Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

IMAXban kevés az esélye. Hogy melyik a legjobb 3D-s terem az meg szubjektív. Nekem bejön a Westend, bár gond inkább azzal van, hogy maga a 3D-s film sajnos jóval sötétebb árnyalatú mint a hagyományos 2d-s mű.

Majd meglátjuk. Szó szerint. :D Megveszed a jegyeket? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha Amerikában is IMAX lesz, akkor itt is. Most alakítják át digitálissá az itteni termet, tehát kvázi nulla lesz a kópia költsége, remélhetőleg több filmet bevállalnak majd.

Ha IMAX lesz, akkor ugrani kell majd nagyon gyorsan a jegyekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor nálunk 02.09-én lesz, mert nálunk csütörtök a premiernap, odaát meg péntek :D Azért szoktunk egy nappal korábban látni premierfilmeket.

Jó hír, hogy már februárban jön, bár én kibírtam volna a várakozást, ha egy szép tavaszi napon mehetnénk mozizni a zord tél helyett. Hagyományosan a május az SW-filmek hónapja.

Nem tudnám megmondani, melyik 3D-terem a legjobb, én olyan kis eltéréseket nem igazán veszek észre, de nem is érdekel különösebben. Bár ha szinkronos lesz, akkor mindenképpen MOM :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudnám megmondani, melyik 3D-terem a legjobb, én olyan kis eltéréseket nem igazán veszek észre, de nem is érdekel különösebben. Bár ha szinkronos lesz, akkor mindenképpen MOM :D

 

Nem hinném. ;)

 

Ha nem lesz itthon, jönne valaki külföldre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naaaaa, ne túlozzunk :D Sokkal inkább gyors, a vén fejemmel :D

Meglátjuk, hogy jön ez majd össze jövőre. :)

És azt is mekkora lesz az érdeklődés. :) Szerintem nagyságrendekkel kisebb mint az Avatarra, szóval annyira nem kell paráznunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt is mekkora lesz az érdeklődés. :) Szerintem nagyságrendekkel kisebb mint az Avatarra, szóval annyira nem kell paráznunk. :)

 

Szerintem a világvége előtt mindenki látna akar egy 3D-s Star Wars filmet...nagy harc lesz az ülőhelyekért :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt is mekkora lesz az érdeklődés. :) Szerintem nagyságrendekkel kisebb mint az Avatarra, szóval annyira nem kell paráznunk. :)

 

Szerintem meg pont akkora. Irdatlan mennyiségü rajongó van. Oldie-nak baromira kell sietnie ha a premier hetének szombatjára akarunk menni. :D Mert ugye nem várunk egy hetet? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva engem leginkább a nyitószöveg érdekel 3D-ben. :D

Ne csigázz. :D

 

Szerintem meg pont akkora. Irdatlan mennyiségü rajongó van. Oldie-nak baromira kell sietnie ha a premier hetének szombatjára akarunk menni. :D Mert ugye nem várunk egy hetet? :D

Igazad lehet. :) Nézzük meg a lehető leghamarabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a dátummal mindjárt sokkal közelibbnek, valóságosabbnak érzem az eseményt. :) Nagyszerű, hogy ezt is megértük. :D És nem utolsósorban, megint láthatom a filmet moziban :) - az első és mindeddig utolsó alkalommal még nem igazán tetszett. :oops:

 

Amúgy szerintem a Westend 3D-s terme a legjobb.

Szerintem is. :) A Westend egyébként is az egyik legkényelmesebb mozi Pesten (és Budán).

 

Jó hír, hogy már februárban jön, bár én kibírtam volna a várakozást, ha egy szép tavaszi napon mehetnénk mozizni a zord tél helyett. Hagyományosan a május az SW-filmek hónapja.

A moziban szerencsére nem számít az időjárás, de igazad van. :) Ha kevesebb az ember holmija, már jobb. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben annyira nem vagyok biztos, mert a nézettségi listát most majd a klasszikus részek fogják visszafoglalni.

Figy, akkor egyezzünk ki abban, hogy minden évben az aktuális SW epizód üljön a legtetején. :D

Mire vége lesz a 6 filmnek, az Avatar csak a 7. lesz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, akkor egyezzünk ki abban, hogy minden évben az aktuális SW epizód üljön a legtetején. :D

Mire vége lesz a 6 filmnek, az Avatar csak a 7. lesz. :P

Ámen. :D Bár ha időközben elkészül a Mas Effect film akkor borul a bili. :P De legalább jót fogunk mozizni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. ;)

 

Ha nem lesz itthon, jönne valaki külföldre?

Bocsi, nem fogalmaztam egyértelműen: ha szinkronosan adnák, akkor biztosan a MOM-ban nézném, mert ott tuti lehet feliratos verziót nézni még akkor is.

Szinte biztosan nem mennék csak ezért külföldre. Az ország közepétől meg minden külföld elég messze van :)

 

Őszintén szólva engem leginkább a nyitószöveg érdekel 3D-ben. :D

Legjobb része lesz a filmnek :D Az IMAX-ben is mekkora már, amikor a film előtt elindul a 3D :)

 

Azt se felejtsük el, hogy a Baljós volt az a film, ami az Avatarig vezette a hazai nézettségi listát :D

Most visszafoglalhatja megérdemelt helyét :)

Ha összeadják a 2D vetítésekkel, akkor nagy valószínűséggel.

 

A moziban szerencsére nem számít az időjárás, de igazad van. :) Ha kevesebb az ember holmija, már jobb. :D

Hajaj, sok holmival van már pocsék tapasztalatom. Ilyenkor egy kabát, amit állandóan húzni-vonni kell, ha az ember nem teszi be a ruhatárba, baromira zavaró tud lenni. Amúgy is zavaró :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor egy kabát, amit állandóan húzni-vonni kell, ha az ember nem teszi be a ruhatárba, baromira zavaró tud lenni.

OFF: Én az ilyenek miatt szoktam kamu néven is magam mellé foglalni egy helyet a ruhák és a táska miatt. Azt on-lány már nem tudják lefoglalni, a kezdés előtt fél órával pedig nincs annyi vásárló már, hogy azt a helyet 100%-osan kiadják. Az esetek 25%-ában van csak az, hogy oda vesznek jegyet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.