Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Apropó: én a régi trilógiát nem is láttam még moziban.
Én mindet láttam moziban, ráadásul készítési sorrendben, de ettől még nagyon örülök a hírnek! :)

 

 

2012-ben akkor nagy SW saga fórumtali az IMAX bejárata előtt? :)
Ez lesz az első program, amit 2012-re tervezek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon nagy hír. Csak így belegondoltam, hogy hány jelenet lesz nagyszerű 3D-ben. Pildihez hasomlóan én is mind a 6 filmet moziban láttam(a régi trilógiát írdatlan sokszor), de most újra jó lesz beülni rá. Ja és választ kaptunk a "Mi lesz a saga jövöje?" kérdésre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a CGI Yodát könnyebb lesz 3D-síteni, így elképzelhető a CGI. Már eleve létezik CGI Yoda, nagy marhaság lenne nem élni a lehetőséggel.

Épp írni akartam, hogy nagyot dobna az epizódon a báb Yoda CGI-re cserélése, mert szerintem a TPM egyik, ha nem az egyetlen gyenge pontja. A többi epizódban is akadnak hasonló apróságok, amiket jó lenne, ha figyelembe vennének, így tekinthetnénk az egész 3D-s saga-t egy legújabb Special Edition-nek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp írni akartam, hogy nagyot dobna az epizódon a báb Yoda CGI-re cserélése, mert szerintem a TPM egyik, ha nem az egyetlen gyenge pontja. A többi epizódban is akadnak hasonló apróságok, amiket jó lenne, ha figyelembe vennének, így tekinthetnénk az egész 3D-s saga-t egy legújabb Special Edition-nek. ;)
Szerintem a Blu-Ray változatot fogják dimenzionálni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a 3D lesz a nagy húzás.
Vajon eme hír után hényan fogják megvenni a "sima" Blu-rayt jövőre? Mert az tuti, hogy aki már a 3D-s tv-re gyűjt az lehet, hogy kivárja a 3D-s lemezeket is ;) Igaz, azt egyszerre nem tudja majd megvenni, de szép sorjában igen. Hú ha most belegondolok, hogy a 3D-s Blu-ray SW kiadás is hányféleképpen lesz variálva :) Ilyen díszdoboz, olyan díszdoboz. Gyűjtői kiadás.....

Lucas igazán örökbefogadhatna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon eme hír után hényan fogják megvenni a "sima" Blu-rayt jövőre? Mert az tuti, hogy aki már a 3D-s tv-re gyűjt az lehet, hogy kivárja a 3D-s lemezeket is :) Igaz, azt egyszerre nem tudja majd megvenni, de szép sorjában igen. Hú ha most belegondolok, hogy a 3D-s Blu-ray SW kiadás is hányféleképpen lesz variálva :) Ilyen díszdoboz, olyan díszdoboz. Gyűjtői kiadás.....

Lucas igazán örökbefogadhatna :)

Egy rajongó szerintem megveszi az összes kiadást ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy rajongó szerintem megveszi az összes kiadást :)
Nem feltétlenül :)

Extráktól függ, mert a filmeket (ha az SE változatok jelennek meg) csak emiatt nem fogom megvenni. ;)

Ha tömve lesz extrákkal, vagy ha az eredeti, moziban játszott verziót rakja rá (nem fogja) akkor igen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon eme hír után hényan fogják megvenni a "sima" Blu-rayt jövőre? Mert az tuti, hogy aki már a 3D-s tv-re gyűjt az lehet, hogy kivárja a 3D-s lemezeket is ;) Igaz, azt egyszerre nem tudja majd megvenni, de szép sorjában igen. Hú ha most belegondolok, hogy a 3D-s Blu-ray SW kiadás is hányféleképpen lesz variálva :) Ilyen díszdoboz, olyan díszdoboz. Gyűjtői kiadás.....

Lucas igazán örökbefogadhatna :)

Biztos lesz majd. Valamikor 2017 -ben. Jó várakozást. :) De ugye most nem kezdjük el ezt a témát? A GYU nyolc éves fennállása alatt már több kiadásban jelent meg mint az SW harminc év alatt. Nekem meg itthonra továbbra sem kell 3D, szal' nem érdekel ez a vonal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engemet érdekel(ne), mert ebben már több realitás lesz számomra. ;) 2017-re talán összekaparok annyit, hogy meglegyen a lemez(ek) alá való és a technológia is kiforr addigra. De addig ahogy mondani szokták, sok víz lefolyik még a Dunán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a hír az origóról. Csak azért linkelem be, mert az utolsó mondat elég gusztustalan.

Shootit Bujdosó Borinak?

 

2012 februárjában lehet a EP1 3D premier ;)

http://heatvision.hollywoodreporter.com/20...-exclusive.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez túl szép, hogy igaz legyen. ;)

Viszont így egyre valószínűbb, hogy az élőszereplős sorozatból nem lesz semmi.

Éppen ellenkezőleg szerintem ez az egész azért kell, hogy Lucas pénzt termeljen az élőszereplős sorihoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy csupán az anyagi haszon lenne a háttérben.

Lucas még mindig örömét leli az új technikák alkalmazásában.

 

Ráadásul 2017-ben lesz majd 40 éves a SW.

 

2005 óta először éreztem a régi borzongást a hír hallatán... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.