Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Ugye mondták korábban, hogy egy Rebelses karakter feltűnhet a Force Awakensben.. egy új népszerű elmélet szerint Snoke nem más mint a Rebels I. évadban szerepelt Inkvizitor!!

 

supreme-leader-snoke-darth-plagueis-and-theories-galore-765312-700x411.jpg?resize=700%2C411

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ötlet aranyos, de számomra már megmosolyogtató.

Hagyják már Plaguies-es, Inquisitor-os elméleteket. A halott karakterek elméleteit úgy egyeltalán. Fárasztó..Darth Maul esetleg? Ki lehet magyarázni azt is (megint), ha valami sz@rt akarnának.

Miért elképzelhetetlen a kézenfekvő? Hogy egy új figura lép a történetbe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a semmiből ne tűnjön fel egy látszólag elég fenyegetőnek és nagy hatalmúnak tűnő erőhasználó főgonosz (márpedig elég erősnek kell lennie ahhoz, hogy Luke-nak kihívást jelentsen)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a semmiből ne tűnjön fel egy látszólag elég fenyegetőnek és nagy hatalmúnak tűnő erőhasználó főgonosz (márpedig elég erősnek kell lennie ahhoz, hogy Luke-nak kihívást jelentsen)

Értelek. Ez már az "ízlések és pofonok" kategória nálam.

Az én ízlésem szerint inkább a semmiből tűnjön elő valaki, mint, hogy egy STAR WARS EP VIII-ban halottakat kelljen visszahozni, sete-suta magyarázatokkal. -mert máshogy nem menne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye mondták korábban, hogy egy Rebelses karakter feltűnhet a Force Awakensben.. egy új népszerű elmélet szerint Snoke nem más mint a Rebels I. évadban szerepelt Inkvizitor!!

Az emberi hülyeség határtalan! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfordult a fejemben, de nem hiszem, hogy Snoke egyenlő lenne Plagueissel, viszont ha így lenne én nem bánnám, egyetértek Yoda Józseffel, hogy a semmiből felbukkanó ilyen nagy kihívást jelentő erőhasználó sokkal több kérdést vetne fel, mintha mondjuk kiderülne, hogy Plagueis él. Szerintem semmiben nem csökkentené Palpatine hatalmát, ha kiderülne, hogy Plagueis életben maradt, főképp annak tudatában, hogy Palpi elmondása szerint mikre volt képes. Ettől Sidious nem lenne gyengébb, sőt még csak erősítené a hatalmának súlyát, ha a mestere még ha meggyengülve is, bujkálni kényszerült előle. Ugyanis, ha Snoke valóban Plagueis nyilvánvaló, hogy nem tudta volna felvenni a harcot Palpatine-al, még csak az sem biztos, hogy ereje teljében is letudta volna győzni, csupán arról van szó, hogy ismert egy olyan praktikát, amit rajta kívül más nem volt képes elsajátítani. De az is egyértelmű és Abrams is elmondta, hogy Snoke nagyon sebezhető. Erre is kell majd egy magyarázat és, ha Plagueis az, akkor ez adja magát.

 

Az inkvizítoros teória szerintem is elvethető, valóban gyenge játékosok ők ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem igen lenne értelme a Plagueis fordulatnak: egyrészt a nézők döntő részének fogalma sincs kiről van szó. Fölösleges titkolózni. Ha ő Plagueis nyugodtan kiderülhetett volna ebben a részben. Úgyis csak egy nagyon szűk hardcore fan rétegnek mond ez bármit is.

Másrészt maga JJ mondta hogy sokáig úgy volt hogy Snoke nő lesz. Palpatine viszont egyértelműen "he"-ként vagyis férfiként utal a mesterére. Harmadrészt a készitők közül többen megerősítették hogy egy teljesen új karakter lesz. És bár ilyenkor szokás bedobni hogy JJ korábban füllentett Khan kilétéről, a rendező bevallotta hogy azt megbánta és az ep.7 bemutató elötti nyilatkozatait meg lehet nézni: nincsenek ellentmondások.

