Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Én csak most olvastam el á-tól cettig ezt az alábbi fantasztikus elemzést. Nagyon durva jó :o:) Ha ezek meglennének angolul is kint az oldaladon, lehet hogy egy egész különszámot szentelnének neked a BanthaTrack-osok :)

 

Gratula!

 

Edit: közben sikerült rátalálnom angol elemzésekre is. Ez is fel fog majd menni?

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shettard, Rog, lokatelli, MissKarrde, Krande: Köszi! Örülök, hogy tetszik nektek. :oops: Én már a készítésekor, félkészen beleszerettem.

 

Bomarr: Igen, folyamatosan tervezem bővíteni az angol szekciót is, de ott mindig le vagyok maradva a magyarhoz képest. Viszont a következő angol bővítés ennek a sorozatnak a leírása lesz.

 

Ody: Elemzés valószínűleg nem lesz, maximum arról tudnék írni, hogy jutottam eddig a képig (egy igen régi poszteremen már megtalálható egy-két részlet, ami most bontakozott ki teljes egészében). Folytatás viszont alighanem lesz hozzá. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: a mai nap híre meg az, hogy kijött a Bantha Tracks, és megint nem vagyok benne... :P Most vannak benne rajongói képek (gyerekrajzok), de tőlem semmi. Már meg se lepődök. :P

 

Oldie: Palpatine-nak még nincs itt az ideje. :) Ha ő lenne ott, Padmé és a szerelmi szál egyáltalán nem lenne érzékeltetve, és Palpi a háttérhez sem passzol, ami Padméhoz viszont ideális. Ettől van meg a képben egy (szerintem nagyon szép) kettősség. Alul mindenki akcióra kész, a felső képrészt pedig Padmé áttetsző alakja foglalja el.

Palpit lehet majd bámulni az EP3-as verzióban, ott figyel majd Obi-Wan helyén. :D

 

Donát: Köszi!

 

Ody: Majd megírom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

....a mai nap híre meg az, hogy kijött a Bantha Tracks, és megint nem vagyok benne... :D Most vannak benne rajongói képek (gyerekrajzok), de tőlem semmi. Már meg se lepődök. :P

Lehet, hogy pálcikaemberkékkel kéne próbálkoznod. :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Palpatine-nak még nincs itt az ideje. :D Ha ő lenne ott, Padmé és a szerelmi szál egyáltalán nem lenne érzékeltetve, és Palpi a háttérhez sem passzol, ami Padméhoz viszont ideális. Ettől van meg a képben egy (szerintem nagyon szép) kettősség. Alul mindenki akcióra kész, a felső képrészt pedig Padmé áttetsző alakja foglalja el.

Palpit lehet majd bámulni az EP3-as verzióban, ott figyel majd Obi-Wan helyén. :)

Én mint egy háttérben cselszövést mozgató szálként gondoltam volna rá, amint fölényesen bámul le a "művére". :P Kirobbantotta a klónháborút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Lehet, hogy pálcikaemberkékkel kéne próbálkoznod."

 

Majd kitalálok valamit. :)

 

"Én mint egy háttérben cselszövést mozgató szálként gondoltam volna rá, amint fölényesen bámul le a "művére". Kirobbantotta a klónháborút. "

 

Arra egy másik kép való, külön a klónháború kitöréséről (amivel kapcsolatban van is egy képötletem). Hangulatilag ahhoz illene egy ilyen Palpatine-kép. Ha ebben lenne, Padmé nélkül a sztori egyik fő szála tűnne el, és mindent az "Attack" uralna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem tudom... Talán a mostani vagy a következő hétvégén, de egyáltalán nem biztos.

 

Mostanában átváltottam tanuló üzemmódba. Megvettem a Photoshop Bibliát (igazi remekmű!), és azt bújom, amikor ráérek. Így viszont nem szerkesztek képet, csak szórakozásból manipulálgatok ezt-azt, gyakorlásképpen.

Ha megnézed a frissítések időpontjait, észreveheted, hogy időnként kimarad egy-egy hónap, főleg olyan képek után, amelyek nagyon tetszenek nekem. Akkor valahogy leállok egy időre, és várni kell, míg feltöltődök. A legutóbbi négy képem pedig nagyon szeretem, így nem csoda, hogy egy hónapja nem készült új poszter. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ilyet talán azóta nem is éreztem, mióta először meghallottam a Deep Purple Sometimes I Feel Like Screaming-jét... :) Az is extázispillanat volt... Lehet, hogy ez is, nemotm... De te király vagy Zoli, már nem vehetünk egyszerű embernek... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.