Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezek lesznek a kivágott jelenetek. A politikai szálat dugdossák, úgyhogy a Blu-rayről nem fog kiderülni, hogy jó döntés volt-e kivágni :(

 

Finn And The Villager - Valószinüleg egy olyan jelenet ahol Finn megkiméli a falusi irtásnál valakinek az életét

Jakku Message - Felteszem ez az, amikor Poe jelez a Jakkuról az Ellenállásnak, hogy jöjjenek érte

X-Wings Prepare For Lightspeed - Gondolom a csata előtti készülődés és fénysebességre ugrás

Kylo Searches The Falcon - Kylo átkutatja a Falcont és beül a pilótaszékbe; jó eséllyel a legérdekesebb kivágott jelenet ami felkerült

Snow Speeder Chase - A hires neves üldöző jelenet a Starkiller felszinén amihez egy rahedli játékot kiadtak, hogy aztán kivágják az egészet. Kiváncsi leszek vajon befejezett trükkökkel kerül fel? Elvileg nem sokkal a premier előtt került ki a filmből

Finn Will Be Fine - Valszeg egy film végi jelenet amiből kiderül hogy Finn fel fog épülni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn And The Villager - Valószinüleg egy olyan jelenet ahol Finn megkiméli a falusi irtásnál valakinek az életét

Jakku Message - Felteszem ez az, amikor Poe jelez a Jakkuról az Ellenállásnak, hogy jöjjenek érte

X-Wings Prepare For Lightspeed - Gondolom a csata előtti készülődés és fénysebességre ugrás

Kylo Searches The Falcon - Kylo átkutatja a Falcont és beül a pilótaszékbe; jó eséllyel a legérdekesebb kivágott jelenet ami felkerült

Snow Speeder Chase - A hires neves üldöző jelenet a Starkiller felszinén amihez egy rahedli játékot kiadtak, hogy aztán kivágják az egészet. Kiváncsi leszek vajon befejezett trükkökkel kerül fel? Elvileg nem sokkal a premier előtt került ki a filmből

Finn Will Be Fine - Valszeg egy film végi jelenet amiből kiderül hogy Finn fel fog épülni

Hát ez kiábrándítóan sovány. :( Ezek közül ami érdekes lehet az valóban a Kylo Searches the Falcon és talán a Jakku Message, amiből megtudhatjuk (nem csak elképzelhetjük) hogyan kerül vissza Poe az Ellenálláshoz. Meg ha befejezték és látványos lesz (és nem csak ízelítő), akkor esetleg a Snow Speeder Chase. A politikai szálat meg dugják fel maguknak, ha már így dugdossák. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A regény és az enciklopédia tanulsága szerint nagyon sok minden ki lett vagdosva. A már említett politikai szál, vagy a takodanai bunyó Chewie és Unkar Plutt között, vagy azok a jelenetek, amikben Maz Kanata a d'Quari Ellenállás bázison van - ebből ugye a trailerben is láttunk jelenetet, amikor átadja a fénykardot Leiának -, elvileg Rey látomása is hosszabb volt (azt viszont nem tudom, hogy abból mennyi lett leforgatva). De tudunk egy olyan jelenetről is, amiben Phasma harcba vezeti az embereit a Csillagpusztítón.

Szóval, nekem innét úgy tűnik, hogy a legkevésbé érdekes jeleneteket pakolták fel a lemezre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Disney tanult Peter Jackson-tól és majd ősszel jön Extended Edition verzió hogy duplán kaszáljanak. Viccet félre téve erre nem sok esély van pedig sztem üzletileg nagy húzás lenne.

 

Ja,ja. Nem sok az esély. Persze, James Cameron is letette a nagyesküt, hogy soha nem lesz konvertált 3D-s TITANIC amig ő él. Hát lett. Szerintem a Disney már úgy forgatja a filmjeit, hogy a film negyede a vágószoba padlóján landol zenéstül, effectestül, mindenestül kompletten. Ennél nagyobb biznisz nincs, hogy bónusz extraként, aztán visszaíllesztve újra és újra kiadva (a végén Ultimate complette gold diamond editionként) mégnagyobbat kaszáljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja,ja. Nem sok az esély. Persze, James Cameron is letette a nagyesküt, hogy soha nem lesz konvertált 3D-s TITANIC amig ő él. Hát lett. Szerintem a Disney már úgy forgatja a filmjeit, hogy a film negyede a vágószoba padlóján landol zenéstül, effectestül, mindenestül kompletten. Ennél nagyobb biznisz nincs, hogy bónusz extraként, aztán visszaíllesztve újra és újra kiadva (a végén Ultimate complette gold diamond editionként) mégnagyobbat kaszáljanak.

