Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Brodie írta:

Nagyon megörültem a forgatási fotóknak!! Jöjjenek ilyenek még 1,5 évig!! (az élőszereplős sorozatból is)

Csuvi puskával a kezében, egy (most még) ló mellett, rögtön a klasszikus majmok bolygója film jutott róla eszembe. :D 

Az ep7-ben valóban nem volt egzotikus bolygó, de én bízom J.J.-ben, mert a Star Trek - Sötégségben vörös bolygója a hófehér bennszülöttekkel számomra simán van annyira különleges, mint a Felucia. Pedig látvány szempontjából az a kedvenc SW-s bolygóm. :) 

 

Tudom, mindig az ST-vel jönnek, de ez SW. :) Itt inkább akart hasonlítani látványban a régi részekre. Remélem ezúttal ezen túllép JJ. Ha Rian le tudott tenni egy Canto Bightot az asztalra akkor neki se lehet nagy kunszt kitalálni valamit. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tudom, mindig az ST-vel jönnek, de ez SW. :) Itt inkább akart hasonlítani látványban a régi részekre. 

Nincs különbség köztünk, az ep7-et nagyon szeretem, utoljára most szerdán láttam, de tény, hogy látványban és történetben is a régi részekre akart hasonlítani. De abban biztos vagyok, hogy ez egy egyszeri koncepció oka és nem az, hogy J.J. nem akar/tud mást az SW filmes panteonjába elhelyezni. De hátha szivárognak ki látványtervek is hamarosan... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1999 környékén még nem volt olyan spórolós a Lucasfilm, hogy a hátaslényeknek csak a fejük legyen CGI. :lol2: (troll üzemmód OFF)

Ha jól emlékszem az ep7 egyik első nagy netes szenzációja az volt, amikor egy csomó látványterv felkerült a netre. Én ilyet várok, meg egyben azt is, hogy semmi spoilerbe ne fussak bele jövő decemberig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi képen bójákkal van kijelölve hol kell állniuk a színészeknek itt pálcák vannak leszúrva. Ergo lesz benne CGI is mint az EPI-es elkészült képeken látszik. :) 

 

@Brodie Ha ezt a topikot olvasod akkor mindent meg fogsz tudni. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 08. 23. - 21:07, RacerX írta:

Endor helyett legyen inkább a Kashyyyk.

Már csak azért is, hogy ne lehessen azt mondani, hogy a film az ep6 remake-je (mert ugye ott is az Endor a fő helyszín). Bár nem a kedvenceim az új SW-filmek, de a falra tudok mászni az olyan kijelentésektől, hogy az ep7 az ep4 remake-je meg az ep8 az ep5 remake-je, csak azért, mert van pár kisebb hasonlóság.

Alapvetően egyébként bírom az Endort, de véleményem szerint egy wookie-kkal teli Kashyyyk-jelenet jobb húzás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb képek a Black Park forgatási helyszínéről. Nekem továbbra is totál Endor feelingem van ezzel a hellyel kapcsolatban. 

 

Screen-Shot-2018-08-27-at-1.14.13-PM-2.p

 

Screen-Shot-2018-08-27-at-1.13.26-PM-2.p

 

Screen-Shot-2018-08-27-at-1.13.11-PM-2.p

 

r-DkpvCT-2.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

qqVIf5j7-2.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

cfLG-Jgq-2.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

castle-2.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

nR5xN5cJ.jpg?fit=305,267&ssl=1

 

2.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

1.jpg?fit=1024,768&ssl=1

 

Black-Park.jpg?fit=1287,1352&ssl=1

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kicsit azért mókás lenne. Végül is ami az EPVII-nél működött az működhet itt is. 

