Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy kis ízelítő a specifikációkból. Hang: English 7.1 DTS-HDMA. :o:yes:

 

Exclusive Lithograph Set* PLUS up to $10 off your next purchase Offer**

 

Available to own Spring, 2016.

 

See Star Wars: The Force Awakens in theaters. Be the first to Pre-order today.

 

Lucasfilm and visionary director J.J. Abrams join forces to take you back again to a galaxy far, far away as Star Wars returns with Star Wars: The Force Awakens. The film stars Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew and Max Von Sydow. In High Definition Blu-ray and Digital HD.

 

* Pre-Order Star Wars: The Force Awakens on Blu-ray Combo Pack before the in-home release date and receive an Exclusive Lithograph set, while supplies last.

 

** Pre-Order Star Wars: The Force Awakens Blu-ray Combo Pack and get $10 off a future online purchase of $40.00 or more valid from in-home release date through 14 days after in-home release date. Restrictions Apply. See Details

 

Please note: Movie poster image displayed on page is for reference only and does not represent the final product or lithograph.

The bare necessities

 

Tech Specs:

 

Presentation: 1080p High Definition

Aspect Ratio: 2.40:1

Sound: English 7.1 DTS-HDMA / English DVS 2.0 Dolby Digital / French 5.1 Dolby Digital / Latin Spanish 5.1 Dolby Digital

Subtitles: English SDH, Latin Spanish, French-Canadian

Running Time: Approx 136 minutes

Rated PG-13

Blu-ray: For Region A use (Americas, East and Southeast Asia, U.S. territories, Bermuda) only

DVD: For Region 1 use (US and Canada) only

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti leszedem, mert nem láttam egészben az IMAX-os megtekintésünk óta. :) Bár tegnap elméláztam valamin a film végével kapcsolatban, úgyhogy elindítottam, hogy utána járjak. Nos, a Falcon Csillagpusztítóra landolásától kezdve jól végignéztem a filmet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig most igazán nem lehet panasz a szinkronra, leszámítva azt az überbrutál bakit... De abban egyet érthetünk, hogy manapság ennél sokkal szarabb szinkronok készülnek, úgyhogy nincs sok okunk sajnálkozni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan katasztrófa mint az ep.3 de nem is tud felnőni az eredetihez és ez épp elég baj.

Pontosan. Mellesleg, az a bődületes baki is éppen elég ok a panaszra, mert egy minőségi szinkron ekkora orbitális hibát nem hozhat össze. Eleve, már íráskor fel kellett volna tűnnie a szakinak, de ha máskor nem, átolvasáskor. Legalábbis remélem, hogy átolvassák, mielőtt leadják, bár a jelek szerint... Plusz én kolosszális melléfordításnak tartom a "feltámadt egy ősi Erő" szöveget is, ami épp csak új értelmet ad a jelenetnek, és erre a problémára már ezen a fórumon is volt precedens. Tény, korrekt, bár több sebből vért spriccelő iparosmunka, ami nem olyan rossz, mint néhány iszonyú sz*r szinkron (gondolok itt például az MCU-filmek szinkronjaira vagy az említett ep3-ra). De az, hogy nem olyan rossz, mint sok más szinkron, nekem még nem elég az üdvösséghez. És a fent említett két súlyos hiba éppen elég a panaszkodáshoz. A b*zivá avanzsált C-3PO-ról nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy infóm, ami teljesen titkos és egyáltalán nem (lenne) publikálható, de állítólag lesz itthon is. Csak 2D, de lesz. Áprilisban.

 

Semmi egyebet nem mondhatok, szerintem jövő hónapban lesz promózva.

 

Lécci, még ne reklámozzátok. Leveszik érte a fejemet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2! Most bioldoggá tettél! De komolyan! Jó nekem a 2D is, sőt! Nagyon köszi az infót! :hug: Csak hallkan jegyzem meg, ekkora bevétel után hülyék lettek volna nem kiadni. :) Úgylátszik az SW megtörte a jeget a Disney embargóban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah:

A 3D pont le van sz*rva, a filmhez egy hangyafütyinnyi pluszt nem ad, nincs is semmim, ami 3D-ben képes lenne lejátszani, meg fárassza a szemét azzal, akinek két anyja van és ugyanaz a szemének a gondja, mint nekem. :) Most aztán már tényleg jöhetne az április. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy infóm, ami teljesen titkos és egyáltalán nem (lenne) publikálható, de állítólag lesz itthon is. Csak 2D, de lesz. Áprilisban.

