Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Emlékszem rá, hogy hónapokig nem tudtad megnézni a SAGA BD -t valami kodec miatt. Nálam ilyen nem létezik, ki is vágnám az ablakon az egészet ha valami genyó program miatt hónapokat kellene várnom egy ilyen eseményre. ;) Sose fogok PC -n BD filmeket nézni.

 

De én türelmes vagyok. :D:evil: Aztán csak sikerült. Sőt az a durva hogy magától megjavult. De még egyszer hogy világos legyen. Ez csak szoftverprobléma. Ha a lejátszódban se lenne jó a szoftver az sem játszaná le. Ne nézzük már le a másikat mert esetleg nem a nagy és kiváltságos asztali lejátszón játssza le a bd-filmjeit. Vagy szerinted azért gyártanak bd-s olvasókat hogy ne lehessen használni? Ugye hogy nem. Hiába irogatod az ellenkezőjét a te asztali lejátszódban ugyanaz van fizikailag mint az én optikaimban. Ráadásul eleget foglalkozom számtechel(jó sok gép összerakása után) hogy tudjam mi a dörgés. Kinek is kellet új asztalit vennie mert már nem olvasta be a bd-ket? Hát nem nekem. Nekem kellett tavaly elővenni a dvd-t mert a NAGY asztali lejátszó bekrepált? Nekem a mai napig lejátszik minden bd-t, nem kellett cserélni. A hónapokigat meg hagyjuk szerintem mert az az én marhaságom volt, , mert ugye hónapokig nem néztem rá. Lehet a hiba után már 2 héttel ment volna csak engem nem érdekelt. Szóval ha nem értessz valamihez nem feltétlenül kéne beleszólnod.

Bocs de ezzel a lenéző stílusoddal kicsit kiakadt nálam a barométer.

Vagy szerinted nem tudnék megvenni egy asztalit? Nem olyan sokba kerül már.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem kifejezetten idegesít a fizikai adathordozó nyekergése. A lakásban van nagyképernyős TV (bár én nem nézek TV-t) és oda vettem egy ASUS média playert. A testvéremnek is vettem egyet a születésnapjára, aki ezért le is szokott a fizikai adathordózóról. A gépemben van Blu Ray író, de csak archiválásra használom. A házimozi projektoromat eladtam két hete, csak az erősítőt és a hangfalakat őriztem meg. Eddig is mindent a gépemen néztem, aminek az érdekében vettem is egy olyan monitort, aminek az árából nagyképernyős TV-t is vehettem volna. Ez színkalibrált, mert nálam nagyon fontos, hogy a film színhelyesen legyen megjelenítve. A BR korongok nyekergését éppen úgy utálom, mint a tápok hangját. Ezért is van olyan tápom, amiben a hűtőventillátor csak akkor működik, ha extra terhelést kap. Tehát a tápom filmnézés alatt passzív módban üzemel. Csak a VGA/CPU hűtők forognak, minimális hanggal.

 

"A szegény embereknek nagy tévéjük van, a gazdagoknak nagy könyvtáruk"

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem kifejezetten idegesít a fizikai adathordozó nyekergése. A lakásban van nagyképernyős TV (bár én nem nézek TV-t) és oda vettem egy ASUS média playert. A testvéremnek is vettem egyet a születésnapjára, aki ezért le is szokott a fizikai adathordózóról. A gépemben van Blu Ray író, de csak archiválásra használom. A házimozi projektoromat eladtam két hete, csak az erősítőt és a hangfalakat őriztem meg. Eddig is mindent a gépemen néztem, aminek az érdekében vettem is egy olyan monitort, aminek az árából nagyképernyős TV-t is vehettem volna. Ez színkalibrált, mert nálam nagyon fontos, hogy a film színhelyesen legyen megjelenítve. A BR korongok nyekergését éppen úgy utálom, mint a tápok hangját. Ezért is van olyan tápom, amiben a hűtőventillátor csak akkor működik, ha extra terhelést kap. Tehát a tápom filmnézés alatt passzív módban üzemel. Csak a VGA/CPU hűtők forognak, minimális hanggal.

