Ugrás a kommentre

Háttérképek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Igen, a 3. és a 4. kivételével. Azok a Szlovák Paradicsomban készültek, amit jobben preferálok, mint a Tátrát. Középhegység erdővel, patakokkal, vízesésekkel, kilátóhelyekkel, sziklákkal - ez az én világom. :D

:D Én is ezt szeretem! A mátrában van is nyaralónk. Fallóskút rulez. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Talán a Mecsekről is csinálhatnál egy háttérképet."

 

Tervbe van véve, nem is egy, hanem több is. :) Csak legyen jó az idő...

 

OFF

Azt szeretem a Mecsekben, hogy tele van patakkal, ami a Vértesből - bármennyire is szeretem, el kell ismernem - teljességgel hiányzik. Pedig én odavagyok a patakokért, a kisebb-nagyobb vízesésekért. (Kb. ennyi közöm van a Halakhoz. :) )

Pécs is nagyon tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Hamár OFF, én pedig a Balaton-felvidéket ajánlom mindenkinek, elképesztően jó!!!

 

Leginkább Szigliget lett a kedvencem, az ottani vár valami mesés, az az igazi rom, és a panoráma. Délre a balaton, Keletre a tanúhegyek... gyönyörű!

 

Badacsony hasonlóan szép, ahogy Tihany és Keszthely is (ezutóbbi helyen a Festetics kastélyt és a Szabadtéri játékokat, illetve Színházat (Tihanyban úgyszíntén) ajánlom.) A kastély már csak azért megéri, hogy a parkba elmenjen valaki (ez ingyenes), a múzeum pedig gyönyörű (ezért persze már fizetni kell).

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Hát, úgy néz ki, nem...

A Balaton-felvidék eddig egy csöppet kimaradt nálam. Ez is tervbe van véve. Bár a szigligeti várat már láttam, az nagyon tetszett. A Balatont nem szeretem igazán, valószínűleg ezért nem kapkodom el a felvidékét sem.

 

ON (valamennyire legalábbis... :peace: )

 

A Mecsek, Pécs és Villány viszont marha jó volt... :( Csak az idő bánt velünk picit mostohán. Nem nagyon, de ahhoz eléggé, hogy ne legyen tökéletes fotóidő.

Ennek ellenére elég sok képet készítettem, de háttérképeket még nem faragtam belőlük. Lehet, hogy nem is fogok, és meghagyom önállóan őket, úgy, ahogy vannak. Valahogy jobban tetszenek önmagukban... A kedvenceim kaptak egy fekete keretet, és kész. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Két éve már voltam a Mecsekben (szégyen-gyalázat, de azelőtt soha), és nagyon tetszett. Akkor is volt persze mindenféle rovar, de hát erdőben nyáron ez természetes. És inkább szúnyog legyen, mint lódarázs. :)

OFF

 

Minden rovart szeretek csak a szúnyogot nem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

OFF

A Melegmányi-völgy északi végétől kb. 1 km-re nyugatra található, a turistaút mentén. A térkép csak "vízesésnek" jelölte, de úgy tudom, Ágnes-vízesés a neve. Gyönyörű hely, pláne a Melegmányi-völggyel kombinálva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oldalam megújítása (közel egy év) óta nem történt meg, hogy olyan háttérképet készítettem volna, aminek nincs poszterverziójú eredetije, de most valami ilyesmi a helyzet.

 

BATTLE OF THE HEROES

 

battleheroes-wallp.jpg

 

Ez szokás szerint csak előnézeti kép, itt a link a különböző felbontásokhoz:

 

1280*1024

 

1024*768

 

Azért meg kell jegyeznem, hogy eredetileg ez is poszternek indult... :hmm: De két képelem felbontása nem tette lehetővé, hogy olyan nagy legyen. :yeah:

 

Darth Fuge: Bocs, de a számítógépes játékok nem érdekelnek igazán, így a KOTOR sem. Szóval aligha lesz róla kép...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.