 

Semmi egyebet nem mondhatok, szerintem jövő hónapban lesz promózva.

 

Lécci, még ne reklámozzátok. Leveszik érte a fejemet. :)

Köszönjük szépen az infót és a bizalmat! Azt nem értem, hogy miért titok egy ilyen hír, de;

Nagyon örülök neki, hogy lesz!

Számomra nem is kell más mint a 2D.

Úgy vagyok a 3D-vel, hogy moziban nem bánom, ha úgy megy, de az bőven elég és általában az a véleményem róla, hogy nem volt nagy szám.

A lényeg, hogy "örülünk Vincent"!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TV-n sokkal jobban mutat a 3D, mert a mozival ellentétben tűéles a kép. Viszont nálam elvonja a figyelmet a filmélménytől. Szórakoztató, de kicsit bazárinak érzem. Túlságosan kihangsúlyozza egy bizonyos aspektusát a filmnek és nem bevon és részévé tesz a filmnek hanem inkább afféle attrakciót csinál belőle. Egyáltalán nem vágyok rá hogy különféle tárgyak, lézernyalábok vagy űrhajók kijöjjenek a TV-képernyőből. A Hobbitokat 3D-ben vettem meg és mindegyiket egyszer megnéztem így. Nagy élmény volt de ha újra belenézek egy-egy részbe szivesebben ülök le a 2D-s verzió elé.

 

Ha lenne 3D-s TFA ott is tuti ez lenne: egyszer végignézném aztán onnantól már csak a 2D-s verziót nyüstölném (mostanában mindkét verziót összecsomagolják).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal, hogy tévén jobb a 3D csak egyetérteni tudok. Sokkal jobb! Én viszont nem érzem bazárinak... nálam a film élményét mélyíti plusz egy dimenzióval ;):P embere válogatja! :) Bár én kifejezetten annak a híve vagyok, aki a mélységet és a tár valódi érzékelését nevezi 3D-nek és nem a képernyőből "kinyúlkáló" hatást. Ez utóbbiért annyira én sem rajongok. Bár én sem a Hobbit Trilógiát sem a TFA-t nem érzem ez utóbbinak. :)

 

A napokban pont a The Walk-ot néztem meg 3D-ben itthon. Ez is az a 3D, amit komálok. A mélységet és térérzést adó 3D és nem a képernyőből képedbe baszkuráló 3D :) Jó is volt nagyon! :) The Martian 3D-je dettó! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban pont a The Walk-ot néztem meg 3D-ben itthon. Ez is az a 3D, amit komálok. A mélységet és térérzést adó 3D és nem a képernyőből képedbe baszkuráló 3D :) Jó is volt nagyon! :) The Martian 3D-je dettó! :)

Bár ez itt OFF, de a The Walk pont az a film amit ugyan eddig csak 2D-ben láttam de kifejezetten sajnáltam, hogy nem 3D-ben néztem meg. Vannak filmek amik a térhatásra lettek kitalálva és ez pont ilyen film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egyből egymás torkának estünk. Mi van ha (és erre én is most jöttem rá, meg megnéztem az Amazont) ha világszerte 2d ben jelenik meg? Szó nincs 3D megjelenésről is most. Láttunk már ilyet (pl Avatar) A Disney úgysem nyugszik míg az rajongókkal százszor meg nem veteteti ( pl: gold, diamond, golddiamond, meg ugye nem kell sorolnom) a filmet. Egyébként van szar, meg referencia minőségű 3D, én már csak tudom, ha lehet 3d-ben nézem és gyűjtöm a filmeket.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi! Pacsi a 3D kedvelésért!! ;) De szerintem itt szó sincs egymás torkának esésről :) A többség egyébként sem szereti a 3D-t. Én ezt elfogadom.

 

Azt meg valamiért nem hiszem, hogy ne lenne 3D kiadvány eleve. Az Avatar tudtommal különleges eset volt anno. Persze sok minden lehet, és azok ellenkezője is. Én a magam részéről a 2D-s Blu-Ray kiadvány megjelenésének is felhőtéllenül örülnék kis hazánkban... 3D-snek nyilván még jobban, de ha csak 2D-s jön, hát akkor csak 2D-s jön. 3D-s beszerzem alternatív módon. :P De szerintem alapvetően lesz 3D-s kiadvány is, max tényleg nálunk nem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.