Jump to content

Recommended Posts

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy ez a hivatalos, vagy lesz még egy ultimate poszter? 

Azt írták, hogy ez még csak a teaser poszter.

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Közben néhány infó róla:

Post image

Közben új információ a footage -ról:

C-3PO piros szemmel! Terminátor? :D

Posted (edited )

Csak a cikket. Picit (nagyon) sok ott (is) a seggfej. 

Edited by Ody Mandrell

Kicsit én is csalódott vagyok, hogy hétfőig nincs új anyag a TROS-ről. Remélem azért a BTS videóról sem feledkeznek meg, és hamarosan azt is láthatjuk. A poszter kicsit furcsa, mert elrendezése és koncepciója eléggé eltér az eddigi számozott filmek sémájától - lehet, hogy ez egy teaser poszter - , viszont nekem tetszik, hogy az erő két oldalának összecsapását állítoták középpontba, az már kevésbé, hogy Palpatine ilyen hangsúlyos, és az ő grafikai megjelenítése sem sikerült a legjobban.

A többiek megvilágították, hogy ez csak egy teaser poszter.

De az, hogy hétfőig kell várni Darth Rey-re ez kaiakszt. :fuckoff:

Hát ez a poszter, ez valami csoda. Egyszerű (mármint a korábbi poszterekhez képest), de nagyszerű. Darth Sidious a háttérben az igazi baljós árny, a fenyegető fantom maga!

• Like 2
  • Tetszik 1

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

everything emperor GIF

Nem tudom mit kavart ez a vén f*szfej, de ideje végképp eltenni láb alól. Sokat járt össze Talzinnal. :D 

Egyébként el tudok képzelni olyat is, hogy a szellem Anakin fogja elpusztítani azt a valamit amiből Sidious ereje táplálkozik. Az tényleg szép keretet adna a SAGA-nak.

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Belőlem váltott ki mert a koncepció nagyon bejön, és mint írtam feljebb a poszter alsó része nagyon szépen meg van kreálva, de grafikus szemmel Palpi mintha csak egy gyenge animáció lenne, amitől teljesen fanmade érzésem lesz tőle.

Egyetértek, Palpi borzasztóra sikerült a poszteren, mintha nem is ő lenne. 

9 perccel korábban, MissKarrde írta:

Egyetértek, Palpi borzasztóra sikerült a poszteren, mintha nem is ő lenne. 

Az EPIII-as önmagára emlékeztet. 

11 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

ECwE_nmU0AAQBMs.jpg:large

Teaser vagy sem, csodálatos poszter, az egész olyan meseszerű és a színei gyönyörűek :love: Nekem Sidi papa pofázmányával sincs problémám, az mondjuk meglep, hogy egyből ilyen hangsúlyossá teszik, hogy visszatér. Persze sokunknak ez már rég egyértelmű. 

Vajon a regény változat borítója ez lesz, vagy majd az októberi poszter? A 7. rész esetében a hivatalos poszter volt, a 8-nak meg a teaser poszter került a borítóra. :D

15 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Abrams elárulta melyik szó illik leginkább Rey és Kylo kapcsolatára.

Itt a többiek véleménye is:

Nekem nem jön be különösebben az a poszter. Nálam tízes skálán négyes. A párbajozós része fajául néz ki de nem tartom valami nagy számnak. A rajta levő "szellem" Palpi kinézetét csak picit komálom.

Posted (edited )
2019. 08. 23. - 21:42, Darth Porg írta:

Orákulum, meg Palpi testet keres, stb. Pfff, brrgaaarfggg... fasza, hogy a 9. részben jönnek be ilyesmik, amiknek semmi közük az eddigi SW világhoz. Nagyon nem csípném ezeket. Lehet, hogy a rajzfilmekhez kötődik, de az baromira nem a 9 részes saga feelingje és terepe. Aggódom, eleve nem örülök Abramsnek... :(

Sajnos (vagy hál' isten)az SW már rég túllépett a filmeken. Főleg az új érában már minden együtt él. Ennek fényében pedig ezek a kimenetelek nem lennének túlzóak vagy SW idegenek. Gondoljunk csak Talzinra.

Edited by Ody Mandrell

Úgy néz ki hogy a poszteren lévő Palpatine képhez egy Hot Toys játékfigurát használtak. Lehet, hogy titok egyelőre hogy hogy fog kinézni a filmben.

Post image

• Vicces 1
  • Tetszik 4

Hát de ha még úgy nézne ki. De nem. Ez olyan mintha a játék kapott volna egy retust.

Azért ez baromi ciki gyerekek. Tudom hogy itt mindenki imádja a posztert, tisztelet a kivételnek, és mondom én koncepcióját szeretem, de azt a grafikust aki ezt csinálta úgy rúgnám ki mint a fene.

2 órával ezelőtt, kudar írta:

Hát de ha még úgy nézne ki. De nem. Ez olyan mintha a játék kapott volna egy retust.

Azért ez baromi ciki gyerekek. Tudom hogy itt mindenki imádja a posztert, tisztelet a kivételnek, és mondom én koncepcióját szeretem, de azt a grafikust aki ezt csinálta úgy rúgnám ki mint a fene.

Szerintem Palpi átlátszóságával van gondotok. Talán annyira sokat adtak rá, hogy így tudat alatt nagyon műanyagnak hat. (főleg ha tényleg egy bábú az alap). Viszont ezzel csak a háttérbeli fenyegetést akarhatták hangsúlyozni. Voltaképp stílusban egy kicsit hasonlít ám a 8. Rész első teaser poszterére. Ott is a kék és a vörös dominál és bár ott két arc van a háttérben, van rájuk is tolva átlátszóság, hogy a csillagok átsejlődjenek mögülük.

Posted (edited )

Daisy Ridley Palpatine-ról:

“He is very instrumental to the plot of the film. It’s not just like he appears again. It’s all explained.”

Boyega is mondott érdekeset:

“Definitely the scale, the scope of things. A whole bunch of Death Stars parked up in the air perfectly. That was a bit strange, don’t know why that’s happening ’cause they wiped out my memory”

Edited by Ody Mandrell

Az új TROS poszter a valaha legtöbb like-ot begyűjtő fotó lett a Star Wars hivatalos instagram profilján. Még el se indult rendesen a "kampány", de már van hype rendesen :D Mi lesz itt decemberben? Endgame verés? :D

Ez kellemes meglepetés! :o Endgame-t nem fogja megverni még amcsiban se, de nem érdekel, csak legyen jó a film. :D 

Lehet megkapta Triplazéró mátrixát, és egy szociopata gyilkológép lesz belőle. :D De egyébként rémlik olyan jelentés hogy fegyvert is fog használni.

Nekem olyasmi rémlik, hogy 3PO régi memória egységét keresik (ami valami fontosat tartalmaz), de valamiért egy harci droid memóriáját kapja meg, amitől agresszívebb személyisége lesz. Ezért vörösek a szemei, és ezért "veszi kölcsön" Chewie számszeríját.