 

"A szegény embereknek nagy tévéjük van, a gazdagoknak nagy könyvtáruk"

 

 

Ez a lényeg. Nekem is nagyon jó pc-m van simán játssza le a bd-ket. De Odynak ha egy kis szoftveres gond van azt jelenti hogy a pc-n szar lejátszani a bd-ket és csúsztat mert mint említettem mikor nem játszotta le őket a Win 8 akkor utána nem is érdekelt sokáig, tehát lehet hogy már 1 hét múlva lejátszotta volna őket csak én nem néztem meg. Ja és a nagy asztali bd-je bedöglött, és egy csomó tcw részt le sem játszott, míg az én pc-m mindent lejátszott, legyen az mkv, avi stb.. Nemhiába a pc a legjobb multimédiás lejátszó, mert mindenre van program, mig az asztali lejátszók csak adott kódolású filmfájlok lejátszására alkalmasak. Ha utána kifejlesztenek egy új kodeket akkor az a lejátszó halott.

Na mindegy Ody ezzel a beírásával az élettől is elvette a kedvem, nemhogy az EP7 bd-től. Hisz ő soha nem játszaná le pc-n ezért aki lejátssza az prosztó senki és megvetendő alany.

Ezen a fórumon már az is számit ki min játszsa le a bd-t. Ha nem asztalin megkapod a jelzőt. Az nem baj ha megoldottad és minden ok és full hd-s 24 colos ledes monitoron megy. Ha nem Panasonic plazmán akkor ki vagy átkozva Ody köreiből.

Ja és emiatt soha ne írd be ha véletlenül bajod van a lejátszással hisz jönni fog a lekezelő szöveg. Asztalin kell lejátszani nem pc-n. Nagyon bánom már hogy mertem segítséget kérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemhiába a pc a legjobb multimédiás lejátszó

 

Ezt én is így gondolom! :)

 

Az asztali lejátszóknak már rég leáldozott. A világ felhő alapú tárolásra rendezkedik be, nincs is értelme ezen vitázni. Az internet közvetlenül lesz rajta a TV-n (már most is így van), amivel az egyéb közbeiktatott eszközök feleslegessé is válnak.

Szerintem ez meddő vita és nem is folyok bele, csak leírtam, hogy én olyan monitoron nézem a filmeket, aminek az ára egy TV árával ér fel és mivel ismerem a monitorokat, tudom, hogy a megjelenítésben sokkal előrébb tartanak, mint a TV-k. Ez természetes is, hiszen PC-n előbb érhető el a 4-8k-s tartalom, mint fizikai adathordozón. A minőségi VGA kártyák és a minőségi monitorok olyan kalibrációs lehetőséget kínálnak, ami mellett a TV készülékek labdába sem rúghatnak. De olyat sem hallottam még, hogy egy profi kiadványszerkesztő TV-n dolgozott volna. Arra ott az Apple. :D

 

Szerintem sem kevesebb az, aki monitoron nézi, hiszen (saját példámnál maradva), egy jó monitor éppen olyan drága, mint egy jó TV. De az sem baj, ha az embernek csak TN paneles készüléke van, mert az egész vita úgy ahogy van, baromság.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem durva egy kicsit ez a reakció azért? A lekezelésnek és lenézésnek nagy része nekem a sztorihoz hozzáköltöttnek tűnik, Ody sehol nem írt ilyeneket. Leírta a véleményét, hogy ő nem fog PC-n Blu-Rayt nézni, jobban szeretné asztali lejátszóval, TV-n megjelenítve. Lelke rajta, mindenki úgy nézi, ahogy akarja. Én meg nézem PC-n, mert én meg úgy akarom, és kész. Szerintem ez teljesen normális, mindenki úgy filmezik, ahogy kedve tartja, meg ahogy lehetősége van rá. Ha pl. lenne sok pénzem, lehet, hogy vennék egy nagy TV-t én is, bár nem valószínű, mert nem nagyon használnám, és az 1080p-s monitor nekem teljességgel megfelel, sőt, az olcsóbb tévék még a mai napig gyakran csak 720p-sek, már amennyire látom a boltokban.

 

Lényeg a lényeg, szerintem kicsit durván neki lett támadva Odynak emiatt... én is éreztem az élt abban, amit írt, de szerintem lehet hasonló éllel is válaszolni, nem kell feltétlenül kvázi egyből elküldeni a másikat a picsába. :D Már elnézést a szóhasználatért.

