Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
2017. 11. 17. - 5:20 PM, Darth Sky írta:

Gondolom, mindenki meglepőnek találja az infót, de megerősítették, hogy a "nagy hármas" egyik tagja benne lesz az Ep9-ben. Így érte már nem sűrűn kell aggódni az Ep8-ban. ;) 

Na vajon ki lesz az? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Érdekes az ahogy Abrams beszél a filmről. Úgy tűnik hogy utólag már nem annyira elégedett az ep.7-el. Többször hangsúlyozza, hogy szeretne valami jobbat.

 

"I had no intention to return," Abrams explained. "But when the opportunity presented itself to finish a story that we had begun with these new characters, to tell the last chapter of their story, it felt like there was a chance to do it in a way where we could go beyond, and do better than we did in [Episode VII]."

 

"I learned so much in that movie and I saw that this was a chance to sort of realize something that we hadn't quite achieved – and part of that was it was simply the beginning of these new characters and their story," Abrams explained. "The opportunity to sort of take what we had learned, to take the feeling of who these characters are and what they are and give them a final chapter that felt in the spirit of what we begun? It was too delicious of an opportunity to pass up."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként itt most eltudnék képzelni egy időugrást. Mondjuk 10 évet. Talán így könnyebb lenne Leiát is kiírni,

Spoiler

valamint idő kell annak a szikrának ami lángra lobbantja a galaxist. Poe már lehetne az Ellenállás tábornoka is...

Majd J.J. megoldja valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Skywalkerek sorsa volt, hogy sorsfordító szerepük legyen a régóta fennálló galaktikus rend - és az Erő "használatának" vagy értelmének - átalakulásában, szóval nem is meglepő, hogy véget ér a sztorijuk, miután betöltik a szerepüket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem is itt az idő, hogy elbúcsúzzunk tőlük. Bár Bennel még kérdés mi lesz.

Meghó! Nem hiszem, hogy más sors várna rá. Főleg, ha a következő epizóddal lezárul a Skywalker történet. De ... lepjenek meg :) ahogy a 8. rész esetében is tették ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep9 esetében én is eltudom képzelni, hogy ugrunk pár évet az időben, a nyitószövegben akár szerepelhetne az is, hogy Leia Organa tábornok meghalt, így bár offscreen, de mégis elegáns módon megoldva a szegény Carrie Fisher halála okozta zűrzavart. Leia halála pedig alapjaiban rázná meg az Ellenállást, így az Első Rend nagy csapást készül bevinni. Ez az esemény Kylóban is elindítana valamit és ez a momentum lehetne a karakterének vezérfonala az egész epizód során, ami a személyes konfliktusok kiéleződéséhez vezetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végéből, nekem is az jött át, hogy itt egy nagyobb időugrás fog következni. Rey haladását az Erő terén meg, hogy elcsorta a könyveket én azt sem tartom kizártnak, hogy lesznek már "tanítványai", persze nem a klasszikus értelemben kell gondolkodni, hanem mondjuk mint egy önképző kör, maga mellé gyűjti az Erő érzékenyeket és átadja azt a "keveset" amit tud, mert a harchoz szükség lesz ilyen emberekre. Ezzel párhuzamosan Kylo is trenírozhatná a Reneket és akkor lehetne egy 3+ fős harc jelenet fénykard forgatók között... slurp... csorog a nyálam. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

A végéből, nekem is az jött át, hogy itt egy nagyobb időugrás fog következni. Rey haladását az Erő terén meg, hogy elcsorta a könyveket én azt sem tartom kizártnak, hogy lesznek már "tanítványai", persze nem a klasszikus értelemben kell gondolkodni, hanem mondjuk mint egy önképző kör, maga mellé gyűjti az Erő érzékenyeket és átadja azt a "keveset" amit tud, mert a harchoz szükség lesz ilyen emberekre. Ezzel párhuzamosan Kylo is trenírozhatná a Reneket és akkor lehetne egy 3+ fős harc jelenet fénykard forgatók között... slurp... csorog a nyálam. :D 

Ó, bárcsak ez lenne. Nekem is ez után csorogna a nyálam.:clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A Falcon robbanjon csak fel C-3PO-val, R2-D2-val és Chewbaccával a fedélzeten. :evil::death:

Egy bizonyos Dzséjt Altengernagy fogja majd felrobbantani őket "let the past die... kill it if you have to" jeligével. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.