 

Szinte biztos hogy új karakter lesz és a magam részéről kifejezetten örülök neki. Nem szeretem a halálból visszatérő gonoszokat. Ennyi erővel Palpatine-t is visszahozhatnák. Elvégre sose láttuk a holttestét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az inkvizítoros teória szerintem is elvethető, valóban gyenge játékosok ők ehhez.

Igen, a másik meg, hogy nem hiszem, hogy annyian néznék a Rebels-t, hogy ilyen direkt kapcsolódást elkövetnének a készítők. Keveseknek jelentene többletinformációt, hogy ez a Snoke az az egykori inkvizitor, aki anno jól megszívta olyan szereplők ellen, akiket szintén nem ismernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem igen lenne értelme a Plagueis fordulatnak: egyrészt a nézők döntő részének fogalma sincs kiről van szó. Fölösleges titkolózni. Ha ő Plagueis nyugodtan kiderülhetett volna ebben a részben. Úgyis csak egy nagyon szűk hardcore fan rétegnek mond ez bármit is.

Másrészt maga JJ mondta hogy sokáig úgy volt hogy Snoke nő lesz. Palpatine viszont egyértelműen "he"-ként vagyis férfiként utal a mesterére. Harmadrészt a készitők közül többen megerősítették hogy egy teljesen új karakter lesz. És bár ilyenkor szokás bedobni hogy JJ korábban füllentett Khan kilétéről, a rendező bevallotta hogy azt megbánta és az ep.7 bemutató elötti nyilatkozatait meg lehet nézni: nincsenek ellentmondások.

 

Szinte biztos hogy új karakter lesz és a magam részéről kifejezetten örülök neki. Nem szeretem a halálból visszatérő gonoszokat. Ennyi erővel Palpatine-t is visszahozhatnák. Elvégre sose láttuk a holttestét.

Én is úgy vélem, hogy teljesen új karakter lesz, mint ahogy a Ren rend is majd most fog kibontakozni. Szerintem akik azt várják, hogy majd a 8 -ban sok PT utalás lesz meg hasonlók, iszonyat nagyot fognak csalódni. Ahogy távolodunk tőle még annyi se lesz mint a VII -ben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a semmiből ne tűnjön fel egy látszólag elég fenyegetőnek és nagy hatalmúnak tűnő erőhasználó főgonosz (márpedig elég erősnek kell lennie ahhoz, hogy Luke-nak kihívást jelentsen)

Miért ne? Hol van az megírva, hogy egy egész galaxist játszóteréül használó sorozatban minden szereplőnek minden szereplőt ismernie kellene, mindenkiről hallaniuk kellett és mindenkinek ismertnek kell lennie. Pláne, hogy most behozták a képbe az Ismeretlen Régiót. Meg eleve, egyszer minden szereplő a semmiből jött. A semmiből jött Rey is, egy nagy hatalmú jó szereplő. A semmiből jött Poe is, aki olyan zseniális pilóta, hogy egyetlen jelenetben több vadászgépet lő le, mint Anakin, Luke és Wedge együtt véve a hat film alatt. A semmiből jött Kylo Ren, aki képes az Erővel lézernyalábokat megfogni. És anno a semmiből jött Vader, Tarkin és az Uralkodó is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfordult a fejemben, de nem hiszem, hogy Snoke egyenlő lenne Plagueissel, viszont ha így lenne én nem bánnám, egyetértek Yoda Józseffel, hogy a semmiből felbukkanó ilyen nagy kihívást jelentő erőhasználó sokkal több kérdést vetne fel, mintha mondjuk kiderülne, hogy Plagueis él. Szerintem semmiben nem csökkentené Palpatine hatalmát, ha kiderülne, hogy Plagueis életben maradt, főképp annak tudatában, hogy Palpi elmondása szerint mikre volt képes. Ettől Sidious nem lenne gyengébb, sőt még csak erősítené a hatalmának súlyát, ha a mestere még ha meggyengülve is, bujkálni kényszerült előle. Ugyanis, ha Snoke valóban Plagueis nyilvánvaló, hogy nem tudta volna felvenni a harcot Palpatine-al, még csak az sem biztos, hogy ereje teljében is letudta volna győzni, csupán arról van szó, hogy ismert egy olyan praktikát, amit rajta kívül más nem volt képes elsajátítani. De az is egyértelmű és Abrams is elmondta, hogy Snoke nagyon sebezhető. Erre is kell majd egy magyarázat és, ha Plagueis az, akkor ez adja magát.

