Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is megjött. :yeah: Nagyon szép, nem karcos sehol. :P

Az első dokumentumfilmet már majdnem végignéztem, csak közben elkérték a tévét.. de eddig le vagyok nyűgözve, nagyon tetszik! :)

 

off

Frenkie, nem váltanál avatart? Ugyanis az enyémet használod. :oops: Lefelé görgetve a hozzászólásokat majdnem azt hittem, hogy már hozzászóltam, csak nem emlékszem rá... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megjött. :yeah: Nagyon szép, nem karcos sehol. :P

Az első dokumentumfilmet már majdnem végignéztem, csak közben elkérték a tévét.. de eddig le vagyok nyűgözve, nagyon tetszik! :)

 

off

Frenkie, nem váltanál avatart? Ugyanis az enyémet használod. :oops: Lefelé görgetve a hozzászólásokat majdnem azt hittem, hogy már hozzászóltam, csak nem emlékszem rá... :D

 

Pedig tegnap váltottam erre. Az avatar-listában volt. Azt nem tudtam hogy nem lehet 2 embernek ugyanaz. Akkor sorry, váltok. Én is pont azért váltottam le az előzőt, mert néha azt hittem én írtam a hozzászólást, pedig más(akinek ugyanaz az avatarja).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig tegnap váltottam erre. Az avatar-listában volt. Azt nem tudtam hogy nem lehet 2 embernek ugyanaz. Akkor sorry, váltok. Én is pont azért váltottam le az előzőt, mert néha azt hittem én írtam a hozzászólást, pedig más(akinek ugyanaz az avatarja).

Köszönöm. :)

Tudtommal senki nem tiltja, hogy két embernek ugyanaz legyen az avatarja, csak hát zavaró jelenség, ha ilyen adódik, pont azért, mert egymást elsősorban "látásból" ismerjük fel és csak másodsorban a név alapján, legalábbis én így vagyok vele. Egyszerűbb követni a hozzászólásokat, ha az avatarok egyediek és megkülönböztetik egymástól a tagokat.

Off vége

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a nagy dokumentumfilmet is, szerintem kiváló lett, jól érzékeltették az előkészületeket és a forgatást is. Igazán hangulatba hozott. :) Érdekesség, hogy alatta szinte 80% -ban PT zene szólt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem az extra lemezt!

Nagyon jó és tartalmas szerintem. Régebben a kivágott jeleneteket tartottam mindig a fő extrának.

Ezúttal valóban jó, hogy a vágóasztalon maradtak. Azthittem köztük lesz, a kastély-beli jelenet, ahol Maz használja az erőt, de nem volt a lemezen..

Mindegyik extra tetszett, még a Force for Change is, mert volt benne egy óriási poén Harrison Ford-dal. "Ki a kedvnc szereplőd?" :lol:

A fő dukumentumfilm persze a leginformatívabb, de a rövidek is jók.

Luke övét láthatjuk néhány eddig nem látott kameraállásból is a lemezen -már meg nem mondom hol-, de a kard szerintem nem volt rajta a forgatáson. :(

 

A DVD menüje abszolúte a BD butított változata, szóval hálisten nem egy állókép..

 

Ja és vissza a BD-re: Jó, hogy a film lemezén a "töltő-képernyő" a saga BD-hez hasonlít. csak itt BB-8 pörög nekünk, nem R2! :clap:

 

Másnak is feltűnt, hogy az O-ring-en a logóban a "W"-be belecsempészték Luke-ot? :yeah:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sasoltam Hamill övét, és tényleg nem fityegett ott a kard. Viszont a kellékek között az ep6-os markolat már többször is feltűnt, szóval újra elkészítették. Csak lehet, hogy feleslegesnek vélték feltenni, hiszen a filmben az öve sem igazán látszik és nem is használja. Anno Ben övén sem lógott mindig ott az ep4-ben, bár igaz, többnyire a lakásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg fura volt, ahogyan pl. Hamill kiejti a Kylot.

Jók az extrák, de a kisfilmek elég rövidek voltak. Főleg a zenésből és az olvasópróbából néztem volna még valamennyit, és a vizuális effektek is megértek volna még egy kis időt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan most màr nekem is a fekete. Fél órája vettem a DP-an lévő MM-ban. Csak 2 db volt a feketéből. A fehérből több leledzett a polcon.

