt a telóm egy borzalmasan elhomályosodott képet csinált

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem tudom de én már mintha valahol újságban isláttam volna "SimonZ Copyright":) képet... Bár lehet, hogy rosszul emlékszek...

Jól emlékszel, volt valamelyikben. Azt hiszem a blikkben? :cry: (egyébként pedig üdv a fórumon!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz. Amúgy nem tudom, hogy hogyan csináltam, de elméletben már nyár óta fent vagyok... Akartam regelni most vmelyik nap, és akkor kiírta, h a Yush Granda foglalt... Oppá. Írtam másikat, akkor meg a mail volt foglalt... Akkor már bejelentkeztem... :roll: És most itt vagyok... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz egy öt oldalas riport, nem? :)

Hozzátenném képesriport. :D

 

Sumon Zoli egyedi kivitelezésű háttérképei:

 

Simon Zoli a munkaasztal mellett

Simon Zoli megrajzolja az első vonalakat a Paint-ben.

Simon Zoli filccel kiszínezi a monitort.

Simon Zoli lefényképezi a monitort.

Simon Zoli scanneli a képet.

...ésatöbbi, ésatöbbi..:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jönnek itt az ötletek... És mellékletet is adnának az újság mellé, mi? :) Copyrighted SimonZ CD-Rom :D :D :D Tele fincsi képekkel, egész a kezdetektől... Én megvenném, az biztos... :D

SimonZ alástenclizet ovisrajzai a pálcikajawáktól egészen a zsírkrétasatirozással kipingált Millenium Falconjáig :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk megnézném, hogy miket satiroztál ki, illetve mikkel rajzoltál túl egy történelem könyv borítófedelét. :)

Nem is csodálkoznék annyira ha egy Il-2-est egy X-wing kergetne a csatamező fölött vagy éppen a török hadsereget az egri várból túrbólézerütegekkel lőnék a hős védők .D :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yush: Inkább nem mutatok. :P Nem tudok jól rajzolni, úgyhogy rossz lenne. :)

 

Oldie: :P Borítótervek nem készültek. :P Poszterféleségek viszont igen.

A törikönyvet nem nagyon dekoráltam, könyveket sosem károsítok meg. :) Az néha előfordult, hogy egy Vader-sisak felkerült ide-oda, vagy egy csillagromboló sziluettje egy fekete-fehér fotó légterébe, de semmi komoly. A komolyabbak a matek-, biosz- és fizikafüzetek hátsó lapjaira kerültek. (Mindegyik tantárgyat szerettem, nem ezzel fejeztem ki a kritikámat irántuk.) Vader, az Uralkodó, a trónterem, az Executor, máshol a birodalmi flotta, illetve időnként egy-egy idézet az óraszám mellé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.