Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 5 hónappal később...

Köszönöm! (És végre valaki, akinek a fakeretes jön be jobban! :) ) Nálam is az ötödik évados a kedvenc, abban számomra tökéletesen benne van a Tizenegyedik karaktere, és az ötödik évad hangulata. Mellékesen pedig a kedvenc részeim is kiderülnek belőle. :)

 

Kis háttérinfó a képhez: A van Gogh-féle örvény, ami körbeöleli a Földet, a Doktor reprezentációja, aki vigyáz a bolygó lakóira, és állásában párhuzamot, formájában viszont ellentétet képez a repedéssel. Jellemző módon a pusztító erő a látványosabb, az a feltűnőbb, mellette az örvény elhalványul, belesimul a változatos univerzumba. Amy szobája pedig felerészt a valódi szoba, félig viszont van Gogh szobája, tükrözve, átszínezve, az ablak helyén a TARDIS-szal. Az inspiráló zenéről szerintem már írtam, most spoiler mögé beteszem a Doktor két évadzárós monológját, amiből a legtöbbet merít ez a kép:

 

 

I'll be a story in your head. But that's OK. We're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Cos it was, you know. It was the best. A daft old man who stole a magic box and ran away. Did I ever tell you that I stole it? Well, I borrowed it. I was always going to take it back. Oh, that box, Amy. You'll dream about that box. It'll never leave you. Big and little at the same time. Brand new and ancient. And the bluest blue ever. And the times we had, eh? Woulda had... Never had. In your dreams, they'll still be there. The Doctor and Amy Pond. And the days that never came.

 

 

 

Because... you're special. That crack in your wall, all that time, the universe pouring into your head. You brought Rory back...you can bring them back, too. You just remember, and they'll be there.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: FB-n is volt kerete, csak ott nem látszik, mert az FB fehér mezőbe teszi a képet. :) Szerintem fontos, hogy fehér a keret, mert "könnyebbé", tisztábbá teszi az összhatást. Fekete kerettel például elvész ez a könnyedség.

 

Ody: mint korábban írtam, sajnálom, de azért remélem, hogy a 7. évad be fog jönni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Négy év szünet után ismét van rendszeres frissítés a weboldalamon. Az első új kép egy EP2 poszter, az epizódposzteres sorozatomhoz. Akik FB-n ismernek, azok már látták korábban, de csak mostantól lett nyilvános.

 

The saga continues...

 

EP2_Attack_of_the_Clones_Poster_SimonZ.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nagyon jól sikerült munka. Engem főképp a színek harmóniája ragad meg. Jó lesz látni a hosszú szünet utáni belendülést és az újabb igényes képeket. ;)

 

Amúgy ez is mutatja, hogy mennyire tartalmas volt az Ep.2 is. Nem egy túlzsúfolt poszter, de azért van rajta tartalom gazdagon, mégse jutott hely pl. Obi-nak, Yoda-nak, a droidoknak, érdemben a klónoknak stb.. SW-ban 1-1 filmhez össze lehet rakni annyi posztert, mint máshol egy egész franchise esetében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm! Örülök, hogy tetszik nektek - nekem is nagy kedvencem ez a kép.

 

Obi-Wan azért nincs rajta, mert az a szándékom, hogy az epizódsorozat tagjai valamelyest együtt is értelmezhetőek legyenek, trilógiánként nézve. A túlzsúfoltság elkerülése érdekében szelektálnom kellett, hogy melyik poszteren kit szerepeltessek. Ebből a képből őt nélkülözhetőnek ítéltem. De a színvilágot nem rendelhetem fölé a mondanivalónak: ha valakinek rajta kell lennie, akkor a színeket kell úgy alakítanom, hogy passzoljanak a figurához.

 

Yodát inkább az EP3-ra tettem, ott tartom fontosabbnak. Windu ott is fontos, de itt is emlékezetes, és inkább ide tettem, az egyensúly érdekében.

 

Így néz ki most az EP2-EP3 együtt:

 

ep23-wallp2-1024x576.jpg

 

Mostantól rendszeresen lesznek frissítések az oldalon. Nem csak Star Wars, hanem sok más téma is, például pár perce egy Disney-kép került fel, máskor meg egy-egy régebbi képem elemzése. Ide a fórumba csak az új, Star Wars témájú képeket tervezem beszúrni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az offokról legalább az Egyéb fontosban szólj :)

Nekem is nagyon tetszik a kép, bár a Kaminót nagyon hiányolom... Coruscant van, Geonosis bőven van, Tatuin nyomokban, Naboo-t leginkább Padmé és "Naboo-mintás" ruhája képviseli, de még így is lenyűgöző. Csak az én figyelmemet kerülte el, vagy nincs nagyon halvány, alig észrevehető elem a képen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Legújabb képem az első Az ébredő Erőről szóló montázsok között. A címe: Örökség.

 

Heritage_SimonZ.jpg

 

Krande: jól látod, nincs rejtett elem a képen. Az EP2-t nálam a Geonosis és Coruscant képviseli leginkább, és mivel mindent nem lehet rátenni egy poszterre (még a sagaposzterre sem :) ), dönteni kell, fontosság szerint, mint a karakterek szerepeltetésénél vagy lehagyásánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.