Ugrás a kommentre

Star Trek


Nute Gunray

Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?

    • Star Trek: The Original Series (TOS)
    • Star Trek: The Animated Series (TAS)
      0
    • Star Trek: The Next Generation (TNG)
      0
    • Star Trek: Deep Space Nine (DS9)
    • Star Trek: Voyager (VOY)
    • Star Trek: Enterprise (ENT)
    • Star Trek: Picard (PIC)


Ajánlott hozzászólás

Nem biztos az, legutóbb pont a TWD-s szereplése miatt kellett elhalasztani a Discovery forgatását.

Ez nem feltétlenül igaz. Az egyik fő ok Bryan Fuller kiszállása volt, másik hogy egyszerűen az előkészületi munkákkal megcsúsztak. Mi sem bizonyítja hogy az egyik fontos szereplőt még csak most castingolták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

És hiába a premier előtt bejelentették a folytatást így is nagyon bizonytalan a (filmes)frachise sorsa.

És eleddig arról sem volt hír, hogy törölték volna a 14. mozifilmet, így még a filmek szempontjából sem érezni bizonytalanságot. Chris Pine alig pár napja nyilatkozott a filmről. Felteszem, ha főszereplő csak nem beszélne magabiztosan egy olyan filmről, aminek elkészítése bizonytalan. Ráadásul már Chris Hemsworth-ot is megnyerték hozzá, ami szintén nem azt jelenti, hogy a film körül bajok vannak.

Csak nehogy nekem legyen igazam. Már nem beszélnek annyira biztosan a folytatásról. Nem örülnék neki a ha lelőnék a folytatást.

https://www.puliwood.hu/hirek/star-trek-4-nincs-garancia-227659.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nyomokban Star Treket tartalmaz. :lol: Látványos, az biztos, bár ha nem írják ki rá, hogy Trek, nem biztos, hogy rájövök. A klingonok még csak-csak, bár ha ez az eredeti idővonal, miért redős a fejük? Na de a díszletek? A jelmezek? Tulajdonképpen a vulcani hologram az egyetlen, amiről el lehet mondani, hogy a Trek világából van, minden más már tényleg lehetne egy random sci-fi is.

 

Valahol azért "vicces", hogy míg a Star Warsban még a 2016-os film is a '77-es díszleteket, formákat, jelmezeket, maszkokat, stb-t használja, és még mindig faszán fest, addig a Trekben már semmi sem emlékeztet igazán a régi világra. A Kelvin-idővonalnál ez nem volt zavaró, mert az egy alternatív világ, ahol a fejlődés más irányt vett. De ez a sorozat elvileg az eredeti idővonalon fog játszódni, és nem 100, hanem csak tíz évvel Kirk előtt.

 

Ennek ellenére tetszik a trailer, biztos nézni fogom, csak remélem, hogy azért több Star Trek jegy lesz benne. Abrams jól tudott egyensúlyozni a megújulás és a régi jegyek megtartása között. Remélem a példáját követik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik bár én nem vagyok Trekes az új filmek mellett csak néhány részt láttam a sorozatokból (tervbe van hogy egyszer neki állok a sorozatoknak is). A nagy Trek rajongók szerintem felejtsék el hogy valaha kapnak még egy ízég-vérig Star Trek filmet vagy sorozatot. Ma már egy olyan nem élne meg. Egyértelmű hogy el kell vinni a látványosabb és a pörgősebb oldal felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyomokban Star Treket tartalmaz. :lol: Látványos, az biztos, bár ha nem írják ki rá, hogy Trek, nem biztos, hogy rájövök. A klingonok még csak-csak, bár ha ez az eredeti idővonal, miért redős a fejük? Na de a díszletek? A jelmezek? Tulajdonképpen a vulcani hologram az egyetlen, amiről el lehet mondani, hogy a Trek világából van, minden más már tényleg lehetne egy random sci-fi is.

 

Valahol azért "vicces", hogy míg a Star Warsban még a 2016-os film is a '77-es díszleteket, formákat, jelmezeket, maszkokat, stb-t használja, és még mindig faszán fest, addig a Trekben már semmi sem emlékeztet igazán a régi világra. A Kelvin-idővonalnál ez nem volt zavaró, mert az egy alternatív világ, ahol a fejlődés más irányt vett. De ez a sorozat elvileg az eredeti idővonalon fog játszódni, és nem 100, hanem csak tíz évvel Kirk előtt.

 

Ennek ellenére tetszik a trailer, biztos nézni fogom, csak remélem, hogy azért több Star Trek jegy lesz benne. Abrams jól tudott egyensúlyozni a megújulás és a régi jegyek megtartása között. Remélem a példáját követik.

