Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
Olyanról nem is tudtam. Akkor mázlim volt és egy valódit találtam.

Akkor gratula, mert még az imdb-s srácokat is megelőzted. :para:

Honnan szedted le?

 

Bevallom nekem a Batman Begins zenéje sokkal jobban tetszett, de azért itt is van 1-2 karakteres darab.Harvey Two-Face, I'm not a hero, Like a dog chasing cars, And I thought my jokes were bad - ezek a kedvenceim.

De Joker témája se semmi, elég zúzós. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyelld magad Ody, warezról csevegni a fórumon..Örülhetsze ha nem bannol ki a moderátor.

De nincs is fent az isohunt -on. :) Egyébként nekem is dobhatna valak egy linket priviben! Megköszönném, csak a moderátor meg ne tudja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én végighallgattam és azt kell, hogy mondjam az első rész anyaga jobban tetszett.

 

Én zárt torrentről szedtem, nomeg a "testvéroldalon" moderátor is vagyok....Ody peched van :)

 

Te is írhatsz ám! Az a moderátor funkció itt mit sem ér. Egyébként ha nem vigyázol itt is az leszel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban tetszett az első rész zenéje. Persze látni kell hozzá a filmet is! :) :)

Nekem is. Az első rész számai dallamosabbnak tűntek, melyek önmagukban is hallgatható. Itt nem éreztem ezt igazán. Persze lehet, hogy ha látom a filmet majd megváltozik a véleményem. Minden esetre azok a számok jöttek be a legjobban, melyben benne vannak az első rész motívumai is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.