Ugrás a kommentre
Darth Revan9

Chuck Wendig: The Aftermath Trilogy

Hogy tetszett a könyv trilógia?  

6 felhasználó szavazott

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      4
    • 4
      2
    • 5
      0

Ajánlott hozzászólás

A Szukits fb-oldalán lehet szavazni az Aftermath magyar címére: Utóhatás, Utórengés vagy A háború nyomában. :) Én az elsőre szavaztam, a másodiknál jobb, a harmadik meg valami vicc. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Utóhatás lett a címe és előrendelhető.

Csináltak megint egy kettőscsomagot. Ebben 40% kedvezménnyel rendelhető elő az Utóhatáűs és Az elveszett csillagok együtt.

Aki sporólni szeretne esetleg még várjon egy kicsit és több más SW könyvet, vagy egyéb könyvet is berendelhet egyszerre.

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Be is raktam a kosaramba a duplát!Eddig 3 könyv van benne!Gondolom még bővül a lista! :D

Szerkesztve: - ZoliZoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem csúszni fog (ez már hagyomány a Szukitsnál), de biztos, hogy még a film előtt ki fog jönni. :)

Egyébként jó, hogy kikérik az olvasók véleményét a cím kapcsán, remélem, ez a jövőben is így lesz. Én is az Utóhatást tartom az Aftermath legjobb fordításának, nem is értem, a másik két cím hogy merült fel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez nem félrefordítás. Számtalan példa van arra, hogy a fordító úgy dönt, hogy egy teljesen más cím jobban hangzik, mint az erdeti szó szerinti fordítása. És nem csak nálunk, hanem más országokban is. A németek pl. a Red Harvest című regény címéből Darth Scabrous-t csináltak.

Nem kell mindig a szó szerinti címfordítás, az angolszászok sokszor nagyon h***** címeket adnak a könyveiknek.

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A szokás szerint becsapós marketing mögött semmi sincs - csupán egy új trilógia kellemes nyitánya, meg néhány érdekes gondolat az Endor utáni állapotokról.

Messze nem olyan rossz, mint azt mondják.

Chuck Wending: Utóhatás

Szerkesztve: - R2-D2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A szokás szerint becsapós marketing mögött semmi sincs - csupán egy új trilógia kellemes nyitánya, meg néhány érdekes gondolat az Endor utáni állapotokról.

Messze nem olyan rossz, mint azt mondják.

Chuck Wending: Utóhatás

R2! Olyasmi, mint a Különbéke? Azt olvastam anno... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

R2! Olyasmi, mint a Különbéke? Azt olvastam anno... :)

Nem, szerintem annál sokkal jobb és átgondoltabb. Hogyismondjam... ha lehet ilyet mondani a SW világában, földhözragadottabb. Meg már elve más, mert nincsenek benne a "nagyok" . Még csak említés szintjén sem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó írás R2! Szerintem is jó kis könyv ez, pedig féltem a sok negativ értékelés miatt. A közjátékok tényleg érdekesek. Várom a folytatását a regénynek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem, szerintem annál sokkal jobb és átgondoltabb. Hogyismondjam... ha lehet ilyet mondani a SW világában, földhözragadottabb. Meg már elve más, mert nincsenek benne a "nagyok" . Még csak említés szintjén sem.

Na, ezt nem tudtam! Én is teszek majd vele egy próbát. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