Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Mint írtam anno én ezt megkérdeztem a fórum közösségétől. Voltak, akik jelezték szándékukat, azóta csak ezekkel az emberkékkel beszéltem a beszélgetések időpontjairól, mivel mástól nem érkezett visszajelzés. Nincs szó itt egyenlőről meg egyenlőbbről, kommunizmusról meg főleg. :) Mint írtam, ezentúl itt, ebben a topikban lesznek előirányozva az időpontok, amiket majd pontosítunk azokkal (szintén itt a topicban), akik jönnének a felvételre. De továbbra is a TS szerver által adott kereteken belül tudunk majd mozogni!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez rendben van Dzséjt. De azért úgy gondolom hogy jó lenne akkor mikor megvan az időpont beírni ide(az holt mindegy hogy 3 vagy 24 órával korábban született meg a döntés). Mert ennek hiányában úgy néz ki az egész szituáció, mint a volt kommunista országokban. Mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.

Te mégis miről beszélsz? Amikor lehetett jelentkezni a Podcastre, jelentkeztél? Mutattál érdeklődést az iránt, hogy szeretnél részt venni? Akkor meg miről beszélünk?

 

Igen, csak azért, mert csináltunk 2 Podcastet, máris olyanok vagyunk, mint egy kommunista ország. :facepalm: Ekkora marhaságot rég hallottam. Bárki csatlakozhat, aki szeretne, csak jelezze itt, hogy Riddick tudjon neki szólni az időpontról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen.

 

A 3. részt viszonylag frissen az új film megtekintése után szeretnénk felvenni. Témája értelemszerűen maga a film lesz. :)

 

Továbbiakban szeretnénk majd egy 2. részt csinálni a Prequel-beszélgetésnek.

Szeretnénk csinálni egy Classic Triogy beszélgetést is, ha már van a PT-ről.

Szeretnénk az animációs sorozatokról is adást.

Később majd a Stories filmekről.

Szintén később az új trilógiáról magáról, hogy látjuk, milyen utat kíván befutni a trilógia, hogyan csatlakozik a korábbi trilógiákhoz, stb.

És még egy raklapnyi egyéb téma.

 

Szerintem majdhogynem kimeríthetetlenek azok az SW témák, amelyeket érdemes lenne elővenni egy 1.5 - 2 órás PodCast erejéig ;)

 

Később lehetne majd Live PodCast adásokat is csinálni, ahová a hallgatók menet közben kommentelhetnek, kérdezhetnek. Esetleg témákat vethetnek fel.

 

Szóval tervek éppenséggel vannak :)

 

 

Köszönöm. :) javaslom, hogy akár majd lehetne beszélgetni az EU-ról is, amely most már sokkal integráltabb szerepet fog betölteni, kiegészítve a filmeket (itt akár olyan kérdések is felmerülhetnek, hogy melyik a jobb, az EU vagy a Legends, mi lehet az EU jövője, vagy akár magukról konkrét művekről... megjelenés az van bőven).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez rendben van Dzséjt. De azért úgy gondolom hogy jó lenne akkor mikor megvan az időpont beírni ide(az holt mindegy hogy 3 vagy 24 órával korábban született meg a döntés). Mert ennek hiányában úgy néz ki az egész szituáció, mint a volt kommunista országokban. Mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.

Hogyne, persze, naná! Tudod, előre még listát is írtunk, hogy kiket zárunk ki. Te az élen voltál, jó ha tőlem tudod. :pfff: Istenem, Frenkie, te néha végiggondolod, amiket leírsz, vagy csak úgy kijön belőled? Kommunista országok! :facepalm: Ezt a f*szságot. Mindjárt nácik leszünk, csak mert nem toborzunk non-stop valamire, amire amúgy is felhívtuk már a figyelmet. :roll:

Amúgy meg nem mindegy, hogy 3 vagy 24 óra, mert erre azért rá kell készülni. Tegnap Riddickkel 1-2 órát tököltünk, mire én végre össze tudta hozni úgy a technikát, hogy egyáltalán részt tudjak venni. Tudod mi lett volna abból, ha ezt ma játsszuk el? Elmondom: részemről semmi! Legalább egy nappal előre már nem árt egy kis technikai próba, hogy ha gond van, meg lehessen oldani. Meg az egyebek. Azért ez nem úgy megy, hogy kapom a f*szom és hűdejó... De gondolom ez is jellemző volt a kommunizmusban, legalábbis én, így, h*lye kommunista fejjel ilyeneket kitalálom, akkor biztos így lehetett. :facepalm:

Az ember jó szívvel csinál valamit, erre ez a hála... Nagyon szívesen! :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mégis miről beszélsz? Amikor lehetett jelentkezni a Podcastre, jelentkeztél? Mutattál érdeklődést az iránt, hogy szeretnél részt venni? Akkor meg miről beszélünk?

