Jump to content

Recommended Posts

Jött egy olyan infó is, hogy Lando valami nagy dolgot tud Rey múltjáról. És mindezt egy jelenetben Poe és Finn is megtudja általa.

Posted (edited )

Ezek azért egyelőre csak pletykák, nem komolyak. :) Azért az MSW is tévedett már jó néhányszor.

Edited by Kenobi tábornok

Van egy olyan mondás, hogy minden pletykának van valóság alapja. :P

Mert ugye ha Lando valami nagy dolgot tud Rey-ről, az szinte biztos hogy a Luke-Han vonalhoz köthető. 

Számomra nagyon nehéz ezeknek a pletykáknak hitelt adni. Egyrészt, elég hülyén festene, ha Lando, aki nagyjából 30 év után kerül elő, többet tud az állítólagosan Luke-hoz vagy Hanhoz köthető Rey-ről, mint Leia. Másrészt, az ep7-ben Han nem úgy kezelte, mint aki ismerné a lányt, és az ep8-ban Luke sem mutatta semmi jelét, hogy halvány fogalma lenne arról, kicsoda ő. Még ha Abrams ignorálná is az ep8-at, akkor sem köpné szembe a saját filmjét.

A legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy Zorri lehetne Rey anyja - a két színésznő között elég nagy a korkülönbség (16 év), hogy ez lehetséges legyen. És egy svindlerből kinézem, hogy a nem kívánt gyerekét lepasszolja egy olyan alvilági figurának, mint Unkar.

Egy pletyka szerint bejön a képbe az időutazás.

A film végén pedig Rey visszamegy a múltba és felveszi a Shmi nevet, és erre utal a "Rise Of Skywalker" cím.

• Vicces 4
  • Zavaros 1

50 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

A film végén pedig Rey visszamegy a múltba és felveszi a Shmi nevet, és erre utal a "Rise Of Skywalker" cím.

comedy lol GIF by CBC

1 órával korábban, HeirToGrievous írta:

you got me lol GIF by BrownSugarApp

Posted (edited )

Én még hozzátenném azt hogy Rey terhesen megy vissza a múltba ugyanis összejön és lefekszik Kylo-val. A kettejük gyereke pedig Anakin lesz. :D

Szerk.: Ez egy kicsit mellé ment. Vidámságot és nem szomorúságot akartam okozni azzal a poénnal. Pedig szerintem jó lett. Bár lehet hogy csak elfogult vagyok mert én találtam ki.

Edited by Rog

Posted (edited )

Nagyon izgalmasak ezek az infók a sithekről, hogy nem csak egy egy dimenziós rend volt, hanem azon belül is voltak különböző ágak, szekták, különutasok. A Renek is valami ilyesmi kultúrából meríthettek a kezdetekkor.

Edited by Kenobi tábornok

"Az is kiderül a füzetből, hogy Kendoh már rálelt a titokzatos fegyver pengéjére, s hogy  egy rejtélyes patrónus fizet neki a sith kardért"

Palpatine? Snoke? :D

Nagyon úgy tűnik, hogy valami új Sith ágat akarnak behozni. Nagyon érdekesen hangzik. 

23 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Talán valami olyasmi lesz, mint Krayt a Hagyaték képregényekben.

De Krayt-nak volt fénykardja ha jól tudom. Itt az az érdekes hogy ez a szekta egyáltalán nem használt fénykardot.

21 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De Krayt-nak volt fénykardja ha jól tudom. Itt az az érdekes hogy ez a szekta egyáltalán nem használt fénykardot.

Igen, Krayt-nek volt fénykardja, nem is erre gondoltam, hanem a krayti Sith értelmezésre.

A D23-on terítékre kerül a TROS is, valószínűleg jön a BTS videó és a plakát. 

• Like 1
  • Tetszik 2

Lehet, hogy volt már róla szó de mi van akkor, ha a Sith trooperek klónok? Vagy csak most így hirtelen előkerülnek a semmiből? Biztos, hogy köze van ennek Palpatinehoz. 

Már én is gondolkodtam ezen, nem lenne rossz. Bár kérdéses, hogy a régi időkben élő klónok lennének, vagy Palpi valamilyen úton módon tenyésztett néhányat halála után. :hmm:

Amúgy én nekem van egy olyan érzésem, hogy a Ren lovagok, a sith trooperek és "Palpatine" valamilyen kapcsolatban lesznek egymással. Utóbbi kettő biztos, a Reneket meg azért rakom ide, mert a két film alatt eléggé elvoltak tűnve, persze a 7 -ben megemlítették őket, de semmi hírük nem volt. Eltudom képzelni, hogy teszem azt küldetésen voltak és azon a bizonyos küldetésen Palpival találkoztak vagy annak seregével. Visszatérve pedig látva, hogy Kylo a góré, lehet nem tetszik nekik így a kapott sereggel harcba szállnak Kylo ellen.

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

de semmi hírük nem volt.

Nagyon idejük se lett volna feltűnni elvégre a 2 rész nem nagy időintervallumot fog le.

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nálam még látszódik mobilon. 

Mert nálad még betöltődött a sütik közé, de ez sajnos rajtam nem segít, nálam már csak ennyi van: "If you are looking for an image, it was probably deleted." :( 

• Szomorú 2
  • Tetszik 1