Ugrás a kommentre

Háttérképek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Jelenleg túl vagyok pár száz háttérképen. Itt lehet megbeszélni őket. :)Gondolkodtam, hogy ne csináljak-e külön topikot mindegyik epizódnak, de mivel elég sok képsorozatom van, nem találtam célszerűnek a dolgot. Ha egyértelművé teszitek, melyik képre gondoltok (belinkelés, vagy ilyesmi), akkor biztos nem lesz kavarodás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a képet egy esős augusztusi vagy júliusi napon csináltam. :)

Akkor megvolt a hangulat hozzá. :)

 

Egyébként jól sikerül ábrázolni a külső és a belső világ kettősségét. Ez különösen tetszik benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvenc képemet (anakin-mustafar) elég sok helyen használom, lássuk csak: monitor háttér, msn, avatar, telefon, van még valami, ahova ki tudnám rakni? :)

Egy egyszerű kép, mégis nagyon hatásos. Egyébként is nagyon szeretem az egyszerű (bár az is nézőpont kérdése, hogy ki mit tart egyszerűnek) képeket, amiken alig van valami, de az hangsúlyos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A munkahelyemen meg a párja van most beállítva (itthon a már lent említett) :) Az enemynek nagyon tetszik a színvilága, de azon nincs rajta Anakin :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nekem most nem tőled van háttér kiállítva (sőt, még csak nem is SW-s a háttér), a kedvencem, ami nagyon sokáig minden gépen oda került, ahová letelepedtem az a Vader sityak lehajtva, mögötte a Mustafar bolygóval. Az nagyon jó. Amint helyrehozom a gépem, a telomra is kikerül háttérképnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nekem most nem tőled van háttér kiállítva (sőt, még csak nem is SW-s a háttér), a kedvencem, ami nagyon sokáig minden gépen oda került, ahová letelepedtem az a Vader sityak lehajtva, mögötte a Mustafar bolygóval. Az nagyon jó. Amint helyrehozom a gépem, a telomra is kikerül háttérképnek.

Őőőő,itt kell írni?Na,azt hogy akkor felrakod Simonz az első képed?

 

aláírás kell?

 

Darth Flóri

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőőő,itt kell írni?Na,azt hogy akkor felrakod Simonz az első képed?

Most nincs nálam, így egyelőre nem... De ha az oldalra nem is kerül fel, ide majd belinkelhetem. ;) Mindenesetre ne számíts sok jóra. Montázsnak aligha lehet nevezni. 800*600-as, az alján lévő felirat erősen pixeles, és kb. 256 színből áll. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme: a legelső képem. :D

 

Montage1.jpg

 

Made in 1998.

 

Egy DOS-alapú progit használtam a képek bmp-vé konvertálásához, hogy a Paint tudja olvasni őket. A szöveg szintén Painttel készült, ami kicsit pixelesre gyártotta a betűket... És ez egy 256-színű monitoron nem is nézett ki rosszul. :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, SimonZ ;)

Csináltam tavaly egy olyat, amin három filmkocka van egymás alatt, melyek Anakin templomos bevonulását ábrázolja, a kép többi része pedig fekete az ikonoknak, csak hogy ne takarják a tényleges képeket :D Ez annál azért mégiscsak jobb kép :)

Tényleg muzeális érték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.