Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Kenobi tábornok írta:

Dominic is tweetelt egyet: 

https://out.reddit.com/t3_antado?url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FDomsWildThings%2Fstatus%2F1093188262787723271&token=AQAAKi1bXFGImDlgJNjgtBqfg9YeQftwTBIzJ6hzZbUBxHCO6tZW&app_name=mweb2x

 

TrIXie és a lovas pléd. A lóval lehet azt jelzi, hogy ő is egyike lesz azoknak, akik majd lovagolnak (vagy nem tudom milyen lény lesz pontosan szóval, ami az egyik forgatási képen is volt)? 

 

Szerkesztve: - Sztike
Nem aikerült, amit akartam xD
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Redditen azt írja valaki, hogy eddig mindig az úgynevezett New York Toy Fair-en lettek bemutatva az első játékfigurák az adott évi filmhez, és nehezen tudja elképzelni, hogy addig ne jelentenék be címet. Az esemény idei időpontja február 16.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Yoda József írta:

Redditen azt írja valaki, hogy eddig mindig az úgynevezett New York Toy Fair-en lettek bemutatva az első játékfigurák az adott évi filmhez, és nehezen tudja elképzelni, hogy addig ne jelentenék be címet. Az esemény idei időpontja február 16.

Pont a merchandise termékek miatt kellene már ideje korán tudni a címet. Mondjuk nem lepődnék meg, ha ők már tudnák. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pont a merchandise termékek miatt kellene már ideje korán tudni a címet. Mondjuk nem lepődnék meg, ha ők már tudnák. 

Biztos hogy vannak már akik tudják a címet, csak még titkolniuk kell. Erre szerintem a merchandise jó példa, ott azért nem az utolsó két három hétben dobják össze a játékokat és az egyéb termékeket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem ez a megfelelő topik, mert lehet nincs neki köze a filmhez, de... Valaki elárulná, miről beszél Anthony Daniels? Mert ennek a tweetnek szerintem se füle se farka :D

 

SZERK: Valaki olyan merész következtetést vont le a tweetből, hogy szerinte ezzel arra utal Daniels, hogy az I-VIII filmeket újra fogják adni a mozik a IX premierjéig, és hogy ez lesz az a nagy bejelentés... Azért ez tényleg nagy bejelentés lenne, nem mondom. De ez itt viszont nagyon offtopik már... 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy nyolc star wars filmet tíz hónap alatt a moziba küldenének. Semmi értelme nincs. Olyan hülyeségeket tudnak kitalálni emberek... 

 

Nincs mese, várni kell valami konkrétumra. De ez, hogy már minden tweetbe belelátnak lassan valami irreális dolgot, kezd kínos lenni. Persze ezek a tweetek se szerencsések így önmagukban mert egy idő után frusztráló.

Itt van ez a legutóbbi is, ami megint inkább hatásvadász, sem mint valódi infókat tartalmaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem hinném, hogy nyolc star wars filmet tíz hónap alatt a moziba küldenének. Semmi értelme nincs. Olyan hülyeségeket tudnak kitalálni emberek... 

Áprilistól kezdve minden hónapban egy film :P 

 

Amúgy lehet nem akkora hülyeség, mint gondolnád, bár itt már csak az OT-ről írnak:

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/ao23h5/daniels_trav_solved_almost/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg csak az új, saját website-ját promózza:

http://anthonydaniels.com/wp/

Még fejlesztés alatt van...

Nagyon clickbait-ek mostanság ezek a posztok. Gyakorlatilag frusztrálóak a fanoknak. 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Bomarr írta:

Lehet túl öreg vagyok már, de én úgy vagyok vele hogy örülök ha valami jön, ha meg nem akkor majd jön később. Így is úgyis remek SW évünk lesz függetlenül attól, hogy a címet holnap vagy három hét múlva kapjuk meg.

