Ugrás a kommentre

Rey


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Luke így egy olyan tanítóként funkcionálhatna Reynek, mint amilyen számára Yoda volt annak idején és nem egy apa-lány kapcsolat lenne kettejük között.

Hasonlóan képzelem én is. Viszont a tanítást nem szeretném viszont látni a 8. részben, vagyis legfeljebb a végét, és csak közben tudjuk meg (vagy nyitószövegben utalnak rá), hogy Luke miképpen vállalta be a múltbeli problémák és az ep7-beli fogadtatás után Rey tanítását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne, hogy Tekka a távolból, indirekt módom vigyázott Rey-re. Nyilván azért nem az ő falujában nőtt fel, mert ugye abban a faluban az erőre gizdultak és nem akarták, hogy idő előtt kapcsolatba kerüljön a kislány az erővel. Szerintem tutira Luke lánya....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van ha a Felicity Jones által játszott karakter Rey anyja? Akár Luke-tól akár mástól. Ha túléli a rogue ont akkor kibonthatnák ezt a sztorit egy későbbi műben.

Ez érdekes felvetés pláne annak fényében hogy van egy X-wing pilóta babája meg egy pilóta sisakja is. Nem sokat segít, de a képes útmutató szerint a sisak valaha egy bizonyos Dosmit Raeh-hez tartozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlóan képzelem én is. Viszont a tanítást nem szeretném viszont látni a 8. részben, vagyis legfeljebb a végét, és csak közben tudjuk meg (vagy nyitószövegben utalnak rá), hogy Luke miképpen vállalta be a múltbeli problémák és az ep7-beli fogadtatás után Rey tanítását.

Szerintem tuti nem látjuk a tanítást. Eleddig az egyes epizódok között mindig jelentős idő telt el - a legkisebb az ep5-6 között is fél év -, és szerintem most is lesz egy minimum real time ugrás. Nem ott fog kezdődni az ep8, ahol az ep7 abbamaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti nem látjuk a tanítást. Eleddig az egyes epizódok között mindig jelentős idő telt el - a legkisebb az ep5-6 között is fél év -, és szerintem most is lesz egy minimum real time ugrás. Nem ott fog kezdődni az ep8, ahol az ep7 abbamaradt.

Az oké, hogy nem rögtön az Ep7 után folytatódik egy nappal az Ep 8, valószínű legalább egy év is eltelik, de attól miért is ne lássunk a tanításból valamennyit? Nem értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve, ha úgy kezdődik majd a 8. rész felvezető szövege, hogy...

 

Luke Skywalkernek nyoma veszett. A Rey-jel történő hazaút során bevetette magát egy mentőkapszulába, és kétségbeesetten kilőtte magát az Ismeretlen régiók irányába. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve, ha úgy kezdődik majd a 8. rész felvezető szövege, hogy...

 

Luke Skywalkernek nyoma veszett. A Rey-jel történő hazaút során bevetette magát egy mentőkapszulába, és kétségbeesetten kilőtte magát az Ismeretlen régiók irányába. :D

 

A b*szna be :D kövibe Luke-ot főszereplőnek de máris :D:rock:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a következő az érdekes: Kylo odamegy a Jakkura, de nem érdekli Rey. Kísérletet sem tesz arra, hogy felkutassa, pedig ha a bolygón lenne, megtenné vélhetően, ha valóban tudja, hogy ki ő.

 

Ezután megfojt egy tisztet csak azért, mert "egy lány" segített a szökésben Finn-nek. Itt két dolog lehet. 1) valójában csak nagyon dühös volt és tök mindegy volt mit mondott a tiszt, Ren tombolni akart 2) az, hogy egy lány egy félreeső bolygón segített Finn-nek + az a tény, hogy föltámadt egy ősi Erő közösen azt jelentették Kylonak, hogy Reyről van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Kylo csak rohadtul lenézi a nőket. :lol:

Most képzeld el, te vagy a nagy és gonosz Kylo Ren, erre kiderül, hogy egy félreeső senkiföldi lány (még csak nem is nő) kicseszett veled. Kicsit kibuknál te is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) valójában csak nagyon dühös volt és tök mindegy volt mit mondott a tiszt, Ren tombolni akart

Szerintem szimplán ez a válasz, és dühös lehetett amiatt is, hogy szaporodik azok száma, akiket el kell kapni :)

 

Szerintem Kylo csak rohadtul lenézi a nőket. :lol:

Ahhoz képest nem restellte saját maga a karjaiban felvinni a hajójára, és azonmód lekapni a maszkot, ahogy a "vendég" azt szóvá tette :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvből viszont világos, hogy Kylo felismerte Rey-t...

De csak a végén, a kardozás közben szerepel az a bizonyos It is you kijelentés, bármire is vonatkozik ez, mert igazából nem derül ki, mire gondol a pasas. Viszont Reyt zavarja, mintha Kylo többet tudna róla, mint ő saját magáról.

 

A könyv kánon? Van olyan, hogy ellentmond a filmnek valahol?

Néhány részletet már elolvastam, kb. a könyv ötödét, de sajnos több a számomra ismeretlen szó benne, mint amennyi a könnyed olvasás feltétele; nehezebb, mint amiket eddig angolul olvastam (totál nem a szókincsemmel összepasszolóan ír Foster, de persze ez az én problémám :) ). Nem tudom, hogy így érdemes-e angolul elolvasnom az egészet... Egyébként nem mond ellent azok alapján, amit eddig olvastam, de több a filmnél, olyan érzésem van, mintha sok mondat szimplán a vágóasztalon végezte volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak a végén, a kardozás közben szerepel az a bizonyos It is you kijelentés, bármire is vonatkozik ez, mert igazából nem derül ki, mire gondol a pasas.

Hát ez így arra is vonatkozhat, hogy őt érezte Snoke és ő. Ő az ébredés az Erőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El kezdte fojtogatni, aztán vágás. Nem tudom melyik a valószínűbb, hogy életben maradt, vagy hogy nem. :)

Szerintem életben hagyta. Kylo nem Vader. :)

 

Hát ez így arra is vonatkozhat, hogy őt érezte Snoke és ő. Ő az ébredés az Erőben.

Valószínűleg így is van. Nekem is tetszene. Mikor is mondta ezt Snoke pontosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.