Jól van, Moriarty, tudjuk, tudjuk... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja,ja. Nem sok az esély. Persze, James Cameron is letette a nagyesküt, hogy soha nem lesz konvertált 3D-s TITANIC amig ő él. Hát lett. Szerintem a Disney már úgy forgatja a filmjeit, hogy a film negyede a vágószoba padlóján landol zenéstül, effectestül, mindenestül kompletten. Ennél nagyobb biznisz nincs, hogy bónusz extraként, aztán visszaíllesztve újra és újra kiadva (a végén Ultimate complette gold diamond editionként) mégnagyobbat kaszáljanak.

Ez kb. olyan mint amikor egy boritóképből levágtad hogy nem lesz 3D verzió. És már tudjuk hogy lesz.

 

A Disney nem szokott kiadni bővitett verziókat. Ebből levágtad hogy már eleve úgy készülnek a filmjeik hogy a bővitettre gyúrnak. Kicsit túl nagy a fantáziád és túl komolyan veszed a saját elméleteidet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen, volt már rá precedens, azt hiszem, a Gyűrűk uránál. Sőt, talán az Iron Man 3-nál is javítottak egy apró bakit, bár erre nem esküszöm meg, mert csak moziban láttam szinkronosan, utána magyarul már csak akkor hallottam, amikor bele-belenéztem egy-egy jelenetbe. De azért nem számítanék rá, mert nem általános jelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen, volt már rá precedens, azt hiszem, a Gyűrűk uránál. Sőt, talán az Iron Man 3-nál is javítottak egy apró bakit, bár erre nem esküszöm meg, mert csak moziban láttam szinkronosan, utána magyarul már csak akkor hallottam, amikor bele-belenéztem egy-egy jelenetbe. De azért nem számítanék rá, mert nem általános jelenség.

Reménykedjünk.. Mert bár az éjfélin nem tűnt fel -sejtitek miért? ;) - az újranézésekkor már igen csúnyának ítéltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kb. olyan mint amikor egy boritóképből levágtad hogy nem lesz 3D verzió. És már tudjuk hogy lesz.

 

A Disney nem szokott kiadni bővitett verziókat. Ebből levágtad hogy már eleve úgy készülnek a filmjeik hogy a bővitettre gyúrnak. Kicsit túl nagy a fantáziád és túl komolyan veszed a saját elméleteidet...

 

Már én is kapkodom a fejem, hogy mennyi összeesküvés elméltet gyártottam. De azért a 3D-ben igazam volt. Az hogy majd egyszer lesz az egy dolog, hisz azért is konvertálták át 3D-be hogy ne csak megnézhesd, de haza is vihesd majd egyszer jó pénzért. Ha látnám a jövőt és tudnám hogy a 3D-s változat önmagában, vagy a most megjelenő 2D-s változattal egybecsomagolva fog megjelenni, ahogy eddig a Disney filmek megjelentek, akkor türelmes lennék és a mostani 2 D-s megjelenést kihagynám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semmi pénzért nem hagynám ki ezt a megjelenést. És nem tudom miért, de az az érzésem az előzetes alapján, hogy többet fogok látni, mint a moziban. Talán testközelibb lesz az élmény, vagy nem zavar a szemüveg, nemtudom. Persze 3szor láttam 3D ben és csak 1x simán. Elég is volt ennyiszer 3d ben.

És most lesz csak igazán ízekre szedve és betanulva a film. Nyilván sokszor megnézem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos, hogy nálunk is jön blu-rayen, megjelenési dátum még nincs.

 

Forrás

 

Szerk: minden további részlet - megjelenési dátum, formátum, díszdoboz stb. - 1-2 héten belül várható.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok vele, mint Donát. A film a lényeg, jó minőségben és eredeti hanggal, meg egy-két érdekes extra. :)

Nekem is megfelel így, és DVD-n, mert csak azt tudom lejátszani. Feltéve, ha a PC-m le tudja majd játszani. Ha nem, akkor dísz lesz belőle - aminek azért nem örülnék -, aztán hajrá ncore egy nézhető verzióért :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar megjelenésnek örülök, de annak már kevésbé, hogy csak a MediaMarkban lesz elérhető. A legközelebbi is több mint 50 km-re van Veszprémtől. Na, de ha oda kell menni érte, hát oda kell menni érte. Majd összekötöm valamivel, így viszont biztos nem tudom megvenni egyből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos, hogy nálunk is jön blu-rayen, megjelenési dátum még nincs.