 

Igen, csak azért, mert csináltunk 2 Podcastet, máris olyanok vagyunk, mint egy kommunista ország. :facepalm: Ekkora marhaságot rég hallottam. Bárki csatlakozhat, aki szeretne, csak jelezze itt, hogy Riddick tudjon neki szólni az időpontról...

 

 

Ne már jóember. Tényleg bárki csatlakozhat? Akkor mond már meg nekem hogy miért nem a beszélgetés elött van jelezve itt az időpont? Mert én csak azt látom hogy utólag ide be van írva hogy volt egy ilyen beszélgetés. UTÁNA . Mutass már nekem egy olyan beírást ami arról szól hogy pl: 2015 november 21 este 8 óra". Ilyen nem volt Donát. Akkor TE miről beszélsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyne, persze, naná! Tudod, előre még listát is írtunk, hogy kiket zárunk ki. Te az élen voltál, jó ha tőlem tudod. :pfff: Istenem, Frenkie, te néha végiggondolod, amiket leírsz, vagy csak úgy kijön belőled? Kommunista országok! :facepalm: Ezt a f*szságot. Mindjárt nácik leszünk, csak mert nem toborzunk non-stop valamire, amire amúgy is felhívtuk már a figyelmet. :roll:

 

De a PONTOS időpontot ELŐRE nem írjátok be. Azaz én szervezek egy Half -Life bulit,de neked nem szólok. Neked jól esne? Baszki nem szóltok itt senkinek és nektek áll feljebb? Ok bennfentes vagy ,de ne legyen már szarházi az aki kivül marad.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a PONTOS időpontot ELŐRE nem írjátok be. Azaz én szervezek egy Half -Life bulit,de neked nem szólok. Neked jól esne? Baszki nem szóltok itt senkinek és nektek áll feljebb? Ok bennfentes vagy ,de ne legyen már szarházi az aki kivül marad.

De ha a múltkor legalább jelezted volna, hogy benne vagy ilyenben, akkor szóltunk volna. Ha felteszed a kérdést, hogy tervezel egy Half-Life bulit, jelzem, hogy részt szeretnék venni rajta. Ha azután nem szólsz arról, hogy mikor van, akkor magamra veszem. De ha nem jeleztem neked, hogy részt akarok venni rajta, nem fogok megsértődni, hogy nem hívtál.

Riddick jelezte, hogy lesz ilyen. Feltette a kérdést, hogy ki szándékozik részt venni rajta. Ott van lent, pár poszttal ezelőtt újra bemásolta az októberi csevejt erről. Egy szóval nem jelezted, hogy érdekelne a téma. Ezért szólt csak azoknak, akik akkor jelezték, hogy őket biztosan érdekli.

Most, hogy jelezted, gondolom meg fog keresni legközelebb téged is. Ettől még nem értem, minek kell itt komcsizni... Minek kell sértegetni a másikat? :roll: Vagy azt gondolni, hogy most mi mindenkit sz*rházinak tartunk, meg mindenki felett állunk. Azért álljon már meg a gyászmenet... :roll:

 

Én is értem, mi a probléma: szeretnél részt venni egy ilyenen és úgy érzed, kizárunk mindenkit, aki... Lövésem sincs, hogy szerinted milyen koncepció alapján szelektálunk, valójában a szerint történt szelekció, hogy ki jelezte előre részvételi szándékát. De ezt lehetett volna korábban is jelezni, amikor kérdeztük, és lehet komcsizás nélkül is jelezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem akartam ebből ekkora problémát okozni. Az én ötletem volt a podcast, a kérdésfelvetés után a fórumban, hogy kit érdekelne a dolog az én hibám az, hogy csak azokkal kommunikáltam erről, akik JELEZTÉK, hogy érdekli őket. Én ezzel senkit sem akartam kizárni. Úgy gondolom, hogy meg volt adva a lehetőség arra, hogy akit érdekel jelezze, és voltak, akik jelezték is.

 

Még csak két epizódot rögzítettünk így, akkor a továbbiakban már másképpen lesz... itt fogjuk megbeszélni az időpontot, csak ne vitatkozzunk ezen tovább. Elviszem a balhét, mert én nem voltam elég körültekintő... ezek szerint.

 

(Halkan azért megjegyzem, hogy "tömegesen" a dolog sajnos nem kivitelezhető. TS szerver max 10 főt tud fogadni, és rajtunk kívül előfordulhatnak a szerveren mások is + minél többen vagyunk egy ilyen beszélgetésen annál nehezebb koordinálni azt ... ezek nem kifogások, ezek csak formai és technikai tények.)

