Ugrás a kommentre

Star Trek


Nute Gunray

Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?

    • Star Trek: The Original Series (TOS)
    • Star Trek: The Animated Series (TAS)
      0
    • Star Trek: The Next Generation (TNG)
      0
    • Star Trek: Deep Space Nine (DS9)
    • Star Trek: Voyager (VOY)
    • Star Trek: Enterprise (ENT)
    • Star Trek: Picard (PIC)


Ajánlott hozzászólás

Érdekes,mint lentebb írtam, nekem nem. Régen nem szerettem a Sabotage-t.

És pont a Trek miatt kedveltem meg. Szóval nekem illik a képbe.

Bár én fura vagyok, mert a focit a Fifa 99 miatt szerettem meg.

Valami baj van velem? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokatlan a zene, de az új Trekben sok szokatlan van. Engem nem zavar. Jobban aggaszt, hogy úgy tűnik, a film tetemes része egy bolygón játszódik majd. :para:

Nekem tetszett helyszín. De ez még csak másfél perc volt. És Bones? :lol: Nagyon jó a figura!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem sok kicsit ebben a cégéi? :D

Hát, ha Lin követi Lucas Abrams irányvonalát, akkor kevesebb a szídzsiáj benne, mint ahogy a prequel-heaterek az Abarmsverse-heaterek hiszik. :D

 

Nekem tetszett helyszín. De ez még csak másfél perc volt. És Bones? :lol: Nagyon jó a figura!

Naná, hogy nagyon jó figura, hiszen ő Bones. :D

Persze, csak másfél perc, de az egész azt sugallja, hogy az Enterprise már a film elején megy a levesbe. Enterprise nélkül meg nem hiszem, hogy sokat fognak az űrben csalinkázni fényévekre a Földtől és a Föderációtól. Jó, persze, másnak is lehet hajója, de na, az nem az Enterprise. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

OFF: azért csomó Star Trek-fajt ismerünk név szerint. Elég csak ránézni a Memory Alpha oldalra, ahol mindegyik kapott saját cikket. Nem értem, Dzséjt, itt mire gondoltál (ha akarsz válaszolni, akkor a Star Trek topikban legyen az :D )

Az Abramsverse-ben bevezetett új fajokra gondoltam. Direkt megsasoltam a fejtegetés előtt a Memory Alphát, és a Star Trekben és az Into Darknessben megjelent új fajokról nincs bejegyzés. Az Alternate Reality Species listájában csak a Delta Vegán feltűnt két állatka, meg a nibirik szerepelnek. Meg természetesen a régi fajoké, de az a sok-sok új sehol sincs. Ott van Keenser, ahhoz képest, hogy mindkét filmben Scotty "házi kedvence", a faja a mai napig nem ismert. Vagy mi Madeline faja, aki szintén ott van mindkét filmben? Vagy mi az a lámaarcú figura, aki Kirk és Uhura között ücsörög a bárban?

Az új fajokról semmi sincsen. Még a faj neve sem. Ez Star Trek szemmel nézve iszonyú gáz. Eddig, ha megjelent a Trekben egy új faj, annak a nevét nagyon hamar megismertünk (már abban az epizódban, amiben megjelent), hamarosan az anyavilágát is, és évekkel később már kisregényre elegendő infónk volt róla. Most? Hét év telt el a Star Trek, lassan három az Into Darkness óta, és semmit sem tudunk hivatalosan a világáról, amit meg igen, az erőteljesen vitatható. A Star Trek többi szegmensével ellentétben az Abramsverse egy összehányt, kidolgozatlan borzalom, ahol szinte minden a levegőben lóg.

Én nagyon szeretem ezt a két filmet, de a tény sajnos az, hogy magát a Star Trek univerzumát töményen szembe köpi nem egy ponton, és nekem a legfájóbb e tekintetben a kidolgozatlanság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, így már értem. Látod, ezeket már nem is vettem számításba, mint Star Trek-fajok. :D Talán a trilógia után születnek ebben az idővonalban is könyvek, amelyek helyre teszik a dolgokat, de megmondom őszintén, a reboot filmeket csak kellemes kikapcsolódásnak tartom, nálam a Star Trek a főuniverzumra szorítkozik, így annyira nem zavar, hogy mennyi faj marad lógva a levegőben a 3 film után.

 

Ehhez képest a Star Wars-ra tényleg nem lehet panasz. Látszik, hogy sokkal jobban van gondozva ez a franchise, mindegyik új faj azonnal kapott nevet és némi háttérinfót. a Star Treknek is el kéne egy Hidalgo vagy Chee.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Ó jaj! :(:cry:

 

Ez hogy történhetett?

 

A lap szerint Yelchint a saját autója és a háza előtti biztonsági kapu közé ékelődve találták meg a meredek behajtóút végén. Az autó üresben volt, a motorja még járt. Egyelőre nem tudni, hogy történt a baleset.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Autóbalesetben elhunyt Anton Yelchin, az Abrams-féle Star Trek filmek Csekov zászlósa.

Szegény fiú! Nagyon fiatal volt még! Hát részemről köszönöm az ifjú Kyle Reese-t, Chekov-ot, de nekem nagyon bejött a Frászkarika is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.