Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Már 9 éve vadászom ezt a háttérben lévő érdekességet.

advozsecvn4.jpg

Ez a kép a SE környékén kiadottmatricás album Jabbás poszterén van. Azóta keresem, hogy hol is van ez a filmben.

Sehol nem találtam meg eddig, sw.com adatbankjában sem. Kerestem a nevét ami alá van írva: Advozsec, sehol semmi infó róla.

Már az is eszembe jutott, hogy rossz helyre ragasztottam be a képet, de a poszteren az összes többi nevet ismerem, és megegyezik a képen szereplővel. Csak ez a manus nem szerepel sehol.

Háttér alapján úgy néz ki, hogy a bárkán van. Egy ideig azt hittem, hogy amiatt nem látszik, mert kazin nem szélesvásznú változat van, és kiszorult. DVD-n kerestem ott sem vettem észre. Most keresgettem ezen a mozis verzión is, de ott sem találtam.

Szóval bárki bármit tud erről a karakterről ne fogja vissza magát, és ossza meg velem. De legjobban egy képkockának örülnék a filmből, ahol ott sunyít a háttérben.

 

Bocsi a képminősége miatt, de ez volt a legjobb tudtam csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • 8 hónappal később...
Már 9 éve vadászom ezt a háttérben lévő érdekességet.

advozsecvn4.jpg

Ez a kép a SE környékén kiadottmatricás album Jabbás poszterén van. Azóta keresem, hogy hol is van ez a filmben.

Sehol nem találtam meg eddig, sw.com adatbankjában sem. Kerestem a nevét ami alá van írva: Advozsec, sehol semmi infó róla.

Már az is eszembe jutott, hogy rossz helyre ragasztottam be a képet, de a poszteren az összes többi nevet ismerem, és megegyezik a képen szereplővel. Csak ez a manus nem szerepel sehol.

Háttér alapján úgy néz ki, hogy a bárkán van. Egy ideig azt hittem, hogy amiatt nem látszik, mert kazin nem szélesvásznú változat van, és kiszorult. DVD-n kerestem ott sem vettem észre. Most keresgettem ezen a mozis verzión is, de ott sem találtam.

Szóval bárki bármit tud erről a karakterről ne fogja vissza magát, és ossza meg velem. De legjobban egy képkockának örülnék a filmből, ahol ott sunyít a háttérben.

 

Bocsi a képminősége miatt, de ez volt a legjobb tudtam csinálni.

A kantina jelenetnél tűnik fel a 4. epizódban. Most szúrtam ki az előbb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de Pl. Obi-wan csillagrombolóján van egy olyan klón, aki nem Jangoé. Keresek képet.

 

csak reagálnék erre. Szerintem az összes klón a filmben Jango klón. A csillagrombolón is csak Jango klónok vannak.

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.