Ugrás a kommentre

Frissítések


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Kibővítettem a Dokumentumok szekciót. Kökény Péter jóvoltából felkerült az oldalra a hat Csillagok háborúja-film képes, angol-magyar forgatókönyve, melyek megtalálhatóak itt, a fórumban is (a bal oldali SW-logókra kattintva érhetőek el).

Ezenkívül elkészítettem egy oldalt, ahol néhány képemhez, képsorozatomhoz fűzök magyarázatot, melyből megtudhatjátok, miért éppen olyan lett egy-egy képem, amilyen lett. A KOMMENTÁROKAT a későbbiekben bővíteni fogom. Véleményeket pedig örömmel várok ide, a fórumba. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók ezek a leírások, köszi, hogy megosztod velünk ;) Az utolsó két sorozatnál már egyedül is ment az elemzés, ami egyébként nem az erősségem, de most valahogy jobban ráéreztem a képek gondolatiságára (vagy hogy is mondjam :yes: ).

A legjobbnak a párbajos sorozatot tartom ezek közül (meg a koporsósat, de erről már volt szó), és a hozzá fűzött kommentár is a legsikerültebb :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem tudtam hogy hova írjam, és gondoltam SimonZnek van rá a legnagyobb szüksége.

Két új kategóriát is feltettek a SW screenthemes-re.

Anakin és Obi1 part2 és TPM special effects. SZóval aki érintett a fájlcserélésben, nézzen majd körül hátha... :pfff::peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam hogy hova írjam, és gondoltam SimonZnek van rá a legnagyobb szüksége.

Két új kategóriát is feltettek a SW screenthemes-re.

Anakin és Obi1 part2 és TPM special effects. SZóval aki érintett a fájlcserélésben, nézzen majd körül hátha... :pfff::peace:

Ennek az oldalnak mi is a pontos címe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.