Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megfelel, mert már ittam, és meglepően nem volt rossz :D

Ellenben arra számítani kell, hogy ott kell venni, mert repülőre 2 dl-nél több italt (semmilyet) nem lehet felvinni.

Szóval akkor megyünk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek már eszembe jutottak :D Mivel utálom a szendvicsezést, főleg több napon át, kell valami alternatív kaja. Ha lehet egyáltalán ilyesmit bevinni oda (azt tudom, hogy Új-Zélandra semmilyen étel nem vihető, szóval ezért jutnak ilyenek eszembe) :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem a zacskos ételeket a közértbe. Hát azt hittem ezekkel nem lehet jóllakni és üresek meg műkaja, hát azért vannak zacskos tésztaételek is, azzal már jól lehet lakni. Nekem a zacskós ételről azok a kis adag paradicsomleves és hasonlók jutottak eszembe, hát azzal még én sem laknék jól. Úgyhogy nem rossz ötlet a zacskós étel, nem nehezek.

 

Jó kaland lehet. :) Eljátszottam a gondolattal, van spórolt pénzem valami mégis azt súgja jobb ha tovább gyűjtök, és nem kezdem el felélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, aki bújt, aki nem, jegyek. :)

 

Szóval ma jó lenne eldönteni, ki akar jönni a CelEu-ra, és aztán elkezdhetnénk intézni a jegyvásárlást.

Leellenőriztem, az EasyJetnél nem változtak a jegyárak, tehát továbbra is 33750 Ft oda-vissza, függetlenül attól, hogy 15-én délután egykor vagy 16-án egy órakor jövünk. Indulás csak 11-én délután ötkor lehetséges.

 

Van viszont egy alternatív utazási mód, amivel kb. 10000 forintot lehet spórolni, viszont talán extrémnek tűnhet.

Ryanair.

A gond az, hogy ők Budapestről nem indítanak járatot, viszont Pozsonyból igen. (A Balatonról is, de nem Londonba.) Az ő áruk: indulás 11-én 10 órakor, vissza 16-án reggel fél hétkor(!): 18500 Ft. (Ha 15-én este hétkor jönnénk vissza, akkor 23500 Ft lenne.)

Ez a társaság a Stanstedre visz, onnan a transzfer a városba és vissza a reptérre összesen 5000 Ft.

 

Tehát 23500 Ft lenne a repjegy+transzfer a korábbi 38350 helyett, tehát kb. 15000 forintot lehetne megspórolni. Viszont kellene valaki, aki kivisz minket Pozsonyba, nyilván nem ingyen, így inkább csak egy 10-est lehet spórolni összességében.

Tudom, hogy ez kicsit meredeknek hangzik, de egy barátom évek óta így jár ki Angliába, és rendszeresen kb. feleannyit fizet mindennel együtt, mintha Pestről menne.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem hangzik rosszul, a gond az addig tartó utazás lenne. Huginak van kocsija, de az biztos, hogy nem vinne el minket, mert elég gyakorlatlan vezető :) Bár ezt a felét még lenne idő kitalálni. Egyáltalán nem vagyok ellene :D Most már csak a szállás ne legyen több, mint amiről eddig szó volt.

Ja, és akkor én jelentkezem (te jó ég, tök remegő kézzel írom, mert tényleg marhára izgulok).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.