 

A technikai részével egyetértek, ha kifejlesztenek egy új kódolást, akkor a PC-n max. frissítek, de az asztali lejátszóval már nehezebb a téma. (Hozzáteszem, márkásabb asztali lejátszóknál is simán lehet firmwaret/mikrokódot frissíteni adott esetben. ;))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Térjünk vissza a VHS korszakba. Csak betettük a videó magnóba, aztán "futott a program". Néha ugyan kicsit meggyűrte a szalagot, az ötvenedik megnézés után már a színek is megkoptak, a hang is sercegett, de az még egyszerű volt. Se programok, se menük, se chapterek, abban az időben minden szebb volt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a filmnézés "ódivatú" élményét szeretem. Ezért van asztali lejátszóm, és igen történetesen egy Panasonic Plazma TV-m.

Szeretem kézbevenni a szép "fizikai" adathordozót, betenni a lejátszóba, hátradőlni vagy hátrafeküdni és megnézni a nem kis képernyőn.

Az én gépem viszonylag hangos. Többek közt ezért sem jöhet szóba filmnézés a segítségével. És itt ülni előtte sem egy filmnézős élmény nekem.

Nem átkozok senkit én sem a szokásaiért, módszereiért.

Kiváncsiságból kérdezem Zééé, hogy mekkora az általad írt monitor? És hogy milyen távolságból milyen kényelmi helyzetből nézed?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a PC-n lejátszós párton vagyok, ha abban van Blue-Ray meghajtó akkor feleslegesnek érezném egy lejátszó megvételét, a gépet meg össze lehet kötni TV-vel is csak megfelelő kábelek kellenek hozzá. Az én gépem 7+ éves és nem hangos, ha a hangszórókból szól valami egyáltalán nem hallani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ez a téma... nos értem, megértem és el is ismerem mindazt, amit pl Zééé szépen leírt a dologgal kapcsolatban. Jómagam is rendelkezem Blu-Ray íróval és már sok éve megvan. A monitorom egy egész jó 23"-os FULL HD monitor, amiben beépített digitális tuner is van, de azt mondhatni egyáltalán nem használom + passzív 3D-t is tud. A monitort nagyon szeretem munkára és játékra egyaránt használni. Filmet/sorozatot már ritkábban nézek róla. Ez nem azért van, mert a monitorom sz*r lenne erre a célra (mert igencsak jó!!!) inkább velem van "baj" ilyen téren. Egyszerűen kényelmetlen a monitorom előtt ülve megnézni egy 2 órás vagy hosszabb filmet. + nekem nem elég a 23" filmnézésre. Megjegyzem továbbá, hogy a gépemre rá van kötve egy a fő monitor mellett segédmonitorként egy 19"-os 4:3-as képarányú LG Flatron L1953S monitor, ezt ritkán használom, de adott esetben nagyon jól tud jönni kiegészítendő a fő monitort.... illetve rá van kötve egy FULL HD-s 82 centis Samsung LED tévé is. A tévé pont szemben van az ággyal egy jó hosszú HDMI kábellel van a géphez kötve, és csak akkor kapcsolom be, amikor a gépről kitolok rá valami filmet vagy sorozatot. Frankón végigheverek az ágyon és mehet a tunyulás :P

 

De valahogy mindezek ellenére is van a saját szobámban is egy 3D Blu-Ray lejátszó külön a tévére kötve és van lent a nappaliban is a nagy passzív 3D-s tévémre is kötve külön egy asztali BD lejátszó, mely lejátszó médiaplayerként is funkcionál, ahogy a szobámban lévő is, mert mondhatni a jelenleg elterjedt formátumok közül mindent visz... és nem csak lemezről, hanem USB-n keresztül pendriveról, külső vinyóról egyaránt.

 

És talán ide kötném a filmek gyűjtését is. Hiába érhető már el egy csomó dolog digitálisan, valahogy kötődöm a kedvenc filmjeim hivatalos kiadványaihoz. Jó érzés a tulajdonomban ez által a gyűjteményemben tudni őket. De ha ezen kiadványokról van szó, akkor általában az asztali lejátszókat használom. Próbálkoztam én még anno réges régen PowerDVD azon verzióival, amelyek már ismerték a BD-t illetve a TotalMedia Theatre szoftverekkel, de egyik sem volt valahogy az igazi. Pláne ha meg 3D-s Blu-Ray lemezt akartál velük nézni pláne fel volt adva a lecke... meg lehetett oldani, de nehézkesen. Egy idő után lesz*rtam és csak az asztali jött szóba BD lemezek esetében, de most ez az Aurora program (amiről korábban nem hallottam) felkeltette az érdeklődésemet, ám az, amit Frenkie és Dzséjt is írt, hogy nem szereti az SW kiadványokat egyúttal kicsit meg is ijesztett. (Apropó lett erre egyébként valami megoldás?) Mindenesetre ki fogom próbálni ezt az Aurorát.