 

Forrás

 

Szerk: minden további részlet - megjelenési dátum, formátum, díszdoboz stb. - 1-2 héten belül várható.

Köszi az infót.

Kíváncsi vagyok R2 véleményére, esetleges többlet információira!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar megjelenésnek örülök, de annak már kevésbé, hogy csak a MediaMarkban lesz elérhető. A legközelebbi is több mint 50 km-re van Veszprémtől. Na, de ha oda kell menni érte, hát oda kell menni érte. Majd összekötöm valamivel, így viszont biztos nem tudom megvenni egyből.

Vagy lerendeled a MediaMarkt honlapjáról persze ha lehetséges lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy lerendeled a MediaMarkt honlapjáról persze ha lehetséges lesz.

Remélem, hogy rendelhető lesz. A filmzene fullosabb verziója nekem tőlük van. Ráadásul ingyenpostával adták. Talán ezt is postázzák!

De ezesetben lehet, hogy bemegyek majd pécsre, mert kézbe kell vennem a dolgokat! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar megjelenésnek örülök, de annak már kevésbé, hogy csak a MediaMarkban lesz elérhető. A legközelebbi is több mint 50 km-re van Veszprémtől. Na, de ha oda kell menni érte, hát oda kell menni érte. Majd összekötöm valamivel, így viszont biztos nem tudom megvenni egyből.

Nálam is hasonló a szitu, és csak ezért biztosan nem megyek fel Pestre, majd ha akad más intéznivaló is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót.

Kíváncsi vagyok R2 véleményére, esetleges többlet információira!

 

 

Ezt mondtam, ezt tudtam - Ody a tanúm rá. :yeah: Többet nem tudok, de már kérdezik. ;)

 

Viszont szerény véleményem szerint öngyilkosság lenne a Médiától, ha online nem lehetne rendelni. Már csak azért is, mert ebbe ők (MM) teszik bele a pénzt, ők állapodtak meg a Disneyvel (ProVideo nélkül), s ők vállalták be a Disney által előírt mennyiséget (ha jól tudom 5000 darab).

 

Ha nem fogy el, akkor az az ő buktájuk lesz, viszont ha elfogy, mégegyszer tuti, nem gyártják le. Ja, és így annyiért adják, amennyiért nem szégyenlik....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos, hogy nálunk is jön blu-rayen, megjelenési dátum még nincs.

 

Forrás

 

Szerk: minden további részlet - megjelenési dátum, formátum, díszdoboz stb. - 1-2 héten belül várható.

Ez számít, semmi más. :D:clap::yes:

 

Ezt mondtam, ezt tudtam - Ody a tanúm rá. :yeah:

Bizony, rengeteget leveleztünk a témában de akkor még titok volt. :) Örülök, hogy bejött. A nyakamat rátenném, hogy lesz online rendelési lehetőség is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2 honnan vannak nekd ilyen bennfentes infóid? :)

 

 

Tényleg R2 honnan vannak? A DVD verziót a Pro video forgalmazza azért?

 

 

:D :D :D :D

 

Hogy is van?

 

1. Ha elmondanám, meg kellene öljelek.

 

2. Sok bothani halt meg ezért az információért...

 

3. Mit vársz egy asztrodroidtól? Csak hű vagyok a nevemhez: rácsatlakoztam a kommunikációs hálózatukra és leszedtem az infót... nem az első és nem is az utolsó eset.

 

---------------------------------------------------

 

 

Komolyra fordítva a szót: igen, a DVD-t a Pro Video hozza, akiknek továbbra sincs engedélyük Disney BD-re. Ez egyszeri alkalom (kíváncsi vagyok, a borítón szerepel-e egyáltalán majd a logojuk), ez MM különjárat.

 

Ennyi év filmgyűjtés után azért az embernek vannak itt-ott barátai: ez az info pl. egy másik gyűjtő ismerősömtől származott, aki annyi pénzt hagy a Médiában Pesten, hogy megsúgták neki. Aztán én is leellenőriztem, ismerem a szhelyi Média kisfőnökét, felhívtam és ő is megerősítette. Most épp a dátumot nyomozza...

 

Ez az egyetlen előnye a kornak: minél idősebb vagy, annál több embert ismersz, annál több szívességet gyűjtesz össze... amiket időnként beválthatsz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.