Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Disney úgysem nyugszik míg az rajongókkal százszor meg nem veteteti ( pl: gold, diamond, golddiamond, meg ugye nem kell sorolnom) a filmet.

És a Disney személyesen odaáll melléd azzal, hogy vedd meg mindegyiket? :roll: Választasz egy variációt, megveszed és jó napot!

 

R2, rendes dolog volt, hogy megosztottad ezt az infót :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Disney személyesen odaáll melléd azzal, hogy vedd meg mindegyiket? :roll: Választasz egy variációt, megveszed és jó napot!

 

R2, rendes dolog volt, hogy megosztottad ezt az infót :)

 

Volt olyan időszakom amikor megvettem, aztán most tele van a "padlás". Mondjuk ez gáz amit most a Fox művel. 9 lemez egyben. 6 lemez fémtokban, az ember csak kapkodja a fejét. Ráadásul mind ugynaz mint a legelső 9 lemezes kiadás. Mos pont az a gondom hogy az EP VII-ből nem lesz választék, bár ahogy eddig álltak a dolgok (Marvel gagyi DVD-k) ez még mindíg jobb.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi! Pacsi a 3D kedvelésért!! ;) De szerintem itt szó sincs egymás torkának esésről :) A többség egyébként sem szereti a 3D-t. Én ezt elfogadom.

 

Azt meg valamiért nem hiszem, hogy ne lenne 3D kiadvány eleve. Az Avatar tudtommal különleges eset volt anno. Persze sok minden lehet, és azok ellenkezője is. Én a magam részéről a 2D-s Blu-Ray kiadvány megjelenésének is felhőtéllenül örülnék kis hazánkban... 3D-snek nyilván még jobban, de ha csak 2D-s jön, hát akkor csak 2D-s jön. 3D-s beszerzem alternatív módon. :P De szerintem alapvetően lesz 3D-s kiadvány is, max tényleg nálunk nem.

 

Igen, igen . Az Avatar-t 5 évig kizárólag csak a Panasonic 3D tv-k mellé adták ajándékba. Ezért nem jöhetett korábban. Egyébként az Avatarhoz mérem a 3D-s filmeket, és nagyon-nagyon-nagyon kevés film üti meg a mérce alját se. Nekem a EP VII 3D szerencsére nem egy CC moslék minőségben volt meg. Van Pécsnek egy aktív szemüveges 4K-s mozija. Majdnem Avatar volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt olyan időszakom amikor megvettem, aztán most tele van a "padlás".

De ez miért a Disney sara? A te döntésed volt, hogy minden sz*rt megvettél és te is az egyike voltál annak, aki ezáltal jelezte felé, hogy van rá igény. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor? Hol? Ne linkelj nekik úgysem veszik be! :P;)

 

De, de, de, de,de. Helló, hogy vagy Cimbora, hogy telnek ezek a vészterhes napok? Én azóta elmentem GYED-re, csak kapkodom a fejem hogy mik a fejlemények a munkahelyen.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Újabb hírek szerint a kiadvány három lemezt tartalmaz majd. Ezek közül egy DVD kettő pedig BD lemez.

Úgy is jó! Valószinüleg BD-n amúgy is a legfullosabbat veszem meg, de azthiszem dvd-n is megveszem.

Persze kérdés, hogy mi az a dvd amit a dupla BD-hez adnak?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TRON Legacy-nak van egy olyan kiadványa (nekem is ez van meg) ami szintén Disney és bár csak 2 lemezes: 1. BD - A film + extrák és a második lemez egy DVD, amin szintén a film volt. Hozzáteszem, azt nem tudom, hogy DVD-n is megjelent-e a TRON Legacy.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TRON Legacy-nak van egy olyan kiadványa (nekem is ez van meg) ami szintén Disney és bár csak 2 lemezes: 1. BD - A film + extrák és a második lemez egy DVD, amin szintén a film volt. Hozzáteszem, azt nem tudom, hogy DVD-n is megjelent-e a TRON Legacy.

Megjelent a Tron L., külön is dvd-n.

És szerintem a lesz ep7 Dvd is. A Bd mentes dvd országban ne lenne? ;)

 

Amúgy lassan felkerülhetne már előrendelési státuszba nem?Kiváncsi vagyok milyen lesz a tok borítója!

Steelbook? Stb?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. iTunes -on március 15 -én lesz elérhető a film. Most már szinte biztos az április elejei megjelenés. Források szerint most már bármelyik percben várható a kiadvány bejelentése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper. De mi az az iTunes?

http://www.apple.com/itunes/

 

Akkor lehet, hogy marcius 15-16. környékén már lehet vadászni jó minőségű release-re? :hmm: Nem utasítanék vissza egy HD ripet.

Biztos lesz viszont én nem fogom megnézni! Megvárom a gyári BD -t, azt nem fogja verni semmi. Két hetet már kibírok (francokat, már most se bírom :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom és nem is tudlak kárhoztatni érte. Én viszont nagyon elhatároztam, hogy most már a hivatalos megjelenésig nem nézem meg, maximum moziban. Egyébként is elkezdetem készülni már rá, vasárnap az EPI -el. :P Szóval újra SAGA nézés folyamatban, most már a TFA tudatában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint megveszem, én is tervezek egy ep1-7 maratont (a TCW/Rebels kombót most kihagyom, lehet, hogy olyat nem is csinálok többet, hogy ezeket is közbeiktatom - nekem kicsit megtörik az animációs sorozatok - pláne, hogy hosszúak - az élőszereplős mozik hangulatát és lendületét).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.