 

Az a lényeg, hogy én valahogy a két lehetőség között leledzek.... de monitorról nem szeretek filmet nézni, mert lusta dög vagyok és nekem kifejezetten kényelmetlen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most ez az Aurora program (amiről korábban nem hallottam) felkeltette az érdeklődésemet, ám az, amit Frenkie és Dzséjt is írt, hogy nem szereti az SW kiadványokat egyúttal kicsit meg is ijesztett. (Apropó lett erre egyébként valami megoldás?)

Van: az Aurorát gyártó cégnek van egy színben meg néhány apróságban más BD lejátszója, Aiseesoft Blu-ray Player néven kell keresni az nmagon. Ugyanolyan fapados, de ez viszi az SW BD-ket.

 

Én meg nem is értem, mire fel ez a vita. Tény, PC-n bonyolultabb, sajnos a BD kiadók féltik a portékáikat mindenféle kalóztevékenységtől, ezért úgy telesz*rják a lemezeket másolásvédelemmel, hogy ahhoz nehéz programot írni. A PowerDVD sokáig nagyon jó volt, de aztán összevesztek a Microfossal, és a Win 8 óta már nem működik eme program eme operációs rendszereken. Szóval maradnak a fapados alternatívák, amik amúgy csak elsőre tűnnek bonyolultnak, mert pöcre ugyanúgy futnak, mint bármilyen más médialejátszó program. Sőt, az Aurorában és az Aiseesoftban az a szép, hogy még azt is megjegyzik, mit játszottak le korábban, és ha újra beteszed azt a lemezt, automatikusan indulnak. Igaz, a lemezek menüjét nem tölti be, helyette van egy pofonegyszerű menü, de a film a lényeg úgyis.

Tény az is, hogy asztali lejátszón egyszerűbb az élet. Beteszed, lejátssza, vége. Plusz ott a távirányító. Nem csoda, hogy azt preferálják, és még én is tervezem, hogy veszek egyet, pont azért, mert kényelmesebb. Pedig aztán én full kényelemben nézek az extra csendes PC-n BD filmeket, a szobám méreteihez teljesen passzoló HD Led tévémet, ami egyben a mozitorom is, csak ki kell fordítanom oldalra, és máris ágyból filmezhetek. És mivel a számítógépasztal sincs messze, az egér ott van mellette távirányítónak. Na, ezt übereljétek. :P

És igen, a PC a legjobb multimédiás eszköz, de ettől még nem az egyetlen, pláne nem manapság, amikor a PS4, az Xbox One, de már a smart tévék is képesek arra, amit a PC is nyújtani tud. Oké, smart tévén még nem fogom a Doomot futtatni, de ha teret kap a streamelős játékszolgáltatás - amire nagy esély van -, akkor ez is felmehet a listára. De az is tény, hogy egy jó multimédiás PC nem két fillér. De egy isteni házimozi rendszer sincs lemaradva tőle.

De a lényegen ez nem változtat: az asztali lejátszó, a PC BD optikai megható, a PS4, az Xbox One, monitorok és a tévék is tökéletes élvezetet adhatnak a filmnézésben, maximum a pixelb*zik őrlődnek a jelentéktelen különbségeken. Szóval kár azért besértődni, mert valaki az egyik, nem a másik mellett teszi le a voksát ilyen-olyan okból, és ezt el is mondja, teljesen normálisan. Azt meg már csak csendben jegyzem meg, hogy az optikai meghajtók sem húznak ki 5-6 évnél többet folyamatos használat mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem is értem, mire fel ez a vita.