Én is így vagyok ezzel, bár szerintem nem az öregség, csak a tapasztalat miatt. :) Munkám során nap mint nap találkozok hype dolgokkal, már tudom, mikor érdemes tényleg lelkesedni. Így is, úgy is megtudjuk a címet, és tuti nem a moziban. A hype vonatra meg majd a trailer felültet, annak hagyom. Az ilyen tweetekre meg csak legyintek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Áprilistól kezdve minden hónapban egy film :P 

 

Amúgy lehet nem akkora hülyeség, mint gondolnád, bár itt már csak az OT-ről írnak:

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/ao23h5/daniels_trav_solved_almost/

Én nem hiszek ebben (ráadásul mi értelme csak a saga felét leadni?). :)Lesz egy rakás film addig, nem hiszem, hogy lenne erre helye a Disney-nek. De persze majd meglátjuk mi lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár újabb infó Lando kosztumjéről, Rey kinézetéről és az előzetesről. :) 

 

 

From what we’ve heard about Star Wars: Episode IX over the last few months, Lando Calrissian doesn’t have a really large role in the story. Supposedly he acts as a Maz Kanata type of character that points the way on the heroes path to obtain the MacGuffin. From what sources have said it sounds like Billy Dee Williams wears a yellow shirt not unlike the one from Solo: A Star Wars Story that Donald Glover wore. However, Lando has a fancy blue cape and a gentleman’s cain.

One of the weirder things I’ve been told has zero context. So you’ll be left to speculate on what it means. There’s a scene in Star Wars: Episode IX where See-Threepio has Chewbacca’s bandolier on with his bowcaster and he’s holding Rey’s staff. It sounds like one of Threepio’s craziest situations since Attack of the Clones but we have no confirmation of Threepio-style dad jokes (this is such a drag).

I made an error in the last article and I accidentally left in a bit about Rey’s hair. I made it sound like her hair is the same as it was for The Last Jedi and I actually meant to write The Force Awakens in which there is a practical reason for. We’ve also seen a new rebel hero who we believe to be Naomi Ackie’s character with a bow. We can’t say if it fires lasers because we haven’t seen it in action. We’ve also seen a helmeted character that we think is a woman and could be Keri Russell’s character (but we can’t say for certain at this moment with any certainty).

We also have some bonus Black Park last bout of filming pictures we accidentally sat on. We also saw some stuff that looked like an ice tunnel.

 

Up at Pinewood, last week at on the Paddock/tank lot there seemed to be two sets: one around the external water tank and then another set next to it. I could not see anything on the set around the tank as it looked totally boxed in. However, the set next to it was showing some dark/mid-grey stone cliffs or craggy rocks with green moss on them peaking out at the top of the set. These were the same colour as the rocks you have photos off being transported to the Black Park set earlier in the year, but with no roundness to them.

 

Bonus Tidbit: There’s three new TIEs and supposedly a sexy red craft. Also, sources say that the teaser is a real tear jerker. I’m not sure if its because of the content of the trailer or because of what it means. 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Naomi Ackie még mindig forgat és állítólag még ő sem tudja a film címét. :o

Öcsém milyen hosszú lesz ez a film? Amúgy ez elég furcsa hogy még egy színész se tudja a film címét amiben szerepel. Lehetséges hogy ez szándékos félrevezetés?:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Naomi Ackie még mindig forgat és állítólag még ő sem tudja a film címét. :o

Lehet, hogy még Abrams se tudja. :lol:

19 perccel korábban, Iqvi írta:

Öcsém milyen hosszú lesz ez a film? Amúgy ez elég furcsa hogy még egy színész se tudja a film címét amiben szerepel. Lehetséges hogy ez szándékos félrevezetés?:hmm:

Hét hónapja tolják. Kíváncsi leszek mennyit vágnak ki belőle. Amúgy elvileg Driver is forgat még. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Kenobi tábornok Valódinak tűnnek, végre valami kis morzsa.

 

Egyébként jók ezek a concept artok, bár a főhősök ruházata nem sokat változott. Viszont a reddites szivárogtató több dolgot is jól mondott, pl. Kylo törött sisakjáról. Szóval valószínű a többi infója is igaz lehet. :hmm: Továbbá így kiderült, hogy Grant egy FO tisztet játszik majd, míg Monaghan egy Ellenállás tisztet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem amúgy baromira bejön Kylo régi-új sisakja. Az vörös akármi, remélem még így vibrál is. Rey öltözéke kicsit Padmés (AOTC) és kicsit Luke-os(ANH). Nekem ilyen "sivatagi" cuccnak tűnik. A Q-betűs lény a legviccesebb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.