 

Igazság ide vagy oda, azért ezt kommunizmushoz hasonlítani elég túlzó volt szvsz! Sőt, én ki is kérem magamnak! No offense!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. :) javaslom, hogy akár majd lehetne beszélgetni az EU-ról is, amely most már sokkal integráltabb szerepet fog betölteni, kiegészítve a filmeket (itt akár olyan kérdések is felmerülhetnek, hogy melyik a jobb, az EU vagy a Legends, mi lehet az EU jövője, vagy akár magukról konkrét művekről... megjelenés az van bőven).

 

Nem rossz ötlet! (Egyébként javaslatokat szívesen fogadunk!!) ;)

 

Annyit mondanék az EU-hoz, hogy sajnos én nem igazán vagyok benne. Ehhez a témához mindenképpen kellene majd olyan ember (legalább egy) aki vágja egész komolyan és mélyen az EU-t és mindent, ami ide sorolható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen gyerekek, ez vicc, amit most csináltok. :facepalm: Előre megkérdezte Riddick, hogy ki szeretne csatlakozni. Tessék jelentkezni, és akkor majd szól Neked is, hogy mikor lesz az időpont. Mivel ti eddig nem jeleztétek, hogy részt akartok venni, ezért nem kaptatok időpontot. Nem értem, mért gondolják egyesek, hogy ez egy exkluzív klub? Az vesz részt rajta, aki jelentkezett, hogy szeretne. Hogy ti a fületek botját sem mozgattátok az ügy érdekében, az a ti bajotok. Ha részt akartok venni, tessék szólni, és Riddick már küldi is a meghívót. Hát nehogy már mi legyünk a hibásak, mert ti lusták voltatok jelentkezni. :lol: Ez nonszensz!

 

Nem rossz ötlet! (Egyébként javaslatokat szívesen fogadunk!!) ;)

 

Annyit mondanék az EU-hoz, hogy sajnos én nem igazán vagyok benne. Ehhez a témához mindenképpen kellene majd olyan ember (legalább egy) aki vágja egész komolyan és mélyen az EU-t és mindent, ami ide sorolható.

Ha lesz EU-s, azon én biztos nem veszek részt, mert csak a törölt könyvek egy részét olvastam, azt is már vagy 10 éve. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A komcsizás valóban hülyeség de a többi ül. Az újabb podcast -re inkább itt kellett volna toborozni az embereket. Én is kaptam meghívót a facabook -on, privátban. Ha jól sejtem Frenkie nem kapott. Nekem pl. mennyivel több jogosultságom van részt venni egy ilyen akcióban mint Frenkie -nek? :) Ok, ő eddig nem jelezte, hogy érdekelné. Ezért lett volna jó beírni ide nyilvánosan és akkor nem menne a hiszti. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjuk már ezt a kibaszott kommunizmust. Csak példa volt. Miért kell ezen megsértődni? Ott is voltak egyenlőbbek. Ez a rendszer része.

Ugye az meg vicc hogy pár hónapja meg lett hírdetve. Miért nem lehet beírni hétfőn hogy pénteken beszéd van?

Tényleg elvárjátok hogy UTÓLAG berakott anyagot hallgassunk meg és tapsoljunk hogy húú de kurvára megvédtétek a prequelt.

A fő kérdés. MIÉRT NEM SZÓLTATÓK ELŐRE SZERDÁN HOGY PÉNTEKEN BESZÉD VAN?

Miért csak Dzséjt és Donát tudott róla? Az adott napról. Itt jön be a kommunizmus bármennyire fáj. Ott is egyenlő volt mindenki csak voltak aki jobban.

Ok én egy senki raktáros vagyok(már megkaptam ezt), akinek a véleménye nem számit, de mindig mondták hogy itt nem. Ja ,persze. Egy nap be van harangozva hogy beszéltetek a prequelről és hallgassuk már meg. De előtte egy szó sincs arról hogy akkor volt egy beszélgetés. Ez nem lenne baj csak akkor jelentsük már ki hogy Dzséjt professzor úr és Donát.

Szóval ne legyetek már felháborodva. Kint tartotok minket és ehhez bólogassunk. Én nem fogok.

Tudom hogy egy ostoba proli vagyok csak nem kell ezt ennyire beharangozni vagy inkább mondjátok a szemembe.

Csak tudjam. Megtisztelő lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Ody, külön megkérdeztelek, mert anno, mikor az ötlet felmerült bennem akkor is beszéltem veled erről, de akkor nemet mondtál. Gondoltam rákérdezek újra. De akkor ennyi erővel végig kereshetném a fórum összes lakóját egyesével privátban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen gyerekek, ez vicc, amit most csináltok. :facepalm: Előre megkérdezte Riddick, hogy ki szeretne csatlakozni. Tessék jelentkezni, és akkor majd szól Neked is, hogy mikor lesz az időpont. Mivel ti eddig nem jeleztétek, hogy részt akartok venni, ezért nem kaptatok időpontot. Nem értem, mért gondolják egyesek, hogy ez egy exkluzív klub? Az vesz részt rajta, aki jelentkezett, hogy szeretne. Hogy ti a fületek botját sem mozgattátok az ügy érdekében, az a ti bajotok. Ha részt akartok venni, tessék szólni, és Riddick már küldi is a meghívót. Hát nehogy már mi legyünk a hibásak, mert ti lusták voltatok jelentkezni. :lol: Ez nonszensz!

