Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen! :D

 

Dzséjt: :D El is vártam, hogy észrevedd. :D Direkt nem is írtam róla.

 

MissKarrde: Korábban eljátszottam azzal a gondolattal, hogy a tatuini aligruhájában szerepeltetem, de aztán megtaláltam ezt, és eldőlt a kérdés. :D Ez tökéletesen illeszkedik a poszter nyugodtabb, érettebb összhangulatához, ami a saga lezárásához kell.

 

Ody: Számomra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lehet, hogy én vagyok a vak, de a képen sehol se látom Vader nagyurat.
Nagyon el van rejtve. :D Én se láttam, mert elég sötét a monitorom beállítása, és ebben az esetben szinte már nem is látható.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NAGGGGYONSZÉP.

 

 

Asszem elkezdek nyomda után nézni, amúgy is kell valami az ajtóm belsejére :D Fura az a sárgás keret. Tudom, hogy nem új, de most valahogy nagyon National Geographic érzésem lett tőle. Jó, ahogy az ewok falu kilóg belőle. Luke fénykardjának a hegye ahogy elvész a feketében alul, az meg.... :)

Vader lehetett volna picit hangsúlyosabb. Így viszont szellemszerűbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

Nekem sosem volt NG-hangulata a kereteknek, mert annak teljesen más a színe, és az arányai is. De ha gondolod, tekintsd dokumentumképnek. ;)

Időközben teszteltem a posztert néhány másik monitoron, és egy árnyalatnyit világosítottam rajta. Ha kész a trilógia, majd frissítem. Viszont Vader nem lett sokkal hangsúlyosabb, ragaszkodom a szellemszerűséghez, és ahhoz, hogy ne lássa meg, aki nem akarja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Túl vagyok a szakmai szempontból eddigi legdurvább öt hónapomon. December elején leadtam a doktori értekezésemet. Tavasz óta folyamatosan angol szakcikkeket írtam, ami szintén kell a doktorihoz, közben pedig végeztem a többi munkámat, ami így együtt azt jelentette, hogy rendszerint az esték és a hétvégék is foglaltak voltak.

 

Emellett nagy fába vágtam a fejszémet: két barátommal, a Pelle-Molnár házaspárral, akik kézműves bonbonokat és táblás csokoládékat készítenek, nyitottunk Tatán egy kis csokizót. Az ezzel kapcsolatos dizájnfeladatokat (csokicímkék, plakátok, névtábla stb.) én végzem. Egyelőre jól mennek a dolgok. :)

 

Emellett segítettem Ki-Adinak az idei egri Star Wars-kurzusban, és túl vagyok két előadáson, melyek szerencsére jól sikerültek. Egykori gimnáziumomba is visszahívtak, hogy az egyik előadást megtartsam, ez is szép élmény volt.

 

A LEGO-rekordnak volt egy kis hazai visszhangja: november 18-án volt a Guinness-rekordok nemzetközi napja, és ekkorra időzítette a GABO Kiadó a Rekordok könyve magyar megjelenését. Ezzel kapcsolatban volt egy egész napos rendezvénysorozat, amelyen én is részt vettem. Volt egy interjú az MR1-en, az MTV-ben, és a végén egy könyvbemutató a Mammutban. Ennek része volt egy kerekasztal-beszélgetés magyar rekorderekkel, köztük Cseh Lászlóval, Halápi Rolanddal (kaszkadőr, a rekordja: a leghosszabb, ló által húzva megtett táv teljes testes égés közben...), Bérces Edit ultramaratonistával (24 órás futás) és néhány Rubik-kocka-rekorderrel, meg velem - bár én kicsit kilógok a sorból, hiszen szó szerint nem vagyok rekorder. A moderátor Szántó Dávid volt. Nagyon jó volt a beszélgetés hangulata, jólesett egy kicsit kikapcsolódni a folyamatos írásból. :)

 

Ezek mellett a munkák mellett sok dologra nem jutott időm. Egy posztert azonban sikerült elkészítenem: a filmplakát-sorozat legújabb tagját, A Sith-ek bosszúját.

 

ep3.jpg

 

Teljes méretű verzió.

Háttérképverziók szokás szerint az oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ, fárasztó, de szép és eredményes év van mögötted. :) Néha ilyen is kell.

A csokizót szívesen felkeresem majd, ha Tatán járok, mert nagy csokievő vagyok, és a különlegességeket különösen szeretem. :)

 

A poszter pedig szokás szerint szép és tartalmas. :) Remélhetőleg jövőre több időd jut majd erre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ha a közeljövőben mégsem jársz arra, a linkelt oldalon fenn van, hogy Pesten hol kaphatóak a csokijaik :) A Kiss János a. utcához pontos irányzékot is tudok adni, mivel a barátnőm abban az utcában lakik :D De még sose jutottunk el oda, amit most már orvosolni kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat! Nekem nagyon tetszik a kép, úgy érzem, hogy ennyire kevés képelemmel még nem sikerült megfognom a III. rész hangulatát. És az Anakin-Vader átmenet is nagy kedvencem lett.

 

Ody: Ha minden igaz, a következő kép ugyanebből a sorozatból lesz, A Birodalom visszavág plakátja.

 

Pildi: Igen, ahogy MissKarrde írta, Pesten is megtalálhatod őket több helyen. Az említett Csokissimót tudom leginkább ajánlani. Bár Tatára is érdemes elmenni, mert csokizás nélkül is gyönyörű hely. :)

 

A pihenést pedig a mai nappal megkezdem, remélhetőleg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

MissKarrde, SimonZ: köszi az infót, a Kis János utca valóban elérhetőbb, mégha nem is sűrűn járok arrafelé, de legalább tudom, merre van. :) Tatát egyébként ismerem, diákkoromban több nyáron is töltöttem 1-1 hetet az Öreg-tó partján lévő ifjúsági táborban, valóban szép város. :)

 

ON

Az összefüggések engem is érdekelnének. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.