Szerinted én értem? Arra jövök fel reggel, hogy én vagyok a köcsög aki lenézi a másikat mert annak nincs asztali lejátszója meg lapos TV -je. :facepalm: Zééé meg adja alá a lovat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek ahogy kényelmes. Én filmet és sorozatot is fekve szoktam nézni, ebből a pozicióból viszont csak nagyképernyőn van értelme "mozizni", ezért ezekre a 117 cm-es full HD Sony Bravia TV-met használom. A monitorom túl kicsi lenne. Blu-ray lejátszóként a PS4-esem funkcionál. Korábban asztali lejátszóm volt, de mivel mindent amit az tudott tudja a konzol is, ezért csak egy fölösleges dobozzá vált a TV mellett. De a nappalinkban a Smart TV-re például asztali lejátszó van kötve. Az ott teljesen jól szuperál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A méret nem számit, és csak nézőpont kérdése. Ismerős? Nem kell 2 m átlójú tv, mert minek. Ülj közel ahhoz amid van. Az a lényeg hogy a látóteredet kitöltse. Én 82 cm tv-t nézek kb fél méterről. Elég részletgazdag úgy érzem. De a monitoromon is volt már bensőséges SW élményem. Szóval jobb, és olcsóbb mintha 3 méterről bámulna az ember bármit is.Nekem is volt Power DVD a pc-men, de csalódtam benne. Állandóan egy 2 cm-es fekete keretben volt csak hajlandó megjeleníteni a filmeket a TV-n, és az istennek sem tutam beállítani, ráadásul nem volt jóban az egérrel. Nehézkes volt. Jött az asztali lejátszó, ami teljesen jó.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé meg adja alá a lovat...

 

Mindjárt én vagyok a hibás...egyébként Frenkinek igaza volt, Star Wars kiadványok kapcsán mindig leírod, hogy a tévéden mennyivel jobb Star Warst nézni. Ha más ugyanennyiszer leírja, hogy miért nem akar mondjuk brománcot az EPVIII-ba, azt meg szétszeditek. Kicsit idegesítő már, hogy minden kiadvány kapcsán leírod a dolgot. Éppen olyan idegesítő, mint folyton felemlegetni a prequel hiányosságait, vagy az EPVIII esetleges buzulását. NE alkalmazz kettős mércét, én pedig nem adtam Frenkie alá a lovat, szóval ne támadj!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose támadtam Frenkie -t vagy mást azért amije van, vagy ahogy nézi a filmet. Szíve joga. Amivel most vádolsz, hogy megint beírtam, mekkora k*rva fasza TV-m van és majd jól élvezkedek rajta, meg egyszerűen nem igaz. Meg mertem említeni, hogy én hogy nézem. Ebből kijött az ami, olvasható alább. Megint én vagyok a sz*r alak, a diktátor. Kibaszottul elegem van belőle, hogy a hétvégémet ilyen faszságokkal kell elbaszni, pedig annyira rákészültem, hogy jó lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt én vagyok a hibás...egyébként Frenkinek igaza volt, Star Wars kiadványok kapcsán mindig leírod, hogy a tévéden mennyivel jobb Star Warst nézni. Ha más ugyanennyiszer leírja, hogy miért nem akar mondjuk brománcot az EPVIII-ba, azt meg szétszeditek. Kicsit idegesítő már, hogy minden kiadvány kapcsán leírod a dolgot. Éppen olyan idegesítő, mint folyton felemlegetni a prequel hiányosságait, vagy az EPVIII esetleges buzulását. NE alkalmazz kettős mércét, én pedig nem adtam Frenkie alá a lovat, szóval ne támadj!

Na álljon meg a gyászmenet! Ody azon szokott lelkendezni, hogy mennyivel jobb a BD, mint a letöltött anyag, és ezek az írások főleg TCW és Rebels esetén vannak, mert legjobb tudomásom szerint, nem vesz minden évben SW kiadványt ezeken kívül, másrészt, nem egy nagy BD gyűjtő. Ez érthető, ráadásul, én is alá tudom támasztani, mert nekem is megvannak a TCW-k (amiket én anno még monitoron néztem, és úgy is ezerszer szebb volt a megvásárolt lemez, mint bármilyen letöltött videó), ráadásul, jó őket olvasni, mert pozitív előremozdítása a fórumnak, nem picsogás, nyafogás, károgás. Ha te ezt egy lapon kezeled egy alaptalan pletyka miatti folyamatos picsogással, akkor megkergültél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van: az Aurorát gyártó cégnek van egy színben meg néhány apróságban más BD lejátszója, Aiseesoft Blu-ray Player néven kell keresni az nmagon. Ugyanolyan fapados, de ez viszi az SW BD-ket.