 

 

Ha lesz EU-s, azon én biztos nem veszek részt, mert csak a törölt könyvek egy részét olvastam, azt is már vagy 10 éve. :)

 

 

 

Facepalmozzál te is.Ha karácsonyig még 35 facepalmot kiraksz kisorsolunk egy 22 éves 3-as Golfot. Sok sikert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nekem is raklapnyi dolgom van és annyira nem is egyszerű összeegyeztetni egy ilyet, nem tudtam még olyat csinálni (és sanszos, hogy nem is fogok tudni) hogy kiírok egy időpontot és cső. Van, hogy nem tudok előre gondolkodni 2 nappal, mert annyira sűrű tennivalók vannak. Így nekem is igazodnom kell azokhoz, akik jelentkeztek a beszélgetésre és közösen alakítunk ki egy megfelelő időpontot. De akkor ez az időpont megbeszélés/kialakítás át fog kerülni ide, ahogy már leírtam vagy 3x!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjuk már ezt a kibaszott kommunizmust. Csak példa volt. Miért kell ezen megsértődni? Ott is voltak egyenlőbbek. Ez a rendszer része.

Ugye az meg vicc hogy pár hónapja meg lett hírdetve. Miért nem lehet beírni hétfőn hogy pénteken beszéd van?

Tényleg elvárjátok hogy UTÓLAG berakott anyagot hallgassunk meg és tapsoljunk hogy húú de kurvára megvédtétek a prequelt.

A fő kérdés. MIÉRT NEM SZÓLTATÓK ELŐRE SZERDÁN HOGY PÉNTEKEN BESZÉD VAN?

Miért csak Dzséjt és Donát tudott róla? Az adott napról. Itt jön be a kommunizmus bármennyire fáj. Ott is egyenlő volt mindenki csak voltak aki jobban.

Ok én egy senki raktáros vagyok(már megkaptam ezt), akinek a véleménye nem számit, de mindig mondták hogy itt nem. Ja ,persze. Egy nap be van harangozva hogy beszéltetek a prequelről és hallgassuk már meg. De előtte egy szó sincs arról hogy akkor volt egy beszélgetés. Ez nem lenne baj csak akkor jelentsük már ki hogy Dzséjt professzor úr és Donát.

Szóval ne legyetek már felháborodva. Kint tartotok minket és ehhez bólogassunk. Én nem fogok.

Tudom hogy egy ostoba proli vagyok csak nem kell ezt ennyire beharangozni vagy inkább mondjátok a szemembe.

Csak tudjam. Megtisztelő lenne.

Ez így kicsit erős. Globálisan nézve tényleg be lett írva még az elején, hogy akit érdekel az részt vehet. A PT -ről való beszélgetés ez alapján jött össze. Utólag ezt reklamálni szerintem nem illik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, részemről a vita lezárva. Majd ha józan leszel, tárgyalunk.

 

Miről tárgyalsz? Ja hogy aki nem ért veled egyet az részeg. Az a baj Donát hogy ebből nem tudsz jól kijönni. Írtál nekem hogy mikor van az eszmecsere? Nem. Akkor inkább pszt. Nem baj csak ne magyarázzátok már meg amit nem lehet. Ismerd el hogy hibáztatok ennyi. Nem kell ezt túl ragozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Facepalmozzál te is.Ha karácsonyig még 35 facepalmot kiraksz kisorsolunk egy 22 éves 3-as Golfot. Sok sikert.

Facepalmozok is! Ha kell százat iderakok, ha attól megjön az eszed! Két hete még azt bizonygattad nekem, hogy nem is érdekel a Star Wars! Most meg habzó szájjal kérsz számon másokat, hogy miért nem voltál meghívva egy eseményre, mikor nem is jelentkeztél? Tudod ki kéri, hogy tapsikoljál bármihez is... én biztosan nem, ezek nem tapsikolás vonzó attrakciók, csak rögzítünk Star Wars témájú beszélgetéseket.

 

A pia beszél belőled! Józanodj ki, és holnap beszélünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Témáink:

- Ki hogy élte meg a Disney felvásárlás tényét? 0:00-tól 47:58-ig

- Ki milyen "elvárásokkal" megy az EPISODE VII elébe? 47:59-től 1:35:48-ig

 

Frenkie, én a magam részéről pár hsz-el lejjebb már elnézést kértem! Többet nem tehetek!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.