Hál istennek a SW ban nincs alternatív idővonal és universum, időutazás és temporális anomáliák, és van egy Disney, aki komolyan gondolja az univerzum építést. Én nem akarok negatív lenni, mert nekem tetszenek a JJ. féle Trek filmek, de lehet hogy valójában nem tettek jót a ST universumnak ezek az alkotások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ööö... én nagyon szeretem az Abrams filmeket, de ez a trailer... maradjunk annyiban, egyetlen pozitívumot láttam a képkockákban: hogy netflixes lesz. Az úgy ahogy eddig garancia volt a sikerre. De amúgy olyan szintű érdektelenséget keltett bennem ez a trailer a zenével, a színészi játékkal, a díszletekkel, hogy ihaj. Aligha fogom követni, inkább megnézek helyette néhány régi részt a TOS-ból, szinkronnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hál istennek a SW ban nincs alternatív idővonal és universum, időutazás és temporális anomáliák, és van egy Disney, aki komolyan gondolja az univerzum építést. Én nem akarok negatív lenni, mert nekem tetszenek a JJ. féle Trek filmek, de lehet hogy valójában nem tettek jót a ST universumnak ezek az alkotások.

Nem ártott, hiszen feltámasztotta a Star Treket tetszhalott állapotából. Azoknak a filmeknek hála térhet vissza oda 12 év után, ahová eredetileg való, a tévébe. Ráadásul hány új rajongót szerzett a franchise-nak.

 

Hát ööö... én nagyon szeretem az Abrams filmeket, de ez a trailer... maradjunk annyiban, egyetlen pozitívumot láttam a képkockákban: hogy netflixes lesz. Az úgy ahogy eddig garancia volt a sikerre. De amúgy olyan szintű érdektelenséget keltett bennem ez a trailer a zenével, a színészi játékkal, a díszletekkel, hogy ihaj. Aligha fogom követni, inkább megnézek helyette néhány régi részt a TOS-ból, szinkronnal.

Inkább a Deep Space Nine-t nézd. ;)

Én azért még messzemenő következtetéseket nem vonok le, az meg biztos, hogy nézni fogom. Amúgy nem akarom azt az egy pozitívumot elvenni, de a Netflix csak leadja a sorozatot, a gyártásért a CBS felelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha nem voltam nagy Star Trek rajongó, de mikor meghallottam még anno, hogy készül egy új sorozat, úgy gonoltam, hogy adok neki egy esélyt, hogy miként nézne ki egy ST sorozat a mai TV-s technikával... hát ez az előzetes nem hozta meg a kedvem, de nem is riasztot el tőle... úgyhogy maradok várakozó állásponton. Mondjuk egy premier dátum érdekelt volna, hogy mikorra várható... azon túl, hogy hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hál istennek a SW ban nincs alternatív idővonal és universum, időutazás és temporális anomáliák, és van egy Disney, aki komolyan gondolja az univerzum építést. Én nem akarok negatív lenni, mert nekem tetszenek a JJ. féle Trek filmek, de lehet hogy valójában nem tettek jót a ST universumnak ezek az alkotások.

 

De van alternatív univerzum Star Wars-ban, úgy hívják Legendák.

 

Érdekes az előzetes, bár különösebben nem fogott meg. Nálam a Voyager a kedvenc, eddig egyetlen másik sorozat sem tudta felülmúlni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég érdektelen a trailer, meg szerintem a kor kiválasztása is elhibázott döntés volt (én inkább a 24. sz. utánra tettem volna a sorozatot), de hát a Star Trek mégiscsak Star Trek. :) Nagyon várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült rálelnem a CBS trailerre is, ez sokkal jobban sikerült (én ezt láttam először), hosszabb, jobban belemegy a dolgokba, és szerintem jobban is lett vágva: https://streamable.com/pmp54

Köszi! Ez sokkal sokkal jobb lett, és sokkal inkább átjön belőle a ST feeling is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség: a trailerekben a USS Discovery egyáltalán nem szerepelt. A Föderációs hajó a USS Shenzhou volt, ennek az első tisztjét helyezik majd át a Discovery-re. Furcsa is volt, hogy a kapitányt itt Michelle Yeoh játszotta, nem pedig Jason Isaacs, mert ő alakítja a USS Discovery kapitányát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Discovery kapitánya, Lorca személyesen:

 

Szerintem Jason Isaacs bátyánk elég kapitányosan néz ki. Reméljük meggyőzően nyomja a kapitányt.

Lévén a főinkvizítorról van szó személyesen, erre mi mást írhatnék:

 

Your devotion to your ship is admirable. But it won't save you. Nothing can!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találó szöveg. :D

 

 

Jó választás, kíváncsi vagyok erre a sorozatra.

Azt hiszem én is meglesem. Ez lenne az első alkalom hogy Star Trek sorit néznék mivel a témában ezelőtt egy korábbi sorozatrészt se láttam még teljesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.