Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

De hát Snoke se volt megemlítve az első hat epizódban.

Ez igaz. Be lehetne hozni Abelothot is de mit tenne hozzá? Mortisi szálat? Az egyensúly ellenségének megszemélyesítését? Arról nélküle is lehet mesélni.

Még a rajzfilmsorozatban sem bukkant fel -talán nem is kánon-, ilyen szempontból nincs "előnye" bármilyen más abszolút-főellenféllel szemben. A csak filmeket néző rétegnek pedig akkor már a mortisi szálat is el kellene magyarázni, pedig így is maradt elég nyitott kérdés a IX. részre.

Szerintem elvileg lehetséges a felbukkanása, de nem tartom valószínűnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

De hát Snoke se volt megemlítve az első hat epizódban.

De ő egy sokadik mellékszereplőnek bizonyult, aki csak felvezette Kylo-t, az igazi főgonoszt. És Kylo-t jól ismerjük. Tudjuk honnan jött, kik a szülei, hogy lett gonosz, mik az inditékai és már van is múltja a pozitiv hősökkel. Ezzel szemben egy hirtelen beemelt új főgonosz semmit nem mond pláne ha rögtön ki is purcan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább akkor Darth Bane legyen a fő-fő "mágus". Ő már említve volt a Clone Warsban, ráadásul tudjuk hogy ért véget a Bane trilógia. Tudom nem kánon, de akkor is. :D Én azért lemennék hídba, ha a valaha élt egyik leghatalmasabb Sith újra előkerülne, pl. csak a film zárójelenetében, mintegy kiskaput hagyva. Nem azt mondom hogy ezt szeretném látni, csak eljátszottam a gondolattal most az Abeloth pletyka kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igaz, akkor az jutott eszembe, hogy talán így akarják bevonni Lucas korábbi folytatás trilógiára vonatkozó koncepcióját, mi szerint egy háttrében húzódó misztikus hatalom járult hozzá az eddigi eseményekhez. Talán az Anya börtönben volt és miközben próbált kiszabadulni, feszítette a "rácsait", kinyúlt a galaxis felé, így megnőtt a sötét oldal hatalma, felemelkedtek a Sithek, Anakinból Vader lett, jött a Birodalom, de aztán Anakin egyensúlyra való cselekedete még egy ideig ott tartotta Abelothot, viszont később jött Ben és a cselekedeteivel megnőtt úja a sötét oldal, méghozzá annyira, hogy az Anya most már kiszabadulhat és tombolhat.

Aztán eszembe jutott, hogy Sidious is érzékelt valami ősi erőt az Ismeretlen Régiókból, ami hívta őt. Talán mégse Snoke volt?

Persze ezek csak spekulációk. Én se számítok arra,  hogy bekövetkezik.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel az Anya dologgal az a baj, hogy megint egy új fontos karakter akiről semmit nem tudunk és megjelenik. A nézők 90%-ának lövése nem lenne ki ő. Akkor lehetne kis értelme, ha utána tovább vinnék a sztoriját, de kétlem, hogy a IX-ben a sötét oldal nyerne. Egyébként honnan az infó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Írta fentebb hogy teória.

 

4 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Csak pletyka, nincs megerősítve. Meg pluszba volt hozzá egy elméleti fejtegetés.

Tudom, de hool lehet olvasni ezt a fejtegetést? Erre vagyok kíváncsi. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fickó, aki valszeg igazi kém a következőket mondja (ha igaz amit mond akkor csak egy sokadik statiszta a forgatáson aki hasonló alsó-beosztású stáb tagokkal tud beszélni úgyhogy komoly nagy spoilerek nincsenek):

-Van egy jelenet, ahol egy forgalmas utcán megy Poe és Finn csuklyával a fejükön. Az utcán több animatronikusan (van ilyen magyar szó?) mozgatott lény, idegen és sok statiszta szerepel. 

-Naomi Ackie karaktere egy komoly bunyóba keveredik. Egy bárban kiüt egy verekedés.

-Poe és Finn csatlakoznak hozzá, aztán rohamosztagosok jelennek meg és lesz egy üldözés

-Később csatlakoznak Naomi bandájához

 

És igen ahhoz képest hogy mondtam hogy mindjárt megyek ebből a topikből inkább spoilereket irok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon helyes Bomarr! :P Emlékszel? Én az EPII előtt voltam full spoilermentes. Meg is bántam. :D 

 

Ami pedig a spoilereket illeti. Volt ugye egy fotó amin ők hárman szerepeltek. Akkor innen lehet az ismeretség. A bolygó pedig nagy valószínűséggel a Batuu. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batuu-n akkor Lando a főnök? :P Persze HA Batuu-n vagyunk és HA a csaj ott valami vezető. :D 

 

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ez még mindig meg tud lepni. Landonés a család.:hmm: Végülis mindent el kell kezdeni.

Reméljük nem egy droid az anyja. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Batuu-n akkor Lando a főnök? :P Persze HA Batuu-n vagyunk és HA a csaj ott valami vezető. :D 

 

Reméljük nem egy droid az anyja. :D 

Mit gondolsz, hogyan születnek a kiborgok? :D

Szerkesztve: - Max Stirner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Max Stirner írta:

Mit gondolsz, hogyan születnek a kiborgok? :D

Az egyik klón már megkapta azt a szidalmat egy coruscanti taxistól, hogy a "droid anyádat", szóval nem kell a kiborgokig menni. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Richard E. Grant nyilatkozott a Radio Times-nak és annyit elmondott, hogy megérti miért ez a nagy titkolózás, mert ami jön majd az EP IX-ben az nagyon izgalmas. Nagy fordulat lesz és megrázó. Az ő karaktere pedig csak az övé. Valószínűleg egy teljesen új karakter lesz. 

 

https://www.radiotimes.com/news/film/2019-01-25/richard-e-grant-can-you-ever-forgive-me-oscars-star-wars/amp/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.