Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A filmbe illesztve lennének jók, persze először jó lenne tudni mik ezek a jelenetek. :D

 

Tuti vétel!

 

Az bizony! Már alig várom, hogy itthon is megnézzem. Annak mindig van egy különleges hangulata.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülnék egy rendezői változatnak. Anno talán az X-men volt az amit például úgy adtak ki hogy egy lemezen rajta volt a mozi-változat és a hosszabbított is és lehetett választani hogy melyiket akarod látni. Hasonló jöhetne ide is. A hirek szerint a kivágott jelenetek legalább fél órát tesznek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lenne miből válogatni. Remélem arra is fény derül mik ezek a jelenetek. Abból amiket Bomarr rakott be úgy tűnik, hogy elég aslaposan meg van tervezve a Köztársaság. Karakterek, viszonyok, berendezkedés. Kétlem, hogy egy könyv vagy csak a háttér miatt kreálták volna őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szuper lenne ha a robbanás előtt lenne egy 2-3 perces jelenet, ami a Hosnian Prime-on játszódik és amiből vázlatosan kiderül, hogy milyen is ez a bizonyos új Köztársaság. A kancellár épp valami bulit tart amikor beüt a ménykű, nem? Legalábbis több másik szenátor társaságában van. Ha hallanánk hogy mi volt a téma a robbanás előtt az óriási lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szuper lenne ha a robbanás előtt lenne egy 2-3 perces jelenet, ami a Hosnian Prime-on játszódik és amiből vázlatosan kiderül, hogy milyen is ez a bizonyos új Köztársaság. A kancellár épp valami bulit tart amikor beüt a ménykű, nem? Legalábbis több másik szenátor társaságában van. Ha hallanánk hogy mi volt a téma a robbanás előtt az óriási lenne.

Fú, ez nagyon az előnyére válna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nálunk is jönni fog, és nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én szeretnék a filmben látni esetleges kivágott jeleneteket is. :)

 

Amíg a ProVideonál vannak a Disney jogai, erre kicsi az esély. Hallottam pletykákat, hogy Bontonfilm tárgyal a Disneyvel csak és kizárólag SW ügyben, de még semmi biztosat nem tudni.

 

A premier bemutató is kényes volt, de ott a Fórum a forgalmazó (ha jól tudom), így az a vita, ami a ProVideo és a Disney kapcsolatát terheli, nem befolyásolta az ügyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szuper lenne ha a robbanás előtt lenne egy 2-3 perces jelenet, ami a Hosnian Prime-on játszódik és amiből vázlatosan kiderül, hogy milyen is ez a bizonyos új Köztársaság. A kancellár épp valami bulit tart amikor beüt a ménykű, nem? Legalábbis több másik szenátor társaságában van. Ha hallanánk hogy mi volt a téma a robbanás előtt az óriási lenne.

Igen, valami magasrangú fogadás lehetett. Egy ilyesféle kivágott jelentnek én is örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Blu-ray.com szerint április 5 -én jön majd a film. Formátumok: DVD, BD. Kicsit korainak érzem még akkor. Kíváncsi vagyok honnan van az infójuk. Elég megbízható az oldal. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abrams megerősítette, hogy lesznek visszarakott jelenetek a BD kiadásban. Nem sok, de lesz. :)

Erről kaphatnék egy forráslinket? Mert sokszor hallottam már ilyen kijelentést, aztán rendre ugyanaz a film került a lemezre, mint ami a moziban ment (khm... Prometheus...), a "visszarakott" jelenetek meg csak extrák voltak.

Remélem ebben a kevésben Korr Sella történetszála van benne. Ha az belekerülne, az nagyon jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ezt végighallgatva csak annyi bizonyos, hogy rajta lesznek a Blu-rayen, de arra persze nem kérdezett rá ez a rendkívül okos ember, hogy milyen formában. Valóban, ennél jóval fontosabb, hogy ki lőtt először... :facepalm:

Vagy milyen színű fénykardja lenne Abrams-nek. Engem speciel rohadtul bosszantott a muksó. Utálom, amikor valaki ilyen baromságokat tud csak kérdezni. Képzelem, mi járhatott Abrams fejében (mondjuk látszik az arcán). :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli...ha lenne magyarul már nem tele lenne a net is vele? Vagy ez a fórum? :)

Egy idejenem nem olvasgattam már a Disney féle BD hisztiről.

Szóval akkor úgy állunk, ahogy korábban; hogy nem lesz, csak dvd-n..

Az ember azért reménykedik, mert a premier dátumban is megkönyörültek rajtunk,

és lehet, hogy álmodtam, de mintha már egyszer olvastam volna, hogy kivételesen lesz, hogy a Bontonfilm tárgyal a Disney-vel, vagy valami ilyemsmi.

Gondoltam, hogy bekérdezek, olyan sok a nálam informáltabb tag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.