Ugrás a kommentre

Borítótervek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Lucas messze van, addig nem vinne el a lendület. :) Az Intercomnak meg nem tudom a címét. :)

Pedig hidd el,hogy nagyon jó lenne ha a Te borítóiddal adnák ki újra.Nekem azzal vannak kitéve a polcomra és nagyon állat.Az eredetiket kivettem,szépen vettem fotopapírt,maxra állítottam minden értéket a nyomtatón és adjad neki :) Nagyon királyak lettek.Csak így tovább mester :):D:rock:

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... nem is tudom. Néhány barátom szintén megcsinálta ezt, legalábbis a III. résszel, és az tényleg nem nézett ki rosszul. :) Viszont újabban már nem tetszik annyira nagyon az a borítósorozat. Vannak olyan elemei, amiket szeretek (olyan részletek is, mint például az EP4 hátsó borítóján a két nap meg a Yavin holdjának sorozata), de sok dolgot másképp csinálnék már. Egy-két posztersorozatommal szerintem sokkal jobban sikerült elkapnom a filmek hangulatát, pl. ezzel:

 

saga-p2-wallp.jpg

 

Most már valami ilyesmit csinálnék inkább. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Nos, májusban már tervezgettem az új borítósorozatot, és most kezd egyre jobban körvonalazódni a dolog. Csak közben nagyobb lett a lépték: egy egész saga-díszdobozt szeretnék tervezni, borítótervekkel, belső borítótervekkel és korongképekkel együtt. :hug:

 

A következő egy-két hétben nem lesz időm foglalkozni vele, de egy előnézeti képet, egyfajta ízelítőt tudok mutatni arról, hogy kb. milyen lesz:

 

boxview3.jpg

 

A külső dobozról még nincs képem, azon két teljesen új poszter lesz a két trilógiáról. A beillesztett kép felső részén a belső dobozt lehet látni, amiben a lemezek vannak. Alaphelyzetben ebből az egészből csak a mustafaros gerinc látszódik, az Anakin/Vader-képes oldalakat takarja a díszdoboz leemelhető része.

A belső doboz kb. így fog kinézni a végleges verzióban is, csak a szövegek mérete, betűtípusa és elrendezése változik majd, a válaszott képek nem.

 

Alul a II. rész DVD-jének tervezett borítóját lehet látni. Ehhez azt a sorozatomat használtam fel, amire pár hónapja utaltam, de a végső változaton nem ez fog szerepelni. Mondjuk úgy, ez csak previzualizáció. :lol: A stílus mindenesetre ez lesz (sok fekete rész, fekvő helyzetű, keretes kép), és lesznek képelemek, amik ezen a posztersorozaton is rajta vannak. Ennek egyfajta továbbfejlesztett verzióit szeretném elkészíteni a borítókhoz.

 

A korongokon sem valószínű, hogy ezeket a képeket fogom használni, amiket most láttok. Ez is inkább csak ízelítő. :hug:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő egy-két hétben nem lesz időm foglalkozni vele, de egy előnézeti képet, egyfajta ízelítőt tudok mutatni arról, hogy kb. milyen lesz:

a posztersorozatos Anakin és Vader a doboz két oldalán nagyon rulzi! Mondhatnám, csoda hogy nem eleve oda készült....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a posztersorozatos Anakin és Vader a doboz két oldalán nagyon rulzi! Mondhatnám, csoda hogy nem eleve oda készült....

Bevallom, nekem is nagyon tetszik az a két kép kétoldalt. :lol: Eléggé belelkesültem tőle, amikor összeraktam ezt a dobozképet. :hug: De korábban eszembe se jutott, hogy egy dobozon felhasználjam őket. Csak jöttek sorban, mint a posztersorozat többi tagja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klónmasírozós jó, a másik karakteres szerintem túl zsúfolt a lemezre. Az plakátnak jó.

Az ideiglenes verzió, csak gyorsan összeraktam, hogy DVD-korong is legyen a képen. :lol: Könnyen lehet, hogy a közepének a mérete se megfelelő, nem foglalkoztam a korrekt értékekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy kis karácsonyi ajándék a fórumnak. :P

 

Virtuális DVD-díszdoboz, amit be lehet tenni a virtuális fa alá. :P

 

box.jpg

 

A felső sort úgy lehet elképzelni, mintha lassan körbeforgatnám a díszdobozt.

Itt van a doboz képe kis módosításokkal, de kiterítve, hogy jobban látszódjanak a kör alakú képek:

 

box-cover.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.