 

Az inkvizítoros teória szerintem is elvethető, valóban gyenge játékosok ők ehhez.

Én a Plagueis-est is elvetem. Ha túlélte az álmában megesett meggyilkolását, elvárható egy Sith-től, hogy megpróbál bosszút állni azon aki ilyet tett vele. Nem most kéne visszatérnie.

És igenis gyengíti Palpatine ázsióját, hogy félmunkát végzett.

És egy ember aki rá tudja venni a midichloriánokat, hogy teremtsenek életet, szerintem nem lenne egy félholt zombi. Csak életet leheltetne magába az erő segítségével..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, ez egyéni ízlés dolga, hogy ki mit szeretne. Én azt szeretném ha kapna egy keretet a 9 rész, Plaguies-szel pedig kapna. Egy semmiből feltűnő gonosszal ez nem teljesülne. De nyilván nem fogok a kardomba dőlni, ha nem Plagueis lesz az, de nem leszek vele maxi elégedett. Nagyon nem. Persze ettől még szeretni fogom a 8-9-et, ha jók lesznek :)

 

Amúgy ha Plagueis lenne az egyúttal remek fricska lenne a PT-utálók orra alá :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy ha Plagueis lenne az egyúttal remek fricska lenne a PT-utálók orra alá :D

Ez igaz, de csendben jegyzem meg, hogy már csak ezért is biztos, hogy nem Plagueis. Az ST alkotói nem fognak fricskázni ilyesmivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért szerintem valamicskét számít. Eleve, a Disney egységesen kezeli ezt a franchise-t, amire a Rebels és az ep7 egyaránt ékes bizonyíték. Akkor viszont feleslegesen kerülnek ep1-2-3-as lényeket és bolygókat. Másrészt, Abrams sem szereti az ep1-2-3-mat, mégis több utalás is van a filmekre. Nekem ezek azért még mindig beszédesebbek mint az a légből kapott teória, hogy a Disney ignorálja az ep1-2-3-at. Simán visszatérhetünk még Coruscantra, láthatunk még zabrakot, stb.

Az Erő egyensúlyát sem hiszem, hogy véletlen dobták be. Persze az biztos, hogy Snoke esetében nem inkvizítor vagy Plageuis lesz, de az sem azért, mert azok ep1-2-3 vagy animációs sorozat dolgok, hanem mert nagyon gagyi ötlet mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy nem szerepeltek PT-fajok, az nem jelent semmit, mert OT-fajok sem szerepeltek, kis túlzással. :P Ha Snoke és Plagueis nem egy személy, az nem azért lesz, mert a PT-t minden áron kerülni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A disney nem fog ekkora PT elemeket átvenni. ;) Nézd meg az EPVII sikerét, abból egyértelműen kiderül mi kell a népnek...

 

Ody, azért a dolog pszichológiájáról se feledkezz el. Természetes, hogy a nép a korábbihoz, az eredetileg megismerthez ragaszkodik, plusz ennyi év elteltével az repít vissza mindenkit a saját gyerekkorába, amikor először látta a Luke-os, Vaderes SW-filmeket.

Épp erre bazíroztak most, a 7. epizód elkészítése során, ez simán lejön a filmből. Olyan érzelmi szálakat mozdítottak meg így, amivel egy - elnézést kérek, de szerintem - tök átlagos filmet, egy sima SW IV-koppintást is nagy sikerrel le tudnak eregetni mindenki torkán.

