Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Az valószínű a havas bolygón lesz.

 

Egyébként remélem lesz majd űrbéli akció is, mert lassan Land Wars érzésem lesz. :D

Ebbe a filmben sztem nem nagyon lesz űrbéli akció (űrcsata szinte bizos h nem) max akkor mikor Finnék lezuhannak. Engem nem zavar eddig amúgy se láttunk levegőben csatát szóval nekem jöhet meg bizonyos szempontból látványosabb mint egy űr csata de lesz még 2 filmjük űrcsatára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe a filmben sztem nem nagyon lesz űrbéli akció (űrcsata szinte bizos h nem) max akkor mikor Finnék lezuhannak. Engem nem zavar eddig amúgy se láttunk levegőben csatát szóval nekem jöhet meg bizonyos szempontból látványosabb mint egy űr csata de lesz még 2 filmjük űrcsatára.

Csatlakozom ehhez, azzal a kiegészítéssel, hogy most először láthatunk talán egy szuperfegyvert túlélni egy részt. Mármint, ha nem lesz űrcsata, akkor a plakáton szereplő szupercucc lehet hogy fenyegetésként megmarad a következő epizódra is. Ami nekem nagyon tetszene, mint ötlet, hiszen szakítana a korábbi részekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom ehhez, azzal a kiegészítéssel, hogy most először láthatunk talán egy szuperfegyvert túlélni egy részt. Mármint, ha nem lesz űrcsata, akkor a plakáton szereplő szupercucc lehet hogy fenyegetésként megmarad a következő epizódra is. Ami nekem nagyon tetszene, mint ötlet, hiszen szakítana a korábbi részekkel.

 

Azt nem tudjuk hogy az egy szuperfegyver vagy igen?

Csak azt tudjuk hogy az Kylo bázisa. Mint ilyen nyilvánvalóan fel van fegyverezve, de ez még nem jelenti azt hogy ez egy olyan komoly pusztítóerővel rendelkező cucc lenne mint amilyen a Halálcsillag volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bolygó méretű és a poszter alapján ugyanúgy ott van rajta a szuperlézer, mint a Halálcsillagokon (ha csak nem egy bazi nagy hajtómű, de mivel a Halálcsillagoknak ilyenre nem volt szüksége, aligha valószínű, hogy most hirtelen kellene). Ez alapján 2+2=4. Bolygó méretű űrállomás + szuperágyú = mindent elpusztító erő. Plusz a trailerben láttuk a halálsugarat és azt is, hogy egy bolygót letarolnak. Ez utóbbi vagy egy bolygó, amit az állomás elpusztít, vagy maga az állomás felrobbanása. Sajnos a fák nem szűkítik a kört, mert úgy néz ki, hogy három bolygó is lesz, ahol vannak fák - ha csak Kanata kastélya és az Ellenállás bázisa nem ugyanazon a világon van. Ez egy elég jól fásított epizód lesz. :)

 

Amúgy, hogy spoileresen is válaszoljak: de, pontosan tudjuk, hogy az egy egész naprendszer elpusztítására képes állomás. Ez talán az elsők között derült ki a filmről.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon klassz az első pötty. Újabb ékes bizonyítékát kaptuk annak hogy Dupla J.-ék rendesen odateszik magukat. :cool::rock:

 

 

Közben a kozmetikázás is haladgat:

 

UuT9n2G.jpg

 

P4GxXPv.jpg

 

Ráfér erre a jelenetre is egy kis plusz csinosítás. Gondolom előveszik még hogy a többi csinosítanivalóval együtt igazítsanak rajta.

 

 

A spot új jelenetei.

Rey milyen bambán néz már a harmadikon. Lehet hogy álmodozik. :D

 

 

Egyébként remélem lesz majd űrbéli akció is, mert lassan Land Wars érzésem lesz. :D

Én is szívesen vennék egy jó zűrcsatát.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt meg csak úgy találtam. Érdekes hasonlóság:

Na ez egy nagy találat! Csak nincs hasonlóság!

Mert ez 100, hogy ugyanaz a jelenet. :) A Falcon pilótája nyilván menekül valami elől, ha már nem kíméli a fenyvest.

Erre csak az sarkalhatta, hogy a fenyvesnek már úgyis mindegy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nincs hasonlóság!

Van az. Mindkét shotban amortizálódik az erdő. :D

 

 

Mert ez 100, hogy ugyanaz a jelenet. :) A Falcon pilótája nyilván menekül valami elől, ha már nem kíméli a fenyvest.

Idáig már eljutottam. Kicsivel lentebb már utaltam is rá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fura, hogy egy ilyen "madzaggal" rögzítik a vadászt?

Miért, mivel rögzítsék, gémkapoccsal? :P:hehe:

Viccet félretéve, távolról sem biztos, hogy rögzítési célokat szolgál. Lehet, hogy csak beakadt, miközben szétlőtte a hangárt, vagy szimplán egy tápkábelről van szó, amin át feltöltik a TIE-t energiával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, mivel rögzítsék, gémkapoccsal? :P:hehe:

Viccet félretéve, távolról sem biztos, hogy rögzítési célokat szolgál. Lehet, hogy csak beakadt, miközben szétlőtte a hangárt, vagy szimplán egy tápkábelről van szó, amin át feltöltik a TIE-t energiával.

Ezek a megoldások jobban tetszenének. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TIE:

Mivan, ha valaki szigonnyal lő utána és azt szakítja el.

Alapból biztos nem pórázon vannak a hangárban tartva.

 

A zene: érdekes. Néhány ponton szinte "Frigyládás". Nagyon kíváncsi leszek erre.

A trailerekben, de mindkét spotban is nagyon érdekes zene szól. Nem bánnám, ha a filmből lennének ezek az újszerű dallamok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TIE:

Mivan, ha valaki szigonnyal lő utána és azt szakítja el.

Alapból biztos nem pórázon vannak a hangárban tartva.

Igen, nekem is pont ez jutott eszembe. Miután elkezd a Tie lövöldözni a hangárban valamelyik közeli irányitóteremből ahol észreveszik hogy gebasz van valószinüleg megpróbálják lerántani vagy megakadályozni hogy elmeneküljön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailerek zenéjét nem Williams szerezte. Szerintem a spotok zenéi sem az ő művei

Nincs kizárva. De így is figyelemreméltó melódiák és el vannak találva szerintem.

El tudnék képzelni hasonlóakat vagy akár ezeket is a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.