Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Valami technikai probléma adódott vagy mi és ezért elhalasztották mára talán. Valószínűleg valami könyvvel kapcsolatos dolog lesz bejelentve. Címbejelentésre azt hiszem még várni kell egy darabig. :(

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy JJ Abrams is minek kreált Twitter meg Insta-fiókot, ha nem is használja? :D Ron Howardot tökre bírtam, amikor megosztott pár képet a kulisszák mögül meg Favreau is fain, hogy posztolgat. Kár, hogy Abrams nem ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a TFA idején posztolgatott. Nekem rémlik pl. Luke robotkezében tartott kis üzenetecske, videóüzenet a Jakkuról, meg ilyesmik

 

Amúgy nem lesz itt semmi sem, amíg be nem fejezik a forgatást. Bár mondjuk akkor sem értem, mi okuk van visszatartani a címet még mindig.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem a TFA idején posztolgatott. Nekem rémlik pl. Luke robotkezében tartott kis üzenetecske, videóüzenet a Jakkuról, meg ilyesmik

 

Amúgy nem lesz itt semmi sem, amíg be nem fejezik a forgatást. Bár mondjuk akkor sem értem, mi okuk van visszatartani a címet még mindig.

Lehet ultra spoileres. Star Wars Episode IX - Kylo dies. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már rég megvan a cím. Az viszont tényleg érdekes, hogy mi tartja őket vissza attól, hogy bejelentsék? :hmm: Marketing, forgatás vagy csak játszanak a rajongók türelmével?

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami csóka állítólag chatelt a Nien Nunbot alakító színésszel és azt írta neki, hogy Február közepéig forgatnak. Szóval a címet majd vagy Február végén vagy Március elején fogják bejelenteni. Az szép lenne. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Valami csóka állítólag chatelt a Nien Nunbot alakító színésszel és azt írta neki, hogy Február közepéig forgatnak. Szóval a címet majd vagy Február végén vagy Március elején fogják bejelenteni. Az szép lenne. :para:

Valaki megmondhatná mi köze van a címnek a forgatás végéhez. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 29. - 9:56, Yoda József írta:

Csak nem visszatér a Star Wars Show a héten? :D

Lassan tényleg megkaphatnánk azt a címet... 

Kár, hogy nem írták melyik szerdán (Andy valami borzalmas ronda ezzel a hajjal)...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újból megjelent a reddites szivárogtató. Elmondása szerint DJ-t felismeri Rose és Finn egy lebujban ami Mazé. A gengsztert Maz védi meg mert segít neki. 

 

What I’ve heard is that Benicio Del Toro is not in the film very much at all. He has a scene on Maz’ pirate barge but is never mixed in with any of the resistance directly. Rose notices him amongst the crowd and Finn apparently calls him out. At which point Lupita (Maz) defends him saying that he has been a supporter for the underground pirate rebellion since the events of TLJ.

Benicio DT also had a scene in a closed set at pinewood where it’s just him and several Stormtroopers and a First Order General where he is laying face down and is kicked over by the General and several pyrotechnics were set off with wired stunt men were sent flying away

The General is allegedly played by an actor of note

 

he also recently did an ADR session at a recording studio in the area where he came in to re-record one or two lines. One of which is a sly “maybe?”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.