Ráadásul a IV-V-VI. egyértelmű siker volt, az I-II-III. meg azért jól megosztotta az embereket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apróságokban bejöhetnek, említés szintjén. De ilyen Plaguies magasságokba nem fognak elmenni az biztos. :)

 

Kirk. A PT anyagilag roppant sikeres volt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ráadásul a IV-V-VI. egyértelmű siker volt, az I-II-III. meg azért jól megosztotta az embereket :)

Ez a mondat nem logikus Ms. Spock! ;)

Mert a IV-V-VI. is megosztotta az embereket, mert valaki helyből rühelli a star wars-t, míg az I-II-III. bizony sikeresek voltak nem is kicsit. ;)

Szóval megosztás és siker kéz a kézben is járhat.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a IV-V-VI. egyértelmű siker volt, az I-II-III. meg azért jól megosztotta az embereket :)

És jó nagy pénzügyi sikert arattak. A Disney legújabb TV sorozata hemzseg a prequel utalásoktól. Ennek semmi köze a gyártó céghez. JJ-nek, a rendezőnek a kedvenc filmje volt az ep.4. Ez érezhető a filmen. Ebből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni az összes készülő produkcióra. Elég a Rebels-re egy pillantást vetni hogy egyértelmű legyen hogy semmiféle prequel tiltás nincs.

Ráadásul nem is igen értem hogy sérülne a régi trilógia fanok filmélvezete ha a főgonosz történetesen Plagueis lenne. Valszeg egyszerüen azért nem Palpi mestere mert ennek a fordulatnak semmi értelme nem lenne. Palpi legyilkolta a mesterét csak nem vette észre hogy életben maradt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kirk. A PT anyagilag roppant sikeres volt. :)

 

Sokra mégsem mentek a halom lóvéval, ha nem nagyon mertek utalni rá most, hogy tutisikerfilmet kellett csinálniuk a 7.-ből :)

 

Bomarr, ennyire mélyen nem ismerem a SW-t. Az biztos, hogy ennek a filmnek sikeresnek kellett lennie. Az, hogy J.J. személy szerint mit szeret, szerintem a Disney-t baromira nem érdekli, őt a bevétel érdekli. J.J. meg azt rendezi, amivel megbízzák. Ha most az ő ízlése egybeesett a piacpolitikai igényekkel, az az ő mákja.

 

Ezt a Plagueis-t nem tudom, hogy ki, nem is akarok agyalogni a folytatáson. Hollywood a pénzről szól, ennyi. Most lett bevételük, szerintem ennek maga a SW-univerzum látta most kárát, de reménykedjünk, hogy a következő két filmben kiköszörülik ezt a csorbát :)

 

 

Csoli, ez a megosztás természetes, van, akinek tetszik egy film, másoknak nem. Én viszont azokról az SW-rajongókról beszéltem, akik a IV-V-VI-ot imádták, de az I-II-III-at már különbözően reagálták le :)

De szerintem egyértelmű is, hogy miről beszéltem, nem kell megmagyaráznom :)

Szerkesztve: - DarthKirk
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokra mégsem mentek a halom lóvéval, ha nem nagyon mertek utalni rá most, hogy tutisikerfilmet kellett csinálniuk a 7.-ből :)

És vajon miért engedik hogy a TV-sorozatuk folyamatosan utalgasson a prequelekre. Csődbe akarják vinni a saját TV-sorozatukat? És miért kezdődik az ep.7 rögtön egy prequel visszacsatolással?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, nem értem, miért támadsz.

Miért támadsz? :) Mondtam egy szóval is, hogy utálom az I-II-III-at? (Még ha utálnám is, megtehetném, saját ízlés jogán, kész, de nem utálom.)

Azt mondtam, hogy kevés utalást tettek rá a 7. filmben. Pont.

Kérlek, nyugodj meg, nem ellenség vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.