Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

A szereplők topikban írtam:

 

Snoke: Háááát... róla nem sok mindent tudtunk meg. Mégis ki lehet ő? Mennyire erős? Amikor megláttam a hologramját azt hittem, hogy ilyen nagy :D mondom ezzel ki fog párbajozni? Aztán feltűnt hogy ez csak hologram... Egyébként szerintem ő nem más, mint Plagueis, mégpedig azért, mert ha más lenne, azt nem lehetne ésszerűen megmagyarázni. Ha nem Plagueis, akkor ki ő, és hol volt eddig?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra már én is gondoltam,hogy Plagueis lehet,de akkor is felvetődik a kérdés,hogy vajon mit csinált idáig ? Amúgy hallottam olyat,hogy Sidious Plagueis hamvait betette egy vázába és a saját íróasztalán tartotta,úgyhogy ha Plagueis az akkor valószínűleg egy reinkarnációról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az nem kánon, hogy Plagueis muun :hmm:

 

A Wookiepedia-n a Canon adatlapján sincs odaírva semmi a fajáról: http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Plagueis

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha nem Plagueis akkor ki más? És hol volt eddig, mit csinált? Ha valaki más, azt nem lehet ésszerűen megmagyarázni... Ellenben Plaguies-re rengeteg magyarázatot lehet kreálni, és azok az infók amiket elmondtak róla (nem a filmben, hanem pl. Serkis meg Abrams), csak erősítik a teóriát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy emlékszem hivatalos forrásból tudjuk, hogy elég öreg...

 

Mindenesetre nekem az nem tetszene, hogy csakúgy a semmiből előjött.

 

És nem titkolom hogy nekem az egyik legnagyobb vágyam, hogy Snoke Plaguies legyen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyfelől egyetértek csolival, másrészről viszont ez egy jó kapcsolódási pont lenne a prequel trilógiához és Plagueis-t el is tudnám fogadni, mint egy Sidiousnál is nagyobb ellenfelet, persze valami nagyon átgondolt magyarázattal, hogy mégis, hogy került ide.

Ha Snoke valami szupererős sötét oldali entitás lenne, akiről eddig senki se tudott semmit és messze túlmutat minden eddigi sithen, akkor kicsit úgy érezném, hogy Palpi jelentősége inflálódna. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke, hát igen....

 

A film legtitokzatosabb szereplője. Ritka visszataszító figura. Gondolom nagyon sok rajongói elmélet fog napvilágot látni a közeljövőben vele kapcsolatban. Ehhez tenném most hozzá az én pókagyamból kipattant verziót.

Abba hogy a Sith rend egyszer anno eltűnt, nyilván a kettes szabály is belejátszott, mert gondolom, az őket kiiktató jedik, egy kicsit többen voltak. A sok száz év után visszatérő Sith-ek, nyilván tanultak elődeik hibáiból. Természetesen tartották magukat a 2-es szabályhoz, de miután a jedik kipusztultak és egy sith lett a galaxis császára, nyilván gondoltak arra, hogy erőérzékeny lényekkel megismertessék az erő sötét oldalát, mert hát ugye arra gondoltak, hogy jedi már jóformán nem létezik.

Lehet, hogy Palpatine alapított egy új RENdet, hogy a sötét oldal hagyományát átadja az utókornak és lehet, hogy ez a Snoke nevű förmedvény volt a tanítványa. Ugye az is, hogy Luke-ot átakarták téríteni, eléggé semmibe vette a szabályt. De az is lehet, hogy Vader kezdett el stikában oktatni. Szóval szerintem megakarták reformálni a sith-rendet, nehogy még egyszer kihaljanak, mart akkor lesz ám nemulass....

Egy biztos, nagyon jól meg kell hangszerelni Snoke múltját, mert egyelőre csak árnyékot vet Palpatine-ra, ami diszlájk. :(

 

No meg az is érdekes, hogy Han és Leia ismerik, lehet, hogy nem személyesen, de pontosan tudják, hogy az Első Rend mögött ő áll....

