Ugrás a kommentre

Az öregharcos eltávozott


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nehéz szavakat találni arra a szomorú eseményre, amire Dzséjt hívta fel a figyelmet: Oldfighter elhunyt. Még belegondolni is szörnyű, nemhogy leírni. Akik a kezdetektől velünk vannak, azoknak nem kell bemutatni őt, viszont a később csatlakozók miatt érdemes pár sorban megemlékezni Oldie-ról.

Sok éven át volt velünk, aktívan részt vett a fórum életében, a találkozókra is eljött, ha ideje engedte. Sajnos az utóbbi időben már nem tudhattuk magunk között, különböző nézeteltérések miatt. Többen reméltük, hogy egyszer majd visszatér, de ez sajnos már nem történhet meg. :( Nagyon nehéz szavakat találni ilyenkor. Mindenesetre a fórum meg fogja őrizni az emlékét, írásait, így egy kis része halhatatlan marad, mementót állítva az utókornak. Nyugodj békében, Oldie!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Szomorú 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézusom, ez a hír most nagyon lesújtott. :( A starwars.hu-n fórumoztunk együtt sokat, és még azon kívül MSN-en is sokat beszéltem vele, abban az időben mentorként is tekintettem rá, annyi mindenben látott el hasznos tanácsokkal, sajnálom, hogy már jó pár éve nem tudtam beszélni vele és, hogy élőben sosem találkoztunk.

Nyugodj békében Oldie! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten nyugosztalja, lelke találjon nyugalmat és békességet a másik oldalon!

(Esetleg valaki tudja, mennyi idős volt, betegségben vagy balesetben hunyt el?)

 

Nagyon fiatal volt, mindössze 39 éves, és tudtommal betegségben hunyt el szegény. :(

  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is le lettem sújtva. :(

Csak az első fórumtalimon találkoztam Vele. Hagyta hogy előtte lépjek be a metrókocsiba és poénkodtunk egy kicsit a 300-on.

Az Ő hatására kezdtem el a Frindzset, a Spartacust és a Válaszcsapást nézni. Nélküle talán sose kerítettem volna sort rájuk.

Én is sajnáltam hogy elhagyta a fórumot és hogy nem tért vissza közénk és azt még jobban sajnálom hogy már nem is fog.

Nagy kár érte.

Nyugodj Békében Oldie!

:(

Szerkesztve: - Rog
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon fiatal volt, mindössze 39 éves, és tudtommal betegségben hunyt el szegény. :(

 

 

Igen. Szívbetegségben szenvedett.

 

Sokszor ma is eszembe jutott mikor a Katicában ült, és poénkodott, vagy mikor az Avatarra mentünk és ott intézkedett a jegyek ügyében. Előttem van az arca is és a hangja is. Furcsa belegondolni hogy már nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Szívbetegségben szenvedett.

 

Sokszor ma is eszembe jutott mikor a Katicában ült, és poénkodott, vagy mikor az Avatarra mentünk és ott intézkedett a jegyek ügyében. Előttem van az arca is és a hangja is. Furcsa belegondolni hogy már nincs.

 

 

És nem kezelték? Nem volt rá neki megfelelő gyógyszer?Meg,hogy nem volt már itt? Mi történt,hogy már nem volt a fórum tagja már nézet eltérések miatt?Talán tudtunk volna neki segíteni ha itt lett volna, tanáccsal el látni esetleg beszálni a gyógyszer beszerzésbe vagy akármibe. Meg milyen betegség volt ez? Nagyon hamar elment. Nyugodjék békében. Őt már átjárja az erő :---))))))

Szerkesztve: - RoCSeV
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt nem tudjuk, hogy pontosan mi vezetett ideáig, másrészt már a születését is szó szerint azért élte túl, mert szinte azonnal megműtötték a szívét, nem átlagos betegsége volt.

Hogy miért nem volt már itt egy ideje, azt inkább ne firtassuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor ma is eszembe jutott mikor a Katicában ült, és poénkodott, vagy mikor az Avatarra mentünk és ott intézkedett a jegyek ügyében. Előttem van az arca is és a hangja is. Furcsa belegondolni hogy már nincs.

No igen...nem véletlen me járt már ide. Finoman szólva se voltunk egy véleményen megannyi dologban. De azért sose kívántam volna neki ilyen véget, és azért mégis volt itt pár szép évünk együtt és most csak ez számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen...nem véletlen me járt már ide. Finoman szólva se voltunk egy véleményen megannyi dologban. De azért sose kívántam volna neki ilyen véget, és azért mégis volt itt pár szép évünk együtt és most csak ez számít.

 

Most már nyugodjék békében. Az Erő legyen vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.