Hát igen. Csak most nem lesz egy Ryanos EpX, ami a biztos alapokra építhetne. Vagy ki tudja. De mindenképpen bátor zárás kéne az új trilógiának, nem holmi DS 3 / SK 2-es felrobbantósdi. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom elképzelni az elmúlt négy film után, hogy az ep9 az ep6 másolata legyen. Az ep7 után simán el tudtam volna, de azután nem, hogy a Rogue One úgy lett nosztalgiafilm, hogy közben baromi sok újat adott és tágította az univerzumot, hogy a Solóba bele merték tenni Darth Mault, és hogy bár az ep8 sokat merít az ep5-ből, mégis minden téren bátor film. Lesznek hasonló elemek, ahogy eddig is voltak, főleg a trilógiákban azonos posztot betöltő epizódok között (ep1-4-7, ep2-5-8), de mindez után képtelen vagyok elképzelni, hogy az ep9 annyira hasonlítson az ep6-ra, mint az ep7 az ep4-re.

Plusz az ep8 szerintem ellehetetleníti azt, hogy túlságosan másolják az ep6-ot, hiszen az Uralkodó-Vader-Luke trió nem állhat már fel Snoke-Kylo-Rey formációban, plusz senki sem került olyan helyzetbe az ep8 végén, hogy a következő film első fél óráját a megmentésére kelljen elcseszni. Tehát már az eleje és a vége más lesz. De Reynek sem kell visszamennie Ahch-Tóra, hogy tanuljon még Luke-tól, meg válaszokat kapjon az előző részben felmerült kérdésekre. Szerelmi szál sincs. Szóval még ez is más. Úgyhogy, mint írtam, az ep8 ellehetetleníti, hogy az ep9 olyan mértékben legyen az ep6 másolata, mint amilyen mértékben merítkezett az ep7 az ep4-ből.

Ha mégis így lenne, az baromi nagy visszalépés lenne, nem mellesleg fantáziátlan, amatőr és gyáva húzás is.

Az viszont esélyes, hogy az ep9-ben sem lesz epikus világépítés, nem lesz olyan település, mint Jedha City, Coronet vagy Canto Bight, bár a fenti képek alapján még ez sem jelenthető ki, hiszen ki tudja, mit forgatnak stúdióban, meg egyáltalán milyen bolygó ez. Könnyen lehet, hogy ebben az erdőben is áll valahol egy Theed méretű város, vagy ez egy epikus méretű arborétum Coruscant kellős közepén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, ha a jó fiúk elkezdenek tömegpusztító fegyvert építeni, akkor megszűnnek jó fiúknak lenni. Plusz az ep8 nem úgy fejeződött be, hogy az Ellenállásnak erre lenne tőkéje és erőforrása. Ha eladnák a Falcont és az összes megmaradt fegyverüket, szerintem még akkor sem tudnának Wattónál kialkudni egy termál detonátort. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világépítésben az ST-s JJ-t akarom látni. Ezeket a képeket látva viszont az EPVII-es verziója valószínű. Remélem nem hiszik azt a TFA sikeréből kiindulva, hogy az a recept megint beválhat? Bár a Dzséjt által leírtak megakadályozzák a direkt copy-t. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem ilyen lesifotók alapján még fölösleges ijedezni. Még az is lehet hogy ezt a helyszint kb. 3 percig látjuk vagy annyira se mert kivágják :D

Na igen. Az alábbi úriember akciófiguráját nem véletlenül árulja 3 hónapja 50%-kal leárazva a Müller. Nem kell a kutyának sem, mert kivágták. :D 

Image result for star wars ep vii zuvio

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban biztos vagyok, hogy J.J. nem fog a "rajongókra" hallgatni és nem is szabad, de kb. az egyetlen igazi negatívum ami jött annak idején az ep7-ről az átütő sikere mellett, az az, hogy túlzottan a hasonlót a klasszikus trilógiára. Kizártnak tartom, hogy ez ne piszkálná a hiúságát, mint kreatív filmes. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem ilyen lesifotók alapján még fölösleges ijedezni. Még az is lehet hogy ezt a helyszint kb. 3 percig látjuk vagy annyira se mert kivágják :D

Úgy tűnik sokat invesztáltak ebbe a helyszínbe, nem hiszem, hogy kivágnák. A tengeri tehenet se vágták ki, túl drága volt. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.