Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Minden ember humanoid, de nem minden humanoid ember :D

Ez igaz.. :D

 

Hát, történhetnek olyan dolgok, amitől Ezra arca/teste eltorzul, szóval simán lehet. :D

Nekem rémlik egy nyilatkozat, amikor valaki bennfentes kijelenti, hogy Snoke egy új idegen faj képviselője.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Anim. sori meg legyen 6-7 közt! Az nagyon kellene. Snoke, Kylo, Luke, új jedi rend, renek..hű de jó lehetne ez.

Gondolom, nem probléma, hogy ebben a topicban válaszolok, és nem a Rebels 2.0-ban, ugyanis ott egy kicsit eltértünk a témától. :)

Kylo-ról és Rey-ről múltja miatt nagyon jó lenne egy a Jedi visszatér és Az ébredő Erő közé eső sorozat, meg a renek miatt is, de szerintem Snoke-ot nem kéne beletenni. Ő egy elég rejtelmes karakter, igazán annak örülnék, ha az új trilógia záródarabjában derülne fény arra, hogy ki is ő valójában. Szerintem csak akkor kéne őt szerepeltetni az animációs sorozatban, ha már a filmekből megtudtuk, hogy ki ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak akkor kéne őt szerepeltetni az animációs sorozatban, ha már a filmekből megtudtuk, hogy ki ő.

Ez szerintem 100%, hogy így lesz. Az ep7-8-9-cel kapcsolatos kérdések egyikére sem fogjuk idő előtt megtudni a választ a sorozatokból, pláne nem az animációsokból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15178098_1808780232715661_3265836580255865809_n.jpg?oh=82e0cbcba7c875c515b0a249f199a4d7&oe=58B136D8

 

Ő még nem volt azt hiszem :D

 

 

Elment és átgondolta az életét, ezzel a magyarázata is megvan, hogy hol volt az első hat részben :hmm::lol:

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Azt már elengedtem, miután Pablo megmondta konkrétan, hogy Plagueis halott. De szerintem írtam is, mikor valaki rákérdezett, miért tüntettem el az aláírásom (merthogy beleírtam ezt) :P

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úrísten! :facepalm:

Hogy én mennyire sajnálom a perceket amit erre a videóra szántam!

Hogy a "legnagyobb easter egg a star wars történetében"??! :lol:

A legnagyobb szánalmas kapálózás, hogy easter egget bemagyarázzunk oda, ahol nincs!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Hivatalosan meg lett erősítve, hogy ő Erőérzékeny? Csak mert egy fb csoportban felmerült, hogy esetleg nem az...

 

OK, tárgytalan, a databank szerint az :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.