Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

A rohamosztagos lázadás oka lehetne, hogy kiderülne számukra, hogy mindannyian agymosás áldozatai lettek gyerekkorukban. Finn lenne az természetesen, aki ezt kideríti és rávezeti őket. Róla is kiderülne esetleg, hogy "Lando fia". Lesz aki átáll és lesz olyan, aki nem fog hinni neki.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jött néhány pletyka ismét. Állítólag Pinewood-i források.

 

Dominic Monaghan’s rebel character is named Arvyl - his character initially did not make it past the second act but he has been confirmed to appear late in the film. There is a Duros character who has prominence within the resistance.

Kelly Marie Tran isn’t so much in the action as much as the last Jedi. She is however involved in an action sequence alongside Finn at some point.

Hux is not involved in the latter of the film. Not to say he dies early, but his power position is diminished and he is not a primary antagonist.

Richard E. Grant plays a tyrannical First Order general.

The Knights of Ren are certainly in the film and their screen time is surprisingly lengthy - Matt Smith is said to have been on set dressed in dark robes and holding a lightsaber prop.

Kylo has his helmet reforged but is more often helmetless. In the latter half

Ben pilots the falcon.

Keri Russell is involved with Luke’s storyline.

LAST BUT NOT LEAST:

Luke is involved in a flashback scene with Han and Leia where in Ben is dropped off for training to a young Luke - an 8 year old Ben was cast and he will have a talk with Luke about wanting to be a Jedi and a guardian of the good in the galaxy.

Luke has shot scenes with both Daisy Ridley and Adam Driver

Rey visits Tattooine.

Poe also flies the falcon, alongside Naomi Ackie’s Vera Calrissian.

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem itt két infó ami első látásra igazán izgalmas. Az egyik, hogy Ben vezeti a Falcont (ezt most nehéz elképzelni), a másik pedig Hux háttérbe szorulása. Ami ha jobban belegondolunk annyira nem meglepő, hisz ő inkább Snoke embere volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Bomarr írta:

Ezek mind remekül hangzanak viszont most komolyan elgondolkodtam azon hogy talán ennek a topiknak az olvasását lassan abba kéne hagynom. Mégiscsak az utolsó Saga film (legalábbis egy jó ideig tuti).

Valószínűleg én is abba fogom hagyni, de az eddigiek alapján én maradok a szokásosnál: az utolsó hónapban hagyok fel az olvasással. Viszont a korábbiakhoz képest előbb elkezdem a szelektív olvasást, mert azt általában az első komoly trailer után indítom, de a fentiek után én is úgy érzem, hogy talán előbb kellene. Jó lenne, ha az ep9 is hozna olyan meglepetéseket, mint az ep8 és a Solo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiegészített spoilerek. A rövidítésekért elnézést, a csávó így írta be. 

 

- Hux captured by Resistance

- NA plays Veranada Calrissian

- DM plays Arvyl, with the Resistance

- Finn holding up crystal saying "the Force is with us!"

- MS plays a KOR

- KR probably plays Rey's mom, childbirth flashback

- KR and MH in scenes together - so Luke probably knew Rey's mom at least

- Ben pilots the MF

- Kylo joins the heroes to fight evil factions (becomes Ben again)

- Flashback of little Ben being left with Luke

- REG plays a FO general or something

- Poe and Vera like each other

- Batuu is in the movie

- Rey goes to Tatooine

- Kylo doesn't wear the helmet much

- Lots of Luke flashbacks, de-aged Luke

- There's a giant bat creature

- Turtle/snake creature

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batuu bolygóban szinte biztos vagyok. Elég furcsa volna hogy az új Star Wars tematikus park egy olyan bolygó alapján épülne ami még soha sem szerepelt egyik filmben se és ráadásul a park egyik főtémája ST filmek szóval elégé adja magát a bolygó benne legyen és nem csak 1-2 perc erejéig. Keri Russell szerepe tetszene, ő a legnagyobb színész az újak közül ezért én arra számítok hogy egy fontos karaktert fog játszani a történet szempontjából. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek. Nem bánnám, ha tényleg ez kerülne a vászonra. De J.J -ről beszélünk. Mondjuk amilyen titokban csinálták a 7 -et, már fél évvel a premier előtt tudtuk a történet 60-70% -át. :D

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hux captured by Resistance

Felettébb felkeltette már ez az érdeklődésemet. :hmm: Vajon mát az elején el lesz fogva Hux, vagy a film során?

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

KR probably plays Rey's mom, childbirth flashback

KR and MH in scenes together - so Luke probably knew Rey's mom at least

Mint ahogy a Rey topikban is írtam, én hiszem, hogy látni fogjuk Rey valamelyik érdekeltjét, így ha Keri lenne, örülnék neki. Az, hogy Markkal van jelenete még nem biztos, hogy bizonyíték Rey származására. Lehet Rey -ben feltámadt az Erő, és az anyja elvitte az egyedüli Jedi mesterhez tanácsért. És lehet pont Luke tanácsolta neki azt, hogy hagyják valakire a gyereket. Na jó, nem hiszem hogy ez lenne, hülye gondolat, de bármi megeshet. :D

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kylo joins the heroes to fight evil factions (becomes Ben again)

:?

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Batuu is in the movie

El is várom, hogy szerepeljen a filmben. :)

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kylo doesn't wear the helmet much

Ajánlom is. :peace:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

De J.J -ről beszélünk. Mondjuk amilyen titokban csinálták a 7 -et, már fél évvel a premier előtt tudtuk a történet 60-70% -át.

Azóta tanulhatott Riantől, hogyan kell titkot tartani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Star Wars Show se volt még idén, nagy a csend

Mert lusták. :P

 

Na de szerintem ma már lesz és ha ma nem is, de a héten számítok valamire. :D Aztán ha koppanok, megy az élet tovább. Egy biztos: legkésőbb 2,5 hónap múlva megtudjuk a címet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy érdekes pletykát arról, hogy Abelothot behozzák a kánonba, méghozzá úgy, hogy benne lenne a IX-ben. A rövid fejtegetés szerint Abeloth, vagyis az Anya - a mortisi Atya párja, a Fiú és a Leány anyja, a sötét oldal élő istenszerű megtestesülése - valójában a trilógia igazi főgonosza, Snoke is csak az ő bábja volt.  Az Anya célja a totális káosz és a sötét oldal elmélyítése, a Jedik totális megsemmisítése.

Bár igaz lenne, csak van egy olyan érzésem, hogy kamu.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.