 

Köszönöm komám, mindjárt rája is nézek vala!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankón végigheverek az ágyon és mehet a tunyulás :P

Én meg ettől kapok frászt, utálok ágyból tévézni :) De hát kinek mi az ízlése :)

 

Én is a PC-t preferálom, mert fölösleges többféle kütyüt venni, amikor egy is képes megoldani mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na álljon meg a gyászmenet! Ody azon szokott lelkendezni, hogy mennyivel jobb a BD, mint a letöltött anyag, és ezek az írások főleg TCW és Rebels esetén vannak, mert legjobb tudomásom szerint, nem vesz minden évben SW kiadványt ezeken kívül, másrészt, nem egy nagy BD gyűjtő. Ez érthető, ráadásul, én is alá tudom támasztani, mert nekem is megvannak a TCW-k (amiket én anno még monitoron néztem, és úgy is ezerszer szebb volt a megvásárolt lemez, mint bármilyen letöltött videó), ráadásul, jó őket olvasni, mert pozitív előremozdítása a fórumnak, nem picsogás, nyafogás, károgás. Ha te ezt egy lapon kezeled egy alaptalan pletyka miatti folyamatos picsogással, akkor megkergültél.

 

Nem erről van szó! Ody minden kiadvány esetén beírja, hogy mennyivel jobb az ő plazmája előtt kényelmesen fekve élvezni a filmet, mint egy számítógép előtt gubbasztani. Erre a sokadik melldöngetésre reagált Frenkie....szó nincs itt a BluRay vs warez vitáról. De nekem aztán teljesen mindegy, én csak megjegyeztem, hogy monitor előtt is lehet kényelmesen filmet nézni. Dícséretes, hogy bevéded a barátodat, de látod...nekem nem barátom Frenki, elég sokszor sértegetett már, de az igazság univerzális dolog. Ezt itt a fórumon kevesen értik. Frenkienek igaza volt.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ettől kapok frászt, utálok ágyból tévézni :)

Én csak azért, mert a párom úgy mindenen elalszik. És nem tud róla! :lol: Előbb tudom mikor alszik, mint Ő.

Frekvenciát vált a légzése és rászólok. Erre Ő visszamondja az utoljára hallott mondatokat bizonygatásképp az ellenkezőjét. ;) De a szeme csukva volt már.

Én nem alszom el fekve sem. Főleg nem sw-n! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem erről van szó! Ody minden kiadvány esetén beírja, hogy mennyivel jobb az ő plazmája előtt kényelmesen fekve élvezni a filmet, mint egy számítógép előtt gubbasztani. Erre a sokadik melldöngetésre reagált Frenkie....szó nincs itt a BluRay vs warez vitáról. De nekem aztán teljesen mindegy, én csak megjegyeztem, hogy monitor előtt is lehet kényelmesen filmet nézni. Dícséretes, hogy bevéded a barátodat, de látod...nekem nem barátom Frenki, elég sokszor sértegetett már, de az igazság univerzális dolog. Ezt itt a fórumon kevesen értik. Frenkienek igaza volt.

Gratulálok, légy büszke magadra. Megveregetném a hátadat, de most éppen nem érek rá, meg kell etetnem a csigákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok, légy büszke magadra. Megveregetném a hátadat, de most éppen nem érek rá, meg kell etetnem a csigákat.

 

Elég szomorú, hogy nem az elvek embere vagy. Te is nagyon jól tudod, hogy Ody számtalanszor beírta már a szokásos mantráját a plazmájáról meg azokról az emberekről, akik monitor előtt nézik a filmeket. Szégyen, hogy most is az ő pártját fogod, miközben Frenkie csak kimondta a nyilvánvalót. De te ilyen ember vagy és ezt mások is látják itt a fórumon. Igen...Ody megsértette azokat, akiknek csak monitorra futja és nem most, nem tegnap, hanem folyamatosan, amikor csak be lehetett írni, hogy ő neki plazmája van és az micsoda kényelem. Nagyon is örülök neki, hogy Frenkie tökösebb volt nálam, mert már én is be akartam írni nem most és nem tagnap, hogy kicsit sok már a plazmás melldöngetés. Az elv többet ér minden barátságnál. Köszönöm Frenkie, hogy ezt az eszembe juttattad. Nem beszélve arról, hogy elég gusztustalan csak azért támadni Frenkiet, mert Ody jobb barátod. Tessék kiállni Frenkie mellett is, ha történetesen igazat szól!

 

Ennek a fórumnak akkor lett vége, amikor eluralkodott a belterjesség. Turegga is ezért lépett le (jó barátom volt), de persze nem csak ő. :(

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a fórumnak akkor lett vége, amikor eluralkodott a belterjesség. Turegga is ezért lépett le (jó barátom volt), de persze nem csak ő. :(

Te miről beszélsz mégis? A további trollkodást (mert ez az) be lehet fejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.