Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody, kérlek, most próbáljuk lerendezni ezt az egészet. Muszáj alágyújtani? Bosszantó kis kullancs, tudom, de sz*rd le azt az idétlent, azt csókolom! Vagy bannold ki a francba, úgyse szeret idejárni. Csak zárjuk le ezt a vitát itt. Nem éri meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdezze meg! Majd pont őt kell megkérdezni.... Betegek vagytok, vele egyetemben. A negyven éves szűz meg a nagy Turegga....most hova sz*rjak?

Megsértetted Frenkiet a sokadik melldöngetéseddel. Neked van plazmád....mi hova sz*rjunk? Sajnos most nagyon nincs igazad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan szeretek ide járni. Igaz, túl sokat nem írok, mert amit le akarok írni, azt már mind leírtátok. De ez most kikívánkozik belőlem: azt gondoltam, itt egy baráti társaság van, legalább is a kemény mag. Ne ingassatok meg ebben a hitemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan szeretek ide járni. Igaz, túl sokat nem írok, mert amit le akarok írni, azt már mind leírtátok. De ez most kikívánkozik belőlem: azt gondoltam, itt egy baráti társaság van, legalább is a kemény mag. Ne ingassatok meg ebben a hitemben.

Baráti társaság van itt, csak van egy-két renitens. :) Ne foglalkozz a dologgal, a fórum szellemiségét nem fogja befolyásolni szerencsére. :)

 

Más: Nem tűnt fel esetleg másnak is, hogy onnantól mikor szétnyílik a szakadék Rey és Kylo között, kicsit felgyorsulnak a mozgások a filmben? Most néztem meg először Blu-rayen, és nagyon élveztem, de a vége nagyon fura volt. A szakadékos jelenetnél, ahogy rázkódik Rey, majd becsukódik a fénykardja és elviharzik, majd amikor Poe beteszi a térképet BB-8-be, mintha minden mozdulat egy picivel gyorsabb lenne a megszokottnál. Nálatok nincs ilyen érzés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baráti társaság van itt, csak van egy-két renitens. :) Ne foglalkozz a dologgal, a fórum szellemiségét nem fogja befolyásolni szerencsére. :)

 

Más: Nem tűnt fel esetleg másnak is, hogy onnantól mikor szétnyílik a szakadék Rey és Kylo között, kicsit felgyorsulnak a mozgások a filmben? Most néztem meg először Blu-rayen, és nagyon élveztem, de a vége nagyon fura volt. A szakadékos jelenetnél, ahogy rázkódik Rey, majd becsukódik a fénykardja és elviharzik, majd amikor Poe beteszi a térképet BB-8-be, mintha minden mozdulat egy picivel gyorsabb lenne a megszokottnál. Nálatok nincs ilyen érzés?

Nem tűnt fel ilyesmi. Furcsállom a dolgot. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Nem tűnt fel esetleg másnak is, hogy onnantól mikor szétnyílik a szakadék Rey és Kylo között, kicsit felgyorsulnak a mozgások a filmben? Most néztem meg először Blu-rayen, és nagyon élveztem, de a vége nagyon fura volt. A szakadékos jelenetnél, ahogy rázkódik Rey, majd becsukódik a fénykardja és elviharzik, majd amikor Poe beteszi a térképet BB-8-be, mintha minden mozdulat egy picivel gyorsabb lenne a megszokottnál. Nálatok nincs ilyen érzés?

A szakadékos jelenetnél már korábban is volt hasonló érzésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Nem tűnt fel esetleg másnak is, hogy onnantól mikor szétnyílik a szakadék Rey és Kylo között, kicsit felgyorsulnak a mozgások a filmben? Most néztem meg először Blu-rayen, és nagyon élveztem, de a vége nagyon fura volt. A szakadékos jelenetnél, ahogy rázkódik Rey, majd becsukódik a fénykardja és elviharzik, majd amikor Poe beteszi a térképet BB-8-be, mintha minden mozdulat egy picivel gyorsabb lenne a megszokottnál. Nálatok nincs ilyen érzés?

Nem, nekem nincs ilyen érzésem. Tegnap este/éjjel én is megnéztem, de az egyetlen, ami feltűnt, az egy rövid akadás, mikor hőseink megérkeznek D'Qarra, az viszont az optikai meghajtóm hibája volt (régen volt már ennyit nyüstölve, pénteken is két film, szombaton is két film).

Ami a film technikai oldalát illeti, elképesztően gyönyörű. A moziban sem volt ocsmány, az 1080p-s BD ripek sem voltak rosszak, de fasorban sincsenek a lemez anyagával. Tűles képek végig. Olyan részleteket lehet megfigyelni, hogy ihaj. Két dolog lepett meg: a halálfejes csóka ott van az ep4 Cantinájából Kanata kastélyában (szóval fel lehet írni még egy régi fajt a listára), a másik, hogy Maz kastélya körül egy rahedli hajó parkol. (Szóval Maz simán leléphetett az egyikkel.) És ki tudja még, hol mi lapul.

A hang is remek, nagyon dinamikus. Ilyenkor külön jó, hogy fejhallgatóval hallgatom a filmeket, mert tisztán átjön minden egyes hang. Például eddig fel sem tűnt, hogy a film végén Finn kórházi ágyánál ugyanaz a gépi pumpácsoló hang hallható, mint Padmé halálos ágyánál. :o

Összességében maximálisan elégedett vagyok a Blu-ray-jel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn kórházi ágyánál ugyanaz a gépi pumpácsoló hang hallható, mint Padmé halálos ágyánál. :o

Pedig ez már a moziban is feltűnt! Sőt kitárgyaltuk már a PT párhuzamok sorában is.

Jólvan, valamiről Te is lemaradhatsz néha! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, nagyon király minden ezen a lemezen. A kép és a hang fenomenális. Főleg úgy is az a hang, hogy nincs is HD erősítőm, de a régin is szuper hangja van. Tegnap kétszer néztem meg egymásután. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez már a moziban is feltűnt! Sőt kitárgyaltuk már a PT párhuzamok sorában is.

Jólvan, valamiről Te is lemaradhatsz néha! :evil:

Feledékeny ember volnék, vagy mi. De legalább sok dologra újra rácsodálkozhatom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, nagyon király minden ezen a lemezen. A kép és a hang fenomenális. Főleg úgy is az a hang, hogy nincs is HD erősítőm, de a régin is szuper hangja van. Tegnap kétszer néztem meg egymásután. :)

Na akkor végre megvolt a betevőd! Ki voltál éhezve már gondolom! :D

 

Feledékeny ember volnék, vagy mi. De legalább sok dologra újra rácsodálkozhatom. :D

A Te étvágyad is csillapodni látszik..Még a végén aláírást is változtatsz? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig az Egyesült Királyságban a fizikai hordozókon az első hét után a legsikeresebb film a Spectre című James Bond film volt. Abból fél hét alatt 576 ezret adtak el.

Az ep.7-ből 794 ezret. Egy hét alatt meglesz az 1 millió elkelt példány!

Meg is lett. :D Uk -ban minden rekordot vastagon megdöntöttek az eladások (DVD és BD). 1,247,622 korong fogyott el az első héten!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.