Jelenleg a vétel örömére kitünő belga meggysört kortyolgatok a Pépi sörözőben. ��Ma még megnézem a filmet és pár extrát is.

Nem látom a hibát a leírtakban! :D Egészségedre! :sor:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes. Az Aurora lejátszó onnan kezdi a filmet mikor mutatják a rohamoszikat a leszállóegységben. Se a nyitószöveg nincs se alulról a csillagromboló. Az első kocka hogy villognak a fények a leszállóegységben a rohamoszik között. Nem lehet visszamenni az elejére sem a csúszkával, sem menüből. Mi lehet a gond. Más nem tapasztalt ilyet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes. Az Aurora lejátszó onnan kezdi a filmet mikor mutatják a rohamoszikat a leszállóegységben. Se a nyitószöveg nincs se alulról a csillagromboló. Az első kocka hogy villognak a fények a leszállóegységben a rohamoszik között. Nem lehet visszamenni az elejére sem a csúszkával, sem menüből. Mi lehet a gond. Más nem tapasztalt ilyet?

Nem. Hálaég minden tökéletes. Nem tudom mi lehet a gond, de részvétem. Tudom most mit érezhetsz.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezért preferálom az asztali BD lejátszót. Ott mindig minden tökéletes. :)

Ja, mondjuk nekem is "asztali" van. Bele se gondoltam, hogy mi lehet az "Aurora". Nekem idegenül hatott. Azthittem egy lejátszó-márka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes. Az Aurora lejátszó onnan kezdi a filmet mikor mutatják a rohamoszikat a leszállóegységben. Se a nyitószöveg nincs se alulról a csillagromboló. Az első kocka hogy villognak a fények a leszállóegységben a rohamoszik között. Nem lehet visszamenni az elejére sem a csúszkával, sem menüből. Mi lehet a gond. Más nem tapasztalt ilyet?

Dobtam egy PM-et ez ügyben. Sajnos ez az Aurora egyik betegsége, ami csak a Star Wars filmeknél jelentkezik (szám szerint az ep1-3-nál és ezek szerint az ep7-nél), meg a TCW 4. évadánál. Sehol máshol nem találkoztam ezzel a gonddal. Az Aurora nem az SW barátja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezért preferálom az asztali BD lejátszót. Ott mindig minden tökéletes. :)

 

Jó a pc-s is csak meg kell találni a megfelelő szoftvert és Dzséjt segítségével sikerült is. Nehogy már kitoljon velem egy vacak gép. :D Attól hogy van egy kis probléma attól nem kell rohanni asztalit venni, hanem a problémát kell orvosolni, hisz a bd-olvasós optikai meghajtó ugyanaz fizikailag mint egy asztali lejátszó. Tehát nehogy már ne játssza le.

 

 

Dobtam egy PM-et ez ügyben. Sajnos ez az Aurora egyik betegsége, ami csak a Star Wars filmeknél jelentkezik (szám szerint az ep1-3-nál és ezek szerint az ep7-nél), meg a TCW 4. évadánál. Sehol máshol nem találkoztam ezzel a gonddal. Az Aurora nem az SW barátja.

 

 

Köszi a segítséget.

 

 

 

Szóval megnéztem a filmet. A képminőség és hangok elképesztően jó minőségűek. A szomszédok is biztos élvezték, adtam rá kakaót. A kedvenc akciójelenetem mikor Rey és Finn menekülnek a Falconnal a Jakkun mindent ütött mind hangzásban mind képminőségben. Nagyon megérte az árát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem rá, hogy hónapokig nem tudtad megnézni a SAGA BD -t valami kodec miatt. Nálam ilyen nem létezik, ki is vágnám az ablakon az egészet ha valami genyó program miatt hónapokat kellene várnom egy ilyen eseményre. ;) Sose fogok PC -n BD filmeket nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem rá, hogy hónapokig nem tudtad megnézni a SAGA BD -t valami kodec miatt. Nálam ilyen nem létezik, ki is vágnám az ablakon az egészet ha valami genyó program miatt hónapokat kellene várnom egy ilyen eseményre. ;) Sose fogok PC -n BD filmeket nézni.

Én úgy vagyok vele, hogy akármennyire is imádom a Star Warst, a kedvéért nem fogok venni új tévét (sajnos nem állok annyira jól), a százkilós CRT meg... hogy is mondjam, akkor már nézhetném VHS-ről is. :D

 

Gépen viszont a Full HD monitoron elég szépek a BD verziók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.