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene is rá hajaz, hisz arra a témára hasonlít ami akkor szól az EPIII -ban amikor Plaguies -ról van szó. Én csak azért tartom kizártnak a dolgot mert ez durva PT elem. Szerintem ilyet nem fognak beletenni, de ne legyen igazam. És ha már eddig gondoltuk, a végén még az is kiderül, hogy ő teremtette Anakint úgy ahogy korábban sejtettük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem Plagueis lesz. A sith-eknek fellegezzen csak be szépen, ahogy eddig is hittük. Ráadásul Snoke az Snoke már csak a nevem miatt is, nem Plagueis vagy Darth. Persze lehet erre akarnak kifuttatni egy csattanót, de remélem, hogy nem. Amúgy az ő kinézetével sajnos még mindig nem tudtam megbarátkozni. Bomarr! Az enciklopédiában nincs róla valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szeretném, hogy Snoke legyen Plagueis, főleg Sidious kiemelt jelentősége miatt. Igazából az sem lenne az igazi, ha Sith lenne, mert ez egy új történet, jöhetne benne egy új ellenség végre, ne mindig a Sith-ek. De szerintem is lesz itt egy csavar, nem véletlenül nem tudtunk meg semmit róla eddig.

 

Holnap járok könyvesboltban, megnézem, mit ír róla a Képes útmutató, már lehet kapni magyarul is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zene is rá hajaz, hisz arra a témára hasonlít ami akkor szól az EPIII -ban amikor Plaguies -ról van szó. Én csak azért tartom kizártnak a dolgot mert ez durva PT elem. Szerintem ilyet nem fognak beletenni, de ne legyen igazam. És ha már eddig gondoltuk, a végén még az is kiderül, hogy ő teremtette Anakint úgy ahogy korábban sejtettük...

Erről jut eszembe: A Sith szó az OT-ben elhangzott már valaha? Csakmert ebben a részben mintha használták volna egyszer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem Snoke-nak nem feltétlen kell túlszárnyalnia Palpatine-t ahhoz,hogy jól működő főgonosz legyen. Elvégre Kylo Ren sem egy Vader kaliberű sith(ha sith egyáltalán). És az OT-s Palpatine sem volt már akkora konspirátor mint amilyen még a PT-ben volt.

Különben feltűnt nektek,hogy Palpatine-t nem is említették meg a filmben ?(legalábbis én nem hallottam,hogy emlegetnék vagy utalást tennének rá).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szerintem Snoke-nak nem feltétlen kell túlszárnyalnia Palpatine-t ahhoz,hogy jól működő főgonosz legyen. Elvégre Kylo Ren sem egy Vader kaliberű sith(ha sith egyáltalán). És az OT-s Palpatine sem volt már akkora konspirátor mint amilyen még a PT-ben volt.

Különben feltűnt nektek,hogy Palpatine-t nem is említették meg a filmben ?(legalábbis én nem hallottam,hogy emlegetnék vagy utalást tennének rá).

 

Hiányoltam is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy RÉSZLET a film regényváltozatából. Kylo és Snoke a Birodalomról és Vaderről beszélnek. Snoke azt mondja, hogy látta felemelkedni és elbukni a Birodalmat. Majd a Birodalom bukása kerül elő: Snoke szerint a történészek hazudnak mert nem a rossz stratégiája vagy az arroganciája kényszeritette a földre a Birodalmat, hanem az "érzelgősség". Ha Vader képes megölni a fiát szerinte a Birodalom még ma is állna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

s nincs igaza? Jól látja az ő szempontjából. De ez a részlet mást is felvet és megmagyaráz. Élt a Birodalom idején, Sőt a Köztársaság bukását is átélte. Aztán a fő kérdés. Honnan tudta hogy Vader átállt? Azt csak Luke tudhatja hogy Vader ledobta Palpatine-t és visszatért a sötét oldalról.

Azaz Snoke vagy Luke tanítványa volt és onnan tudja ezt az infót, vagy tényleg Plaquies maga.

Ha megpróbálunk epikusan gondolkodni akkor Darth Plaquies létezhet. Mit mondott Palpatine? Rájött arra hogyan győzheti le a halált. Palpatine lehet csak az thitte hogy megölte. De mégsem. Nekem nagyon tetszene és ráadásul magyarázat lenne arra miért nem tünt fel a 6 rész alatt. Sidioussal megcsináltatta a piszkos munkát annak tudta nélkül és várt. Rádöbbent hogy a tanítványa egy címeres ökör aki a Birodalmat elbaltázta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.