Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Hát emberek, most is a Tron zenéjét hallgatom, de a Mit hallgatok mostba már nem írom be... :D viszont itt muszáj volt megemlítenem, hogy már rég nem hallgattam ilyen jó filmzenét. Keveréke a Batman Begins és a Blade Runnernek számomra. Nagyon állat! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek, most is a Tron zenéjét hallgatom, de a Mit hallgatok mostba már nem írom be... :D viszont itt muszáj volt megemlítenem, hogy már rég nem hallgattam ilyen jó filmzenét. Keveréke a Batman Begins és a Blade Runnernek számomra. Nagyon állat! :)

Akkor ezt nekem is be kell szereznem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

James Horner lenyúlta Hans Zimmer taktusait! (1:48-2:40 között kísérteties a hasonlóság)

Beállítottam a kívánt időtartamot, csak hallgassátok

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Drive OST

 

Khm....khm....

Hangulatos

Melankolikus

Meditatív

Pince alól brummogós

és nagyjából ennyi.

 

Kizárólag csakis koromsötétben, veszteségmentesen, a közepesnél kissé jobb rendszeren hallgatva élvezhető. Kár, hogy csak két un. populárisabb szám van rajta. Tesztlemez illetve tesztanyag ha kíváncsiak vagyunk, hogy hol vannak frekvencialyukak a hangfalainkban.

 

Gondolom a képanyag majd ehhez hozzátesz még pár "apróbb" élvezeti faktort. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a képanyag majd ehhez hozzátesz még pár "apróbb" élvezeti faktort. ;)

Kb. sejtheted, hogy milyen film lesz. Ne John Rambot várj, meg Expandablest. Nem is az akció a lényeg. Egyébként alig van benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. sejtheted, hogy milyen film lesz. Ne John Rambot várj, meg Expandablest. Nem is az akció a lényeg. Egyébként alig van benne.

Ööö...hogy jön ide az akció? Tudom milyen film. Én arról beszélek amikor a képtartalom és a filmzene kiegészíti egymást, egyfajta újabb faktort hozz be, mintha csupán a zenét hallgatná az ember.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö...hogy jön ide az akció? Tudom milyen film. Én arról beszélek amikor a képtartalom és a filmzene kiegészíti egymást, egyfajta újabb faktort hozz be, mintha csupán a zenét hallgatná az ember.

Ja vagy úgy. Kiegészítik egymást, jobban mint általában. Együtt alkotnak teljes egészet. Egyébként ne várj a szinkronos Drive -ra mert nem lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drive OST

 

Khm....khm....

Hangulatos

Melankolikus

Meditatív

Pince alól brummogós

és nagyjából ennyi.

 

Kizárólag csakis koromsötétben, veszteségmentesen, a közepesnél kissé jobb rendszeren hallgatva élvezhető. Kár, hogy csak két un. populárisabb szám van rajta. Tesztlemez illetve tesztanyag ha kíváncsiak vagyunk, hogy hol vannak frekvencialyukak a hangfalainkban.

 

Gondolom a képanyag majd ehhez hozzátesz még pár "apróbb" élvezeti faktort. ;)

 

Szerintem képanyag nélkül is eszméletlen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Szívesen!

Amúgy nemrég a filmes topeszban kifejtettem neked hogy a felhasználónevem inkább maradjon úgy használatban ahogy a HSZ-eim mellett szerepel. Lehet hogy elkerülte a figyelmedet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Rogesz! :D Hallgatom.

A végén már a pengét kerestem... Ehhez a soundtrack -hez képest az előző kettő babazsúr zene. Ezek után már NAGYON várom a filmet. :D Hihetetlen kilátástalanság árad a zenéből. Szerintem viszek szívgyógyszert az előadásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén már a pengét kerestem... Ehhez a soundtrack -hez képest az előző kettő babazsúr zene. Ezek után már NAGYON várom a filmet. :D Hihetetlen kilátástalanság árad a zenéből. Szerintem viszek szívgyógyszert az előadásra.

 

Jujj, de erős anyag. Még két hét.clap2.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.