Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Elmer Bernstein, Jerry Goldsmith, Danny Elfman, Alan Silvestri, Hans Zimmer, Ennio Morricone, James Horner, Howard Shore.

 

Ők ebben a sorrendben a kedvenceim, már-már klassziknak mondhatók.

Az új generációból Thomas Newman a legtehetségesebb és a legjobb, szerintem.

Legújabb kedvencem Michael Giacchino, A hihetetlen család zeneszerzője, hihetetlen jól tud a stílusokkal bánni, és többek közöt a Lost zenéjé - ha azt a sejtelmes zsongást annak lehet nevezni, - is az ő műve, az is nagyon el van találva.

 

Alan Menken is nemrég kedveltette meg magát velem. Első sorban Walt Disney rajzfilmek zenéi az övé. Aladdin, Szépség és a szörnyeteg és A kis hableány, És persze Hercules, Pocahontas, Notre Dame-i toronyőr, de ez utóbbiak már nem olyan fenomenálisak.

8 Oscar díjjal rendelkezik, holtversenyben Dennis Muren-nel a legtöbb élő Oscar tulajdonos.

Színvonala töretlen ráadásul, ezt úgy produkálta, hogy az Aladdin írása közben meghalt közeli barátja és szövegírója Howard Ashman, és mással kellett befejeznie a dalokat, Tim Rice.

 

Basil Poledouris: The Hunt For Red October Egy óriási mű, tele feszültséggel.

Shore Aviátorja, nekem jobban bejött, mint a Lotr 3.

Lemony Snicket, is nagyon szórakoztató album (Newman). Meg persze, az Amerikai szépség, szintén Newman.

Klaus Badelt, Karib tenger kalózai zenéje, és Equilibirium is nagyon kiemelkedő.

Kaczmarek Finding Neverlandje is nagyon tetszett.

Brad Fiedel T1 és T2je is szuper.

Lassan felsorolom az egész filmtörténelem legjobb zenéit.

Zárásként John Williams a legjobb!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom- hallgattam meg - az X-men 3 filmzenéjét. John Powell. Nekem nagyon bejött. Aki teheti majd hallgassa meg! Már csak a filmet várom hogy passzol e hozzá... :P

:)

Hol találtad meg? Én már hosszú ideje keresem. A filmet már ládtam.Szuper.Tudsz adni hozzá egy linket vagy valamit?

 

Ui: Most aThe Davinci code zenéjét halagatom.Nagyon teszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ui: Most aThe Davinci code zenéjét halagatom.Nagyon teszik.

Nekem is megvan kb. egy hete, és nagyon tetszik :) Baromira bejönnek az ilyen kórusos zenék, igazán gyönyörűség hallgatni. Az egyetlen bajom vele, hogy ahol csendesebb a zene, ott túl halk, ahol meg erőteljes, az nagyon szól. Ha normál hangerőn hallgatom, a halk részek nagyon halkan szólnak.

Kedvenceim: Fructus gravis, Poisoned chalice, The citrine cross, Chevaliers de sangreal. Az utóbbi a záróképsorok zenéje, és remek a filmen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
John Ottman elég jól megcsinálta.

Kiváncsian várom, bár ottman elég gyengén muzsikált a Fantastic 4 alatt.

 

Az nem nagy szám, hogy a superman theme fel lett használva, az lenne, az, ha nem.

Anélkül nincs Superman.

Remélem azért más témák is visszacsengenek, bár a trailer elég gagyi és nem zeneileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem nagy szám, hogy a superman theme fel lett használva, az lenne, az, ha nem.

Anélkül nincs Superman.

Remélem azért más témák is visszacsengenek, bár a trailer elég gagyi és nem zeneileg.

Mindkettővel egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most hallgattam végig a POTC2 filmzenéjét. NEm rossz, nem rossz. Zimmer bácsi azért tud. De az első sokkal jobban tetszett!!! :o

Bár mondjuk itt nem 1 témára épül az egész mint az előzőnél. :o

 

EDIT:Bár most hogy így másodjára hallgatom elbizonytalanodtam. A zene alapján elég érdekes lesz a film. Egyre jobban várom! :o

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most két zenén vagyok túl, a Supermen Returnson. Hát a klasszikus témát leszámítva szerintem nem valami nagy szám.

A másik a Battlestar Galactica: Season Two, na ez már sokkal jobb. A sorozat alatt is feltűnően szuper zenék képek nélkül is remekül muzsikálnak, ráadásul itt inkább koncentráltak a különböző témákra, mint az előző két albumnál (BSG: Saeson One; BSG: Mini Series). Csodálatos, és rajta van mindhárom kedvencem is.

 

A POTC 2 zenéjét éppen most töltöm :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én spec torrentről.

Dettó!

 

Azrael: EZt nem lehet csak úgy hogy adok egy weblapcímet sajnos. Több helyen kell benn lenned és mindhez meghívó kell már szinte. Szóval ezt nem lehet ilyen egyszerűen elintézni. Ha kezdő vagy töltögetésben akkor inkább DC++...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

weblapcímet tudnál adni mert én így hogy torrent nem ismerem

Akkor a privát üzenetem nem segít rajtad :o Fel kellene telepítened a gépedre (csak nem tudom, hogy honnan) egy klienst hozzá (Azureus vagy nTorrent nevű a legjobb), és utána azt csinálni, amit megírtam priviben. A bejelentkezős